VELKÁ SOUTĚŽ O 60 PŘÍKRMŮ HIPP

lidka_hipp
28. dub 2015

Slíbila jsem vám další soutěž o pořádný balík dobrot HiPP a tady je 🙂 Mám tu připravený balík 60 příkrmů HiPP, který vyhraje jedna z vás 🙂 Stačí, když napíšete, jaký příkrm má váš miláček nejraději a proč 🙂

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/fTrltc

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/SwNflN

janicka53
30. dub 2015

My sme raz vyskusali hipp srdiecka a maly len usta otvaral,aby dostal dalsiu lyžicku. Tak sme ich nakupili do zasoby,ale mam pocit,ze jedno mu je malo. Ani sa mu necudujem,lebo vonaju fantasticky a ich zozenie je len zo samych fajnot. Je to gurman a pozna,co je dobre. Len ta cena je dost vysoka a materska prilis nizka.

germaine
30. dub 2015

Můj mladší syn miluje Zeleninu s rýží a krocaním masem...
můj starší syn miloval červenou řepu s hovězím masem...
a já od té doby, co jsem ochutnala vaše Borůvkové rýžové oplatky, ujíždím na nich 😀

akorát manželovi mnohem víc chutná kus bůčku 😝

haankaa
30. dub 2015

Miláček miluje Bio rýži s karotkou a krůtím masíčkem. Je zvyklý že v sezóně trháme mrkvičku jako pochoutku na zahrádce ve skleníku, tak vždy když dostane skleničku s touto mňamkou tak ukazuje z okna na skleník a radostně volá ham ham...mňam mňam 🙂 🙂 🙂

vequi
30. dub 2015

Naše 8-mi měsíční dcera úplně ujíždí na HIPP kuřecí polévce s pšeničnou krupicí 😵

ninusch
1. kvě 2015

Malá měla nejradši krůtí masíčko, je to rozený masožravec ještě dnes 🙂 Dnes zbožňuje všechny druhy ovocných přesnídávek a Hipp je máme v bio kvalitě, takže u značky není co řešit. Mrňousek je zatím na mlíčku od Hippu, takže budeme v této značce i pokračovat. Prostě u nás kam se člověk podívá, tam na nás kouká Hipp 🙂

ppepik
1. kvě 2015

U nás jsou to jednoznačně srdíčka a věřte nebo ne když jdeme na výlet,ke tchyni,zoo,nebo plavaní kluk si o ně sám řekne že chce "sjdíčko" prostě musíme si je přibalit po každe na cesty když mám doma zásobu tak si do tašky klidně hodí i 4 srdíčka mono ho krát jsem se snažila uvařit třeba Lasange nebo špagety aby to mělo aspon něco podobného se srdíčkem ale nikdy se mi to nepovedlo 😒 jsou nam 2 roky a SRDÍČKA asi budeme papat do puberty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Prostě je miluje ale je pravda že i já jsem ujetá na celý sortiment HIPP 😉

faminka
1. kvě 2015

Nasi male je prichut uplne jedno - ma uz vypestovany Pavlovuf reflex -jak cvakne vicko, tak zacina se spartakiadou v jidelni zidlicce a nedockave jeci na mikrovlnku, at si laskave pohne! Jedine, cim bych teda jeji mlsny jazycek urazila, je spenat!

myskyyy
1. kvě 2015

Náš Matýsek sní téměř cokoliv, ale na čem joo pošmákne, že to v něm zmizí, ani nevím jak, tak je Hipp ovocný duet Jablko/Mango s tvarohem 🙂 to by mohl jíst na kila 😀

jitim
2. kvě 2015

Noeminka sice ještě nepapá, ale brzy začne. Takže zkoušíme štěstí a také se připojíme do této soutěže. Při představě, že až začne, budou chtít kluci taky, tak by se nám šedesát skleniček opravdu hodilo 🙂. Kluci měli rádi úplně všechno, takže výběr co který den budou jíst, byl jen na mě- a toho se držím- já určuji co budou jíst a oni kolik toho sní-nenutím dojídat a když chtějí ještě nemám s tím problém.

madrilena
2. kvě 2015

Moje malá má nejraději Hipp Tagliatelle s mořskou rybou, brokolicí a smetanou. Řekla bych, že ryba je vůbec její nejoblíbenější jídlo. Velmi ráda papá i Hipp Muesli, jahody a jogurt.

tria002
2. kvě 2015

Tak a ja uz sice soutezni prispevek psala, ale ted me prcek dostal.. Prvne zkusil mrkev a padalo to do nej, jak nemci do krytu.. 🙂

bleibina
2. kvě 2015

Můj drobek nejraději láduje Vaše těstoviny s rajčatovou omáčkou - v balení srdíčka. Je mu úplně jedno, jestli je jídlo teplé nebo studené, hlavně že je to dobré a zasytí 🙂.

piopiu
2. kvě 2015

Uplne nejvic s lososem 🙂 a proc? tak to nevim vubec, ale me taky chutna 🙂)))))) 😎 Hipp milujeme a nedame na nej dopustit

kahira
2. kvě 2015

Tak my teprve taky začínáme, ale první jsme zkoušli Hami a nedá se s rovnat, myslím si, že HiPP je kvalitou úplně někde jinde. První mrkvička super, z toho jsem měla nejvíc strach. Brambory s dýní, mix zeleniny, zeleninové rizoto, mrkev a brambor, a mrkev brambory losos. Jinak teda odmítala čaj vodu, vše. Koupila jsem šťávičky a to u nás valí 🙂

ewulka88
2. kvě 2015

I když už jsme od Hippu vyzkoušeli snad všechny příkrmy, tak nedokážu říct, který klukům chutná nejvíce, protože jsou "nenažraní" po tatínkovi a sní mi opravdu vše🙂 ale mezi favority patří určitě boloňské špagety, které teda chutnají i mě...samozřejmě jim nejím celou skleničku, ale ochutnávám 😀

mamamili
2. kvě 2015

Můj Tommy sní od Hippu vše, není vybíravý. U této značky zůstaneme.