Začínají Dny HiPP: Co vás čeká?

lidka_hipp
1. únor 2016

Jsem moc ráda, že se opět můžeme setkat během Dnů HiPP! Těším se, že tu potkám "známé tváře", ale seznámím se i s dalšími maminkami, které zatím neznám 🙂 Opět jsem tu od toho, abych vás provedla našimi Dny HiPP, odpovídala na vaše otázky (když něco nebudu vědět, mám v záloze spoustu skvělých kolegů a kolegyň, včetně moc milé nutriční terapeutky), reagovala na vaše připomínky a vůbec se starala o to, aby vám bylo se mnou a HiPP dobře 🙂 Budu ráda, když se dozvíte o dětské výživě a péči o miminka i ta větší 🙂 vše co potřebujete. HiPP to jsou nejen kvalitní a chutné příkrmy v BIO, ale také mléka s obsahem probiotik a praebiotik, šetrná kosmetika s BIO mandlovým olejem a výrobky pro těhulky. Všechno, co vyrábíme, prochází velmi přísnými kontrolami, a tak vám můžu zaručit, že se k vám dostane jen to nejlepší. Otestovala jsem to sama na sobě i na své holčičce 🙂

Samozřejmě si s vámi budu ráda povídat o všem, co vás zajímá a také mám připravené soutěže o hezké ceny 🙂

cb
1. únor 2016

To je náhoda, dnes mi prisel dárek k předplatnému maminka sada vasi kosmetiky. Jsem zvedava jak bude Adelce sedet,uz jsme nejakou kosmetiku i vyřazovali,protoze jsme obe dve citlivky,tak doufam,ze ted uz to klapne ;)

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@cb Svět je malý a o náhody v něm není nouze 🙂 Osobně mám s HiPP kosmetikou moc dobré zkušenosti, dokonce tak dobré, že už jí pravidelně dávám jako dárek všem novopečeným maminkám mezi svými kamarádkami 🙂 Mimochodem, o naší novince v podobě tuleně víte?

1denca
1. únor 2016

@lidka_hipp Hezký den Vám přeji. Už se moc těším na povídání a soutěže s vámi. Máme doma 19 měsíčního broučka a druhého mám snad do začátku dubna v bříšku, tak by bylo fajn něco vyhrát. Uvidíme zda budeme mít štěstí 🙂 Zatím u nás Hipp jako kosmetika vede na plné čáře, ta vůně, to je nádhera 🙂

nowe
1. únor 2016

Vaší kosmetiku by jsme v budoucnu rádi vyzkoušeli, máte i menší balení? Všude v obchodech vidím jen velké.

zuzaaanka
1. únor 2016

Jee, no tak to mam vazne radost, dalsi sny Hipp jsou tu! Tesim se moc a snad tentokrat neco vyhrajeme a budeme tak moci vyzkouset neco, co jsme jeste nevyzkouseli 🙂

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@1denca Pozdravujte broučka i to malé v bříšku 🙂 U nás se HiPP kosmetikou myje i manžel 😉

@nowe Jestli s HiPP kosmetikou začínáte, zkuste třeba náš nový Jemný krém v praktické "cestovní krabičce" nebo právě tuleně šampón Vlasy & Tělo. Navíc během Dnů HiPP budeme o naši kosmetiku soutěžit 🙂

@zuzaaanka Ráda vás opět "vidím" 🙂

kami1984
1. únor 2016

Na Hipp už od narození staršího syna nedám dopustit a teším se na prima dny;)

nowe
1. únor 2016

@lidka_hipp děkuji,určitě se po něm podívám 🙂 Já mám v soutěžích smůlu ☹

denitek
1. únor 2016

Supeer 🙂 už se moc těším začala jsem pít váš čaj pro kojící a je opravdu skvělý! 🙂

sixtynka
1. únor 2016

Zdravím!!! Hipp je fajn. Mám doma 4M princeznu a začínáme s příkrmy a sáhnutí po značce Hipp byla jasna volba, protože od narození bumbá mlíčko bio combiotik 🙂 🙂

bimmka
1. únor 2016

Jsme moc ráda a těším se, Hipp je naše nejoblíbenější značka. Hlavně cos e týče příkrmů a kosmetiky.

