SOUTĚŽ o Masážní olej na strie

lidka_hipp
15. říj 2015

Nebojte, nezapomněla jsem na soutěž pro těhulky 🙂 Mám tu pět balíčků s HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/wG5B4Y

Jestli chcete vyhrát, napište mi, jak o sebe pečujete během těhotenství. Co děláte proto, abyste se cítila dobře? Chodíte na masáže? Více dbáte na složení kosmetiky, kterou používáte? Pět z vás se může těšit na voňavý balíček 🙂

zuzanamil
15. říj 2015

Ja som dnes zistila,že cakame druhé miminko, takže s pripravami začneme teraz. Kedze este kojím, tak to chce zdravu výživu, vitamíny a krém na strie. Samozrejme aj pohyb na cerstvom vzduchu🙂

lucka299
15. říj 2015

Na začátku těhotenství se mi ihned na prsou začaly dělat strie. Mám pocit, že prsa narostla tak o 2 čísla. Já z toho byla nejdřív pěkně špatná, nestihla jsem to podchytit a opravdu hned se mi začaly tvořit. Ovšem manžel byl dokonale nadšený, neboť dostal každodenní mazací povinnosti za úkol. Teď každý večer poctivě mažeme, rozdíl nevidím žádný, ale manžel má aspoň radost 😀

katkavfr
15. říj 2015

snazim se o sebe pecovat mnohem vice preci jen ted jsme na to pecovani dva 🙂 snazim se kremovat a mazat snad vsim co existuje uz jen ten pocit ze vonim nejen sobe ale i okoli udela hodne... a pokud pravidelne mazani pomuze at se strie neudelaji jeste vice budu mazat porad 🙂 dbame u nas na casty pohyb na cerstvem vzduchu takze prochazkujeme a vyletujeme neustale 🙂

kubicek11
15. říj 2015

Během těhotenství jsem o sebe dbala více, myslím si, že by to měla být samozřejmost pro každou těhulku 🙂 Mazala jsem si bříško a prsa krémy, abych se vyhnula případným striím, zvýšili jsme pitný režim, brali vitamínky pro zdraví miminka i maminky, neustále jsme byli na čerstvém vzduchu, dokud to šlo, jezdili jsme i na kole, v 5. měsící jsme sjeli Ohři na raftu, prostě aktivitou jsme nešetřili 😀

sarka49
15. říj 2015

S péčí o pokožku bříška jsem začala asi ve 3M těhotenství. Asi jsem úzkostlivá, protože jako hubeňour se mi v té době začalo vyboulovat bříško a já jsem pro sebe chtěla něco udělat. Teď mám pupana a mažu o to intenzivněji a častěji nejen břicho, ale u stehna a prsa.. Koupila jsem si právě Hipp masážní olej, protože v době, kdy jsem pročítala různé rady, byly právě dny s Hipp zde na koníkovi a olej na strie jsem nevyhrála. Tak jsem si udělala radost sama. Používám ho dodnes a mohu doporučit. Masírování a mazání bříška si ještě chvilku užiji, stejně tak procházek s bříškem v krásném podzimním období 🙂

werca92
15. říj 2015

Už při prvním těhotenství jsem se pečlivě mazala olejickama a vyplatilo se,nikdo by na mým bříšku nepoznal že už mám jedno ditatko na krku a další čekáme. Momentálně používám Elasti-Q,ale pomalu a jistě dochází a já bych byla moc vděčná kdybych měla tu možnost vyzkoušet olejicek od vás a třeba ho používat až dokonce těhotenství 🙂

panihk
15. říj 2015

V prvním těhotenství jsem chodila na plavání, což bylo perfektní, vždycky jsem si odpočinula a i se vyblbla s podobně naladěnýma holkama. Pečlivě jsem si mazala bříško, takže se strie skoro žádné neobjevily. Také jsem dost dbala na správný jídelníček a hodně odpočívala. A vyplatilo se, malá je zlatíčko. Při druhém těhotenství se budu snažit dělat úplně to samé.

