SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
3. únor 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂

lenkaatom
3. únor 2016

Mlíčko nám vyhovuje syn je spokojený, 🙂 a nemá žádné bolení bříška. 🙂 🙂

zlatkavlk
3. únor 2016

Hezké ráno, dcerku krmím Hippem Bio Combiotik cca od šestinedělí, nejprve jsme dokrmovaly, nyní už má pouze toto mlíčko, protože moje jaksi bohužel pomalinku docházelo, až došlo úplně ☹ Začínaly jsme nejprve Nutrilonem, ale dcerka po něm měla zácpu a neměla jsem pocit, že by ji zasytil... Hipp jsme vyzkoušeli proto, že obsahuje prebiotika a probiotika, tuším že jako jediné UM na trhu... Dcerka po něm krásně prospívá, pravidelně se vyprazdňuje a moc jí chutná... 😉 A dnes se chystám přidat jí mlíčko do brambor a udělat ji k obědu kašičku... 🙂
Kéž by se nám podařilo s Hippem taky něco vyhrát, to by byla krása...Krásný den!

tomikkubik
3. únor 2016

Mléko Hipp je asi jediné , které bych ráda vyzkoušela a proč? Protože chci svému dítěti dávat to nejlepší.

evca02
3. únor 2016

Měli jsme Nutrilon, ale přestal malému vyhovovat, tak muž přinesl Hipp a malý je od té doby jako vyměněny, žádné koliky, ani řev, dokonce i líp spí, takže opravdu spokojenost. Už si toho za svých 8.týdnů zažil dost, tak aspoň něco pozitivního.

prada11
3. únor 2016

U nas je mlicko zatím mateřské ale zdá se mi, že naší berusce prestava stačit a ráda bych proto vyzkoušela Hipp. Slyšela jsem má něj jen samou chválu.

bobulinka
3. únor 2016

Jsme na HiPPu od začátku a mohu říct, že naprostá spokojenost. Určitě nebudeme měnit značku a budeme dál pokračovat. Zrovna teď si malá posnídala banán se sušenkou a vše zapila flaškou Hippu, nu ráda bych napsala že už spí jak andílek, ale slyším ji tam šustit 🙂

berusinka1
3. únor 2016

Hezký den, HIPP mléko jsem pro dcerku dostala již v porodnici, neboť se mi nedařilo se rozkojit a zůstala na něm až dodnes. Nezvracela po něm, neměla "bříškoboly", ani nám UM nezpůsobovalo průjem nebo zácpu, navíc po něm i v noci krásně spinkala pravidelně 9 hodin, takže bylo vidět, že ji i krásně zasytilo. Díky HIPP mléku se nám pak dobře podařilo přejit v rámci příkrmů na kaši před spaním, neboť chuť mléka znala a kaše pak nedělala žádné problémy (zkoušela jsem kaše i od jiné značky a nesetkala jsem se s úspěchem). Takže za mě HIPP mohu jedině doporučit a také jej doporučuji. 🙂

marki133
3. únor 2016

Nám mlíčko HiPP vyhovuje hlavně proto, protože obsahuje unikatní kombinaci probiotik a praebiotik. Další plus je BIO kvalita a vědomí, že dávám dítěti to nejlepší pro jeho zdravý růst a také pro zdravou střevní mikroflóru.

petra_pf
3. únor 2016

Napíši vám svůj příběh 🙂 Nebojte ve stručnosti. Možná mě nějaké maminky odsoudí, ale.... Malé je 7,5 měsíce, je opravdu veliká má skoro 10 kg (možná už i jo) a kojím. Měla jsem nějaké zdravotní problémy a doktoři doporučovali ukončit nebo omezit kojení. Nyní má Natálka denně 1 - 2 x umělé mlíčko právě Hipp bio combiotik, a zbytek dne je kojená plus příkrmy. Díky asi podobné chuti HIPP mlíčka nemá problém s kombinací MM a UM 🙂 PS: Zrovna nám první krabice dochází 😎

nowe
3. únor 2016

Rády by jsme ho také zkusili, protože jako většina maminek. Chce miminku dopřát jen to nejlepší 🙂 Hlavně upřednostňuji, že to je v bio kvalitě.

cb
3. únor 2016

Nasi Adelce jsou teprve dva mesice a zatim kojim a doufam ze do 6 mesice kojit budu. A pak budu resit prikrmy a umela mlecka,protoze budu pracovat a Adelku nekdy nebudu moct vzit ssebou,takze bych rada vase mlicko vyzkousela. S kosmetikou jsme zatim spokojene,takze kdybychom vyhraly mlicko Hipp.tak bude nase volba mlicka a dalsich vyrobků jasná...