anetka1701
1. únor 2016

Mně by opravdu upřímně zajímalo, jestli plánujete další výrobky bez obsahu palmového oleje. Jste jedni z mála, u koho se dá najít alespon jedna kaše bez PO, ale mléka a dost příkrmů ho obsahují. Mně tato problematika donutila vařit své dceři klasickou kupicovou kaši v době, kdy jsem ještě chtěla dělat instantní mléčnou, ale prostě jsem našla jen jednu takřka na celém trhu. Bylo by super, kdyby se sortiment bez PO rozrostl - třeba v kojeneckém mléku je to fakt zvěrstvo...

verkaunka
1. únor 2016

Zdravím...Hipp máme moc rádi, at už je to kosmetika či nějaká ta dobrota...

cb
1. únor 2016

@lidka_hipp díky, o tuleni nevim,do nedavna jsem nevedela ani o Hipp ;) ale jeste nema Adelka moc vlasku,tskze zatim nam staci na telo.

petra_pf
1. únor 2016

Hipp hipp hurá, třeba se něco zajímavého dozvím, přiučím a při troše štěstí vyhraji.

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@anetka1701 Moc díky za dotaz. Mám tu pro vás odpověď, jen bude trochu rozsáhlejší, tak se předem omlouvám za dlouhé čtení 🙂 Bez palmového oleje jsou všechny naše příkrmy - ovocné, zeleninové, maso-zeleninová menu, palmový olej není ani v obilných kaších HiPP a v těchto mléčných kaších: BIO Mléčná kaše s ovocem od uk. 5. měsíce, Mléčná první kaše pro kojence PRAEBIOTIK od uk. 4. měsíce, Mléčná kaše s ovocem a jogurtem PRAEBIOTIK od uk. 7. měsíce.

Pokud jde o mléčnou výživu, tak tady. Možná vás to překvapí, ale mateřské mléko přirozeně obsahuje vedla nenasycených mastných kyselin, také velké množství nasycených mastných kyselin a my se tomuto vzoru snažíme přiblížit. Příroda sama zařídila, že v mateřském mléku je velké množství kyseliny palmitové (zhruba 18 až 22 %) a právě tu dětský organismus nejlépe přeměňuje na energii. Palmový olej je nejbohatším a nejefektivnějším zdrojem kyseliny palmitové. Vedle toho je dobrým zdrojem také phytonutrientů, které mají pozitivní účinek na zdraví jako jsou tocotrienoly, carotenoidy a phytosteroly. Malé děti potřebují pro svůj zdravý vývoj vyváženou kombinaci nasycených a nenasycených mastných kyselin, a protože na rozdíl od dospělých nemají tak pestrou stravu, je třeba jim nabízet kombinaci rostlinných olejů, aby byly pokryty jejich potřeby nasycených i nenasycených mastných kyselin. V případě mléčné výživy HiPP se jedná o kombinaci BIO řepkového, BIO slunečnicového a BIO palmového oleje. Pokud bychom chtěli dosáhnout podobného poměru mastných kyselin jako v mateřském mléce z ostatních olejů, nepodařilo by se nám to. Zlatým standardem HiPP kojenecké výživy je co nejvíce se přiblížit složení mateřského mléka a to je důvod pro použití palmového oleje. Mimochodem, mléčná výživa HiPP Combiotik vznikla na základě více než 40 let trvajícího výzkumu mateřského mléka. Každá výrobní šarže naší mléčné výživy pak projde 600 kontrolami, abychom mohli zaručit nejvyšší možnou bezpečnost pro vaše miminko.

Jako zodpovědný výrobce dětské výživy a zároveň společnost s více než padesátiletou tradicí v ekologickém zemědělství, velmi dbáme na to na kvalitu a původ surovin, které zpracováváme, a je pro nás zcela nepřijatelné podílet se na ničení životního prostředí. Proto používáme pouze certifikovaný BIO palmový olej původem z Jižní Ameriky, nikoliv z Indonésie. Vzhledem k velmi přísné evropské legislativě pro BIO potraviny, je možné v BIO produktech používat pouze certifikovaný BIO palmový olej s jasně dohledatelným původem, což mimo jiné potvrzuje i Koalice proti palmovému oleji. BIO palmový olej, který jako společnost HiPP zpracováváme, je certifikován asociací Roundtable on Sustainable Palm Oil. Protože si uvědomuje možné nedostatky této certifikace, je námi zpracovávaný olej, certifikován také nezávislou mezinárodní organizací Rainforest Alliance. Více o certifikaci Rainforest Alliance najdete na webu této organizace: http://www.rainforest-alliance.org/work/impact/... Díky našim vlastním přísným pravidlům, dodržování evropské legislativy pro BIO potraviny a také této certifikaci vám tedy můžeme zaručit, že při získávání námi používaného oleje nedochází k ničení deštných pralesů. Například při pěstování námi zpracovávaných palem se nepoužívá těžká zemědělská technika, ale půda je obdělávaná šetrně pomocí hospodářských zvířat. Nepřijatelné je také použití nebezpečných hnojiv či látek na likvidací škůdců. Místo toho je půda hnojena přírodní cestou, a stejně tak proti škůdcům bojujeme pomocí mravenců.