kocour1
15. říj 2015

Při prvním těhotenství jsem na sebe měla mnohem více času. Chodila jsem na těhotenské cvičení, studovala internet a řešila pomalu každé sousto, zda to smím, či nesmím, abych náhodou neublížila miminku🙂. U druhého těhu už to člověk tolik neřeší. Není čas se tolik rozmazlovat. Ale rozhodně i v tom shonu se snažím minimálně jednou denně mazat krémem na strie. Vím, že se to vyplatí. Momentálně používám krém od Bepanthenu, se kterým jsem velmi spokojená. Olejíček na strie jsem ještě nezkoušela, tak třeba budu mít štěstí a úspěch v této soutěži🙂.

verkaunka
15. říj 2015

V těhotenství o sebe dbám tak, že se snažím o psychickou a fyzickou pohodu. Hodně jím ovoce a zeleninu, ovoce tedy převládá, a snažím se o tělesnou aktivitu, rozhodně to hodně pomůže ke konci těhu, kdy už se cítí být těhulka ,,nemotorná".. .Mám ráda procházky na čerstvém vzduchu.... a psychicky se snažím být naprosto v pohodě, neřeším věci, které by mi dřív vadily, a to je právě to krásné 🙂. Jinak strie mažu také různými olejíčky, od HiPPu zatím jsem nevyzkoušela, ale musí krásně vonět, ostatně jako všechna kosmetika od této značky 🙂. Manžel se také raduje, co se týká větších prsou, tak je nadšený 😀, a jsem ráda, že na nich se mi nikdy strie nedělaly...

pavlinka88
15. říj 2015

Jsem právě v polovině těhotenství a za tu dobu jsem již musela řešit několik kosmetických "problémů". Zezačátku jsem měla problémy s tím, že mě svědila pokožka hlavy, musela jsem tedy změnit značku šamponu. Navíc mi přestalo být příjemné používat tužidlo, lak, fénovat si vlasy, to se však již upravilo. Dále mi bylo nepříjemné používat make-up, takže jsem jej vyměnila za úplně obyčejný neparfémovaný krém. Celkově jsem teď na vše taková citlivější, takže složení kosmetiky sleduji více. Výhra olejíčku od Hipp by mi určitě udělala velikou radost, protože mám teď kůži vysušenou a dělají se mi na ní šupinky ☹

cich
15. říj 2015

Já se tedy jen mažu a jím vitamíny. V prvním těhotenství jsem se také mazala a do porodu jsem neměla žádnou strii, ale po porodu jsem popraskala na bocích...teď mám o mnoho větší bříško a zdá se mi, že za chvíli puknu.

verinikki
15. říj 2015

Jedla jsem zdravěji, pro doplnění bašťila vitamíny a kys. listovou, přestala jsem používat parfémy a začala jsem používat přírodní kosmetiku. A také jsem trvala na masáži bříška vždy večer před spaním🙂
A na to je Hipp olejíček na strie nejlepšííííííííííí🙂 Při prvním těhotenství jsem bohužel podcenila mazání prsou, takže se strie objevily, ale bříško mám krásné, jako bych nerodila🙂 To jsem mazala pravidelně nejprve Saloos olejíčkem, pak jsem dostala Hipp od kamarádky a na něj nedám dopustit! Po namazání se krásně vstřebá, kůžička je vláčná a nelepí se, stačí troška a vydrží dlouho, navíc nádherně voní🙂

lenboda1
15. říj 2015

Jak o sebe v těhotenství pečuju ?
Hodně klidu a józe se věnuju 😉 .
Masážemi mě sám manžel hýčká,
je něžný a vždy se mu rdí líčka ♡.
Kosmetiku snažím se mít bio pouze,
zdravou výživu jím pomalu a dlouze.
Že jsem ostražita a hlídám se jako drak ?
Ano 😉 , příliš dlouho čekala jsem na zázrak.
A tak si hýčkáme toto štěstí,
právě spinká a taky nám drží pěsti.