kaci11
3. únor 2016

Dobry den, mam dceru 2,5 roku, skoro do 1,5 jsem ji kojila a kdyz jsem se rozhodka, ze prestanu tak sem premyslela, ktere mlicko by bylo pro ni idealni a zvitezilo Hipp Combiotic a to protp, ze nejen vyborne chutna, ma vyborne slozeni ale co je nejlepsi da se rozmichat v pohode a bez hrudek u ve studene vode. Nez jsem na toto mlicko narazila, tak sem vyzkousela i jine znack ale Hipp proste byl nezkonkurencni. I ted davam dceri mlicko Hipp a to proto, ze me spatne ji a vim, ze timto mlickem ji dam denni davku vitamini, mineralu a jeste si pochutna. Jsem ted tehotna a mlicko od Hipp budu opet uzivat aby meli deti to nejlepsi.🙂

hance09
3. únor 2016

Rádi bychom vyzkoušeli pro zpestření stravy a snad i zlepšení pitného režimu našeho dvouleťáka 🙂

zirafa1
3. únor 2016

Narozdíl od jineho vyrobce kluci netrpeli po hippu prujmem, dobre zasyti a dobre se rozpousti. Akorat tedy plechovky byly lepsi...

joslin
3. únor 2016

Ahojky 🙂 zatím mi prďula dlabe mateřské mléko, ale už zbývá pár dní do zavední příkrmu, takže už zkouším po troškách dávat nějaký ochutnávky. Prckovi jsem nabídla už bio porcovaný ovocný čajík od Hipp, přesnídávečku a ještě tu mám na košt jablečnošípkovou šťávu, tak jsem zvědavá. Každopádně nechci poté prďulovi dávat jentak nějaké mléko bůhví od koho a bůhví s čím, takže uvažuji nad kvalitními značkami. Kdybychom Hipp mléko mohli testnout, bylo by to super, lákají mě hlavně probiotické složky 🙂 hlavně je fajn, že Hipp výrobky se dají sehnat v Teta drogerii, protože zrovna tu tu v Benátkách nad Jizerou máme 🙂 ale chtělo by sortiment ještě v Tetě rozšířit 🙂

bobulka_216
3. únor 2016

Ahojky, mlíčko HiPP jsme poznaly v porodnici, kde mi malou tímto mlíčkem přikrmovaly 🙂 Po návratu domů jsme hodně bojovaly s kojením, takže na čas mlíčko od HiPP šlo stranou ... ale tím že nám to moc nešlo a ja z toho byla psychicky i fyzicky vyčerpaná tak jsem opět nasadily HiPP Bio Combiotic 🙂 malá byla spokojenější a mě se nesmírně ulevilo ... začala přibírat, nebyla nevrlá, na prdíky či prujem jsme nikdy netrpěly... prostě nám mlíčko sedlo hned a jedeme v něm doteď ( jen jsme přidaly od HiPP šťávičky, příkrmy, kaše ...
Jsme s ním moc spokojeni a určitě v něm budeme pokračovat 🙂

mari90
3. únor 2016

Hipp jsme zatim nevyzkousely, ale porad me to laka. Slysim na nej jen samou chvalu. Dcerce uz jsou sice temer dva roky, ale mleko vyzaduje neustale. Takze krom mleka mi nic jineho nevypije, takze kdybych vyhrala byla bych moc rada a konecne bychom Hipp vyzkousely 🙂

dendulalacek
3. únor 2016

Máme doma 19 měsíční holčičku. Mlíčko vyžaduje 3x denně a já jsem tomu ráda. Značku Hipp známe moc dobře (jinou dětskou kosmetiku snad ani nepoužíváme a příkrmy byly super). Malá mlíčko moc ráda ochutná. 🙂

sixtynka
3. únor 2016

Mlíčko od Hippu má dcera už od narození, dostávala ho v porodnici a my jsme vesele pokračovali a pokračujeme nadále i doma, Nikolka pije mlíčko 6x denně po 150ml, takže spotřeba je opravdu móóóc veliká 😅 Bylo by fajn touto cestou zase doplnit zásoby 😀 V okolí mých kamarádek používáme Hipp jako jediní a problémy s bolestmi bříška nebyly v porovnání s nimi tak markantní. Takže Hipp hipp hurá!!! 😀

andynka78
3. únor 2016

Našemu synovi je 16 měsíců a musím říct,že jsem si myslela,že skončíme na UM hned v jeho 10 dnech,kdy jsem ztratila mléko.Nic jsem však nevzdala a zkoušela odsávat pořád dokola,až se mi po skoro 14 dnech mléko vrátilo a já mohla syna plně kojit-krmit odsávaným mlékem.Bohužel se již naučil na lahev a tím naše společné chvíle u kojení skončily.Takto jsem ho krmila MM až do jeho 14 a půl měsíce a teď hledáme vhodné mléko,které by nahradilo mé mateřské.Ráda tedy vyzkouším Hipp mléko a pevně věřím,že to bude to pravé 🙂

kacinda
3. únor 2016

Kdyz se maly narodil, mela jsem porad problem s kojenim, nakonec mi byla laktace zastavena a presli jsme plne na UM. Hned po prijezdu domu jsme nevedeli cim dokrmit, a tak jsme koupili Nutrilon, protoze ten pouzivali k doktrmu i v porodnici. Maly nam ho ale porad proudem zvracel a bolelo ho brisko, tak jsem poslala manzela pro jine. Manzel prisel s Hipp bio combiotic, ze mu to padlo do oka, a tak jsme zacali s hippem. Maly byl konecne spokojene, napapane miminko, prestalo ho trapit brisko a tim padem jsme byli konecne spokojeni rodice i my. Od te doby mam tuto znacku moc rada a i s ostatnimi vyrobky jsem.moc spokojena 🙂