mimar
1. únor 2016

jé super jsou tu dny s Hipp tak to se už těšíme až se dozvíme něco zajímavého co ještě nevíme či neznáme. kosmetiku máme moc rády protože krásně voní

ladyhacek
1. únor 2016

jé HIpp už se moc těším 🙂. a můžu mít hned dotaz? Neobjevila jsem velkou skleničku s lososem - jen 125g a to musím brát dvě 🙂. Mořská ryba mu moc nechutná spíše ten losos - neuvažujete o větším balení? moc vám děkuji a těším se na týden 🙂

bara_doc
1. únor 2016

kosmetiku hipp máme rádi 🙂

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@verkaunka To jsme rádi 🙂

@cb Tuleň u nás doma vyhrává na celé čáře, i když je moji Aničce už sedm let 🙂

@petra_pf Předávání informací je moje práce 🙂

@mimar Máte pravdu, vůně HiPP kosmetiky je opravdu super 🙂

@ladyhacek Jsem tu od toho, abych odpovídala na otázky 🙂 Příkrm HiPP Karotka s bramborami a lososem od ukončeného 4. měsíce je v prodeji v balení o velikosti 190 g. Z dalších rybích příkrmů vám můžu nabídnout BIO Těstoviny se zeleninou a smetanou od uk. 7. měsíce (220 g) a Tagliatelle s mořskou rybou, brokolicí a smetanou od uk. 7. měsíce (220 g). Pro děti od ukončeného 11. měsíce tu pak máme Špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáčce (250 g) a Jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty (220 g)

@bara_doc 🙂

jitavm
1. únor 2016

lidka_hipp Dobrý den, my čekáme miminko na duben a také jsem se rozhodovala jakou kosmetiku pro mimi zvolit. Nakonec jsem koupila vše od Hipp, tak jsem zvědavá a doufám, že miminku bude vyhovovat 🙂
Přece jen bych měla dotaz, koupila jsem emulzi do vody, pak sprchový gel - vlasy-tělo, a tělové mléko. Právě jsem nevěděla zda koupit to tělové mléko nebo se mi i nabízel tělový olejíček? Mohla by jste mi prosím doporučit nebo podat nějaké informace? Mám strach že olejíček se nebude dobře vsakovat oproti mléku.

kelinkanatalka
1. únor 2016

Vaše kosmetika je nej a i ubrousky krásně voní. Děkuji za to že jste. 🙂

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@jitavm HiPP kosmetika je určitě správná volba 🙂 Hodně informací o ní najdete na našem webu: http://www.hipp.cz/kosmetika/ Já sama jsem u malého miminka dávala přednost tělovému oleji, protože se mi líbilo, jak můžu Aničku hezky masírovat a ona byla také moc spokojená 🙂 Jenže jak rostla, tak byla aktivnější a bylo o dost těžší ji udržet v klidu, a tak jsme přešly na tělové mléko, které se vsákne rychleji. Takže záleží hlavně na vás. Jestli chcete miminko masírovat, je olej vhodnější, i když trochu mastnější. Tělové mléko se ale o jemnou pokožku postará stejně dobře.

@kelinkanatalka Moc děkujeme 🙂

jitavm
1. únor 2016

@lidka_hipp Hned se na Vaše stránky podívám a moc děkuji za Vaši odpověď 🙂

ludul
1. únor 2016

Lidko, velice Vás s Eliáškem zdravíme a jsme rádi, že Vám opět "vidíme" 🙂 Z Bio Combiotic 1 už E přešel na 2🙂 Baštíme příkrmy od Vás - zelenina jede víc než ovoce 🙂 Přejeme hezkej den Lucka a Eliáš 🙂

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@ludul Jsem moc ráda, že se opět potkáváme 🙂 Jak se daří Eliáškovi? Jinak zelenina je určitě skvělý základ do budoucna 🙂

hz
1. únor 2016

@lidka_hipp me by zajimalo, zda Hipp chysta nejakou odezvu na nevoli palmoveho oleje v umelych mlecich? syn na Hippu byl od mala, ted prave kvuli palmovemu oleji, ktery Hipp obsahuje syn presel na Babybio..

lidka_hipp
autor
1. únor 2016

@hz Už jsem odpovídala, ale myslím, že budu odpovídat ještě několikrát.