kacinda
16. říj 2015

Tak musim uznat, ze precejen ted kdyz cekam druhe miminko, tak uz to neni takove, jako pri prvnim. V prvnim tehu jsem se mazala poctive 2x denne kremem na strie, prvni dva trimetry jedla vitaminy, k tomu samozrejme jsem se hlidala, procitala casopisy a internet co se v tehu smi a naopak nesmi...no clovek se fakt snazil udelat pro to svoje miminko maximum, i kdyz jeste nebylo na svete. Ted cekam druhe miminko a uz se tak nehlidam jako u prvniho. V prvnim trimestru jsem jedla vitaminy, ted se akorat snazim trochu dodrzovat abych jedla zdraveji a jsem rada kdyz se vecer nezapomenu namazat kremem na strie, protoze vetsinou usnu i s nasim 1,5 letym prckem, protoze ho ucime spat ve sve posteli.

kuliseks
16. říj 2015

Já se především hlídám, abych se vystříhala všudypřítomného stresu a spěchu, který číhá kolem. Někdy mám pocit, že nechápu, kde ostatní těhulky berou čas na odpočinek nebo i spaní během dne 🙂 Tiše závidím 🙂 Ale snažím se vyhýbat zakouřeným místům asi jako většina těhotných, pravidelně už vlastně skoro dva roky beru kyselinu listovou, která mi asi i pomohla, že se nám těhotenství podařilo hned na první pokus 🙂 . Snažím se nejíst pro těhotné nezdravé věci, i když někdy bych si ten tatarák opravdu přála 🙂 A co se týče mazání krémy, tak to se snažím taky dělat pravidelně, i když jsem někdy už večer vyloženě unavená a musím se lehce přemáhat. Zatím mi to ale jde. Zkusím zapojit manžela, třeba bude rád a zapomene, že mi zatím místo prsou roste jen břicho 🙂 I když on asi jen nevidí, že mi prsa vyrostla, když to bříško roste neadekvátně rychleji 😉

pekkaa
16. říj 2015

ja cekam prvni miminko a musim rict, ze ze vseho jsem strasne vyplasena a vsechno strasne resim 🙂. bala jsem se i strikat si lak na vlasy, nebo pouzivat make-up, abych miminku neublizila 🙂
na miminko jsme se strasne moc tesili. po 10 letech nepretrziteho uzivani HAK nam trvalo 2 roky dokud se mi trochu ustalil cyklus ☹. Takze i proto ted tak vsechno resim.
Snazim se vyvarovat stresu a odpocivat kdy se da.
Presla jsem i na ciste prirodni kosmetiku a snazim se kazdy den trosku natahovat a manzel me casto masiruje 🙂.
Jinak jsem dost hubenour, takze bych rada mela olejicek k dispozici, abych uz mohla mazat 😉

quentinek
16. říj 2015

Já jsem o sebe začala více pečovat ještě před otěhotněním. Více jak půl roku předtím jsem přestala kouřit (ale byla jsem jen příležitostná kuřačka - pár cigaret týdně, někdy ani to ne), začala brát kyselinu listovou, začala pravidelně cvičit a ve svém stravování jsem upřednostnila zdravější a lehká jídla (i když svíčkovou od maminky či buchtu od babičky samozřejmě nikdy neodmítnu 🙂 ) Mazat prsa, bříško a stehna jsem začala hned, jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná. Nyní chodím i na pravidelné masáže, jelikož mě často bolí hlava z důvodu zablokované krční páteře. Nyní používám Elasti Q, ale ráda bych vyzkoušela i olejíček Hipp a třeba u něj i zůstala 🙂

gryfis
16. říj 2015

Sic už nejsem těhu, ale mažu se pořád a právě Hipp olejíčkem a navíc mám těhu kamarádku, tak by se hodilo 😀 a jak jsem pečovala? No jelikož jím normálně zdravě, tak v tom nebyla žádná změna, jen jsem si trochu krotila chutě na sladké, venku jsem taky běžně hodně- se psem, s koněm a ták.. obecně jsem měla bezproblémové těhu a ehm, neměla bych to asi říkat, ale dva dny před porodem jsem byla ještě na kole (cca jen 20 km) a v bazéně.. mně prostě bylo fajnově a nepovažuji těhotenství za nějakou "nemoc", kdy je člověk neschopen čehokoliv.. snad mě nikdo neukamenuje, že je to nebezbečný a bla bla.. 😀 já měla pidi bříško.. taky jsem přibrala jen 8 kg..takže nemám ani strie, jen pidi na bocích.. ale prsa, jo ty to trochu odnesla, hold dvě čísla navrch je dost a trochu jsem to podcenila.. i když.. ono to bude dáno i dost geneticky..