kendzinka
3. únor 2016

Kdyz jsme museli nasadit UM tak jsme zvolili jinou znacku, po ktere naseho maleho bolelo brisko a hodne blinkal..Pote jsem po dlouhem hledani ruznych recenzi na mlicka sahla po Hipp a uz bych nikdy nemenila..Malemu moc chutna a uz ani nevime, co je to boleni briska a ani neblinkame...Jsme se znackou hipp moc spokojeni a ne jen s mlecnou vyzivou.. 🙂

zachrpe
3. únor 2016

Eliška je od svého 9 měsíce na UM - hned od začátku jsme na Sunaru. Žádné bolení bříška jsme s ním neměly, prostě a jednoduše nám sedí. Všeho se ale člověk přejí, tak si myslím, že i u značky mlíčka pro malou nastal čas na změnu 🙂 Po přečtení spousty recenzí a názorů jsem dospěla k názoru, že půjdeme do HIPPu 🙂 Kosmetiku má na 1 s *, tak věřím tomu, že i mlíčko bude Eli móóóć chutnat 🙂

jaja01k
3. únor 2016

Oba syny jsem od 3 měsíců dokrmovala a od 5 měsíců byli plně na UM. Starší snesl jakékoli mléko, ale u mladšího jsme museli vyzkoušet několik značek, než jsme zjistili, že jedině Hipp mu vyhovuje a nemá po něm problémy s bříškem. Tak jsem začala kupovat Hipp i staršímu. Budou mu dva roky a stále se dožaduje večerního mlíčka, už ho sám připravuje pro sebe i pro brášku, kterého rád krmí 🙂

mkrelo
3. únor 2016

Syna kojím 16mesicu a nyní budu muset kojení ze zdravotních důvodů přerušit, proto bychom určíte mlíčko rádi vyzkoušeli. Máme kaši na noc,nejvíce malému chutna s banány a keksy. Co mám kamarádky,tak používají Hipp a jsou spokojené.

1miska
3. únor 2016

první mala byla do 14 mesicu kojena, pak se sama odstavila, tehdy mi to bylo moc lito - ale po zpatku to vidim, ze to byl asi idealni cas a nastalo reseni které mleko dal - zkusili jsme skoro všechno, umele, kravske, teple, studene, s kakaem, vanilkove, z hrnicku, z lahvičky, slámkou... vzdcky to jen vyplivla ze je to fuj a ja byla nestastna ze najednou nemá zadne mleko - nastesti vzala na milost alespoň kaše, po nejake době jsem to zkusila nahodou zas a zase nic. Ted jsou ji dva roky a doma ma malou sestřičku a když vidi jak pije mlecko ona tak pomalu říká ze by taky chtěla - ale me se popravde nechce kupovat znovu cela velka krabice s tim ze uvarim jedno a rekne mi to opet fuj ale byla bych hrozne rada kdyby uz nejake (jakekoliv) mleko zacala pit

jituska23
3. únor 2016

Umele mleko zatim nepouzivame,jeste kojim.Zatim jsemvyzkousela sunar,ktery maly odmita,proto bych rada vyzkousela jina mleka. Po sunaru jsem chtela vyzkouset hipp,protoze v testech umelych mlek vysel nejlepe.Vzorky mleka by se nam proto hodili 🙂dekuji

lazna
3. únor 2016

Ráda bych vyzkoušela. Zatím kojím. Občas dostane náhradu mléka. Vyzkoušeli jsme od hami a nutrilonu. Moc mu nesedli. Tak bychom rádi vyzkoušeli.

evakmckvak
3. únor 2016

My ho mame od narozeni z porodnice. Byt neni nejlevnejsi tak nam sedi nejlepe. Zkouseli jsme prejit na jine ale nevyhovovalo. Tak jsme se vratili k Hippu a nedame na nej dopustit 🙂

billi
3. únor 2016

Hipp používáme už pro druhé dítě a za mě můžu říct, že naprostá spokojenost. Druhý syn má citlivější zažívání a bylo to jediné UM, které mu sedlo, neblinkal, nebolelo ho bříško a díky tomu jsme zvládli konec kojení na jedničku.
Když jsem UM hledala, tak byl Hipp jasná volba, protože pokud nemůžu kojit, tak chci pro své děti to nejlepší, takže jsem hledala BIO UM a tehdy byl Hipp na trhu jediný a protože jsme všichni spokojení, nemám důvod měnit.
Staršímu jsou 4 roky, na Hippu byl od 9 měsíců do 3 let, kdy ho ze dne na den přestal chtít, že je pro miminko. Ale dodnes, když mu není dobře, tak si přijde, že chce mlíčko do hrnečku. 🙂