Možná vás to překvapí, ale mateřské mléko přirozeně obsahuje vedla nenasycených mastných kyselin, také velké množství nasycených mastných kyselin a my se tomuto vzoru snažíme přiblížit. Příroda sama zařídila, že v mateřském mléku je velké množství kyseliny palmitové (zhruba 18 až 22 %) a právě tu dětský organismus nejlépe přeměňuje na energii. Palmový olej je nejbohatším a nejefektivnějším zdrojem kyseliny palmitové. Vedle toho je dobrým zdrojem také phytonutrientů, které mají pozitivní účinek na zdraví jako jsou tocotrienoly, carotenoidy a phytosteroly. Malé děti potřebují pro svůj zdravý vývoj vyváženou kombinaci nasycených a nenasycených mastných kyselin, a protože na rozdíl od dospělých nemají tak pestrou stravu, je třeba jim nabízet kombinaci rostlinných olejů, aby byly pokryty jejich potřeby nasycených i nenasycených mastných kyselin. V případě mléčné výživy HiPP se jedná o kombinaci BIO řepkového, BIO slunečnicového a BIO palmového oleje. Pokud bychom chtěli dosáhnout podobného poměru mastných kyselin jako v mateřském mléce z ostatních olejů, nepodařilo by se nám to. Zlatým standardem HiPP kojenecké výživy je co nejvíce se přiblížit složení mateřského mléka a to je důvod pro použití palmového oleje. Mimochodem, mléčná výživa HiPP Combiotik vznikla na základě více než 40 let trvajícího výzkumu mateřského mléka. Každá výrobní šarže naší mléčné výživy pak projde 600 kontrolami, abychom mohli zaručit nejvyšší možnou bezpečnost pro vaše miminko.

Jako zodpovědný výrobce dětské výživy a zároveň společnost s více než padesátiletou tradicí v ekologickém zemědělství, velmi dbáme na to na kvalitu a původ surovin, které zpracováváme, a je pro nás zcela nepřijatelné podílet se na ničení životního prostředí. Proto používáme pouze certifikovaný BIO palmový olej původem z Jižní Ameriky, nikoliv z Indonésie. Vzhledem k velmi přísné evropské legislativě pro BIO potraviny, je možné v BIO produktech používat pouze certifikovaný BIO palmový olej s jasně dohledatelným původem, což mimo jiné potvrzuje i Koalice proti palmovému oleji. BIO palmový olej, který jako společnost HiPP zpracováváme, je certifikován asociací Roundtable on Sustainable Palm Oil. Protože si uvědomuje možné nedostatky této certifikace, je námi zpracovávaný olej, certifikován také nezávislou mezinárodní organizací Rainforest Alliance. Více o certifikaci Rainforest Alliance najdete na webu této organizace: http://www.rainforest-alliance.org/work/impact/... Díky našim vlastním přísným pravidlům, dodržování evropské legislativy pro BIO potraviny a také této certifikaci vám tedy můžeme zaručit, že při získávání námi používaného oleje nedochází k ničení deštných pralesů. Například při pěstování námi zpracovávaných palem se nepoužívá těžká zemědělská technika, ale půda je obdělávaná šetrně pomocí hospodářských zvířat. Nepřijatelné je také použití nebezpečných hnojiv či látek na likvidací škůdců. Místo toho je půda hnojena přírodní cestou, a stejně tak proti škůdcům bojujeme pomocí mravenců.

wedinka
1. únor 2016

Dobry den a co se bude dit na dnech Hippu?😉 hipp kosmetiku pouzivame cela rodina, krom kojeni obcas davam i hipp um. Maly pije hipp caje, do kterych mu davam trosku hipp stavy a obcas papame hipp masozeleninu a na cestach hipp kapsicky🙂

sarka49
1. únor 2016

Moc se těším, s hipp máme dobré zkušenosti já i dcerka