pouzarovaj
16. říj 2015

V prvním těhotenství jsem o sebe pečovala více, bylo více času🙂 - prakticky šlo ale o různé rozmazlování sebe sama, od mazání, koupelí, příjemných činností až po všelijaké dobroty v jídelníčku. V dalším těhotenství už jsem se omezovala pouze na občasné mazání a dobroty, na které jsem měla zrovna chuť.

apacheee
AMBASADORKA
16. říj 2015

Dříve jsem se živila jako modelka a proto jsem i docela ješitná a snažím se o sebe neustále pečovat. V těhotenství pro mě bylo trochu těžké radovat se z každého kilča navíc a hodně jsem se bála strií. Celé těhotenství jsem poctivě mazala a masírovala. Před porodem jsem neměla ani jednu strii, z čehož jsem měla upřímnou radost. Jenže jak se mi rychle po porodu stáhlo bříško, přece jen se mi 2 potvory na břiše udělaly:( Takže jsem mazala i po tom a spotěšením mohu říct, že už nejsou skoro vidět.
Momentálně se snažíme o druhé miminko a já vím, že zase budu mazat jak divá🙂

joannah13
16. říj 2015

strie byl můj velikánský strašák... když jsem se v pubertě začala vytahovat, udělaly se mi strie na lytkách, stehnách i hyždích, takže byla velká šance, že se mi to stane, když mi poroste bříško... mazal jsem poctivě 2x denně a modlila se a ono to fakt zabralo.. jen se mi objevili na prsou, když jsem začala kojit, ale to jde zakrýt, tak z toho nejsem špatná.. až se podaří druhé mimi, jakože doufáme, že to bude brzy, tak to budu praktikovat stejně.. rozhodně mi záleží na tom, jak vypadám, dbám o sebe a když jsem byla těhotná, rozhodně mi nebylo jedno, co na sebe namažu, takže jsem koukala i na složení, ale jde také i o stravu a hlavně hodně tekutin, které udržují zdravou pokožku 😉

anunek
16. říj 2015

@lidka_hipp Pečuji o sebe tak, že jsem si až do poloviny těhotenství dopřávala dostatek pohybu, zejména latinsko-americké tance a procházky, nyní klidnější těhotenské cvičení. Hodně tekutin, nemám problém vypít i 3 litry vody denně. Chtěla jsem navštěvovat i těhu plavání, ale bohužel plavecký bazén je právě v rekonstrukci. Večer tatínek poctivě maže bříško (výrobky střídáme) a povídá si s miminkem 🙂 a já si dám občas příjemnou teplou koupel s mandlovým olejem 🙂

skyvik
16. říj 2015

Jako těhotná jsem se každé ráno a večer mazala krémem, abych předešla striím. Bohužel jsem se zapomněla věnovat vnitřní straně stehen, a právě tam se mi vytvořily :( Ale od pozdější fáze těhotenství jsem se hrozně ráda máčela ve vaně s olejíčkem, sice jsem se při vylézání cítila jako velryba, ale bylo to bezvadné. Hodně jsem si četla, protahovala se doma, aby mě nebolela záda a pořád lustrovala na internetu, co je vhodné pro miminko a co není.. Nejlepší bylo, když jsem nastoupila na mateřskou, to jsem odpočívala, co to šlo, chodila na procházky, ale i se válela doma na gauči.

partyzanka91
16. říj 2015

tak co se týče prvního těhotenství musím zaklepat, patřím mezi šťastné maminky, kterým se strie neudělaly. Ačkoli jizva po císaři mi to bohatě vynahrazuje (přiznávám však že na rozdíl od strií jí lze ukrýt do spodního prádla). Možná je to tím že bříško mi rostlou dlouho a pořádně vykouklo až v 7. měsíci, možná tím že jsem si bříško pravidelně mazala krémem. Masáž jsem si prováděla sama a občas mi ho namasíroval manžel. Bříško jsem si kromě prevence proti striím mazala také proto, že jsem svou Míšu poslouchala přes AngelSounds a přitom je potřeba mít bříško mastné, kvůli lepšímu přenosu.
Teď na podruhý mi bříško vykouklo podstatně rychleji, porovnala jsem si fotku ze 17. týdne s Míšou a z 9. týdne s nynějším těhu a byly skoro stejné 😀, pošlu fotku jako důkaz. To znamená že teď bych se měla chránit ještě více oproti striím a taky asi pečovat o jizvu, protože i tam bříško poroste. Zatím používám krém maternea ale o olejíčku uvažuji, myslím že narozdíl od krému se rychleji vstřebává do pokožky. Co se týče profesionální masáže, nebyla jsem bohužel zatím na žádné. Ale pokud bych měla možnost třeba v rámci narozenin na takovou masáž zajít, nechat si trošku ulevit na bříško a taky si odpočinout od té malé čertice, rozhodně bych neodmítla.

pavlikovarenata
16. říj 2015

Tak já už bych při dalším těhotenství dbala hlavně o psychickou pohodu. Při prvním těhotenství jsme měli klídeček a malý byl zlatý, krásně spinkal atd. ... u druhého jsme během těhotesntví stihli koupit a zrekonstruovat dům, svatbu a já furt jen něco zařizovala, stresovala se, při rekontrukci se co chvíli něco s*alo 😉, no kdo rekonstruoval zná...a malý nesune ani u prsa ani nijak skoro 😀 u vysněné holčičky si to pořádně užiju a budu se nechat hýčkat, budu odpočívat a užívat si to 😀 Asi naivní představa že? 😀

petulinavav
16. říj 2015

Ráda bych o sebe pečovala více, ale s čipernou 2,5 letou dcerkou času není nazbyt, tak toho času sama pro sebe moc nemám. Chci se jí co nejvíce věnovat, než se jí bráška narodí, protože mi je jasné, že potom na sebe budeme mít o hodně míň času, což asi dcerka ponese docela těžce....Snažím se proto teď maximálně věnovat jí a sebe docela zanedbávám. Co si užívám je večerní sprcha a potom masáž bříška olejíčkem na srie 🙂

khoiba
16. říj 2015

Já jsem už řed otěhotněním začala brát kyselinu listovou a po otěhotnění jsem pokračovala i s jinýmy vitamíny, teď ke konci už je omezuji, protože už je bambulka o týden větší a začínám s lněným semínkem a čajem z maliníku aspoň pro svůj pocit, že třeba ten porod nebude tak hrozný..🙂 Bříško mažu od začátku, od 2.trimestru speciálními přípravky na strie, ale bohužel se mi stejně rozjely (máme je v rodině), tak teď mažu o to víc a o to mastnějšími přípravky, takže pak musím dlouho větrat, abych si nezamastila oblečení - přítel si už zvykl, že po bytě chodím polonahá..:D

pavlinna28
16. říj 2015

Patřím mezi šťastné maminky,kterým se během těhotenství strie neudělaly. Poctivě jsem mazala. Bála jsem Se jich jako čert kříže! Doufám,že se mi poštěstí i při druhém mimi 😉

absti
16. říj 2015

Já se pravidelně mažu celá a spotřeba je velikánská 😀

aktide
16. říj 2015

Během těhotenství pečuji především o psychickou pohodu sebe a miminka - na zdravý životní styl jsem dbala i před těhotenstvím. Takže víc vnímám a užívám si drobné radosti - když mi manžel maže a hladí bříško, když si povídáme s miminkem, když společně sníme a plánujeme, jaké to bude, až se naše zlatíčko narodí. Snažím se myslet pozitivně a věřím, že psychická pohoda je (nejen) v těhotenství nadevše. 🙂