Soutěž: Máte doma domácího mazlíčka?

klara_kik
Moderátor
24. říj 2018

Zdravím děvčata!

Když jde o domácí mazlíčky, tak se prý lidé dělí na milovníky koček a příznivce psů. Do jaké skupiny patříte vy? Já se přiznám, že se nepřikláním ani na jednu stranu. Kočky jsou elegantní stvoření, ale mají svou hlavu. A pes je prý nejvěrnější přítel člověka. Já ale zkrátka miluju kočky i pejsky :D. Neumím si mezi nimi vybrat.

V poslední době jsem zaznamenala trend oblečků pro pejsky. Co na to říkáte? Nejzajímavější odpovědi odměníme třemi poukázkami v celkové hodnotě 750 Kč. Už se na ně těším!

Hezký den,
Klára

a_nnysek
27. říj 2018

Dřív mi oblečky pro zvířecí miláčky přišly srandovní, dneska si říkám proč ne. Určitě jim je taky zima, a když je možnost tomu za pár kaček zabránit 🙂 Navíc mám pár bezdětných přátel, kteří mají pejsky (zatím) místo miminek, tak to berou tak trochu jako trénink do budoucna a hýčkají si je 🐶🐱🐶

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@andinka97 Tak tomu se fakt říká divočina :D

andinka97
27. říj 2018

@klara_kik no mam tuto po rodicich 😂 ty maj na baraku taky spooustu zviratek a kazdy kdo knim jede tak rika ze jede do mensi zoo 😂

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@andinka97 zaujala mě (asi pochopitelně) nejvíc ta krajta... :D

nannynka23
27. říj 2018

@klara_kik ja musim satit dve deti, manzela a obcas aj seba. Mame sice psika, milujeme ho , ale na modne vystrelky pre neho uz mi zial neostava , takze za vyhranu poukazku mu jeden urcite kupim

dainny
28. říj 2018

Podle mě je to tak trochu uchýlka,ale kdo ji nemá.Každý nějakou má a jsem ráda,že nemam tu ,že bych oblékala zvířata. Nelíbí se mi to,ale stejně,tak se mi nelíbí jiné věci,takže mám smůlu 😀 no stress 😉

andinka97
28. říj 2018

@klara_kik jojo ta je taky mazel 👍 mala ji miluje a vyuzije kazdou chvilku aby ji mohla mit na ruce ❤️ kdyz jsme si ji privezli tak mala ji zacala rikat zizalko a od te doby je to nase zizalka 😉

andinka97
28. říj 2018
klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@andinka97 Wau! 😲👏👍

zulitvi
28. říj 2018

Tak když je venku zima, proč ty menší pejsky neoblíknout. Ale když jim někdo dává oblečení jen tak, že je to módní výstřelek, to se mi nelíbí.
My doma máme kocoura Lojzu, máme ho doma 6 let, jako kotě zatoulal se do hospody, tam se sápal po slaných oříškách, jakej měl hlad. Pak šel s náma domů a mě nenapadlo nic lepšího, než to vyhublé kotě nakrmit, tak jsem mu dala granule, co jsem měla na přilepšenou pro sousedovic kocoura. No a od té doby už se od nás nehnul. Majitele jsme intenzivně hledali, ale nikdo se k němu neměl. Manžel furt říkal, že kočku nikdy! nechce :D no a jak si ho zamiloval.
No a mládě si pořídilo křečka, jmenuje se Křeček. :D Kupodivu se o něj i stará.

krtcice
28. říj 2018

My nemáme mezi těmito dvěma favorita. Ale jelikož bydlíme zatím v bytě, tak občas jen hlídáme fenku ségře. Jinak my máme vodní želvu Juliána 😉 a až syn malinko povyroste tak děti dostanou buď morče nebo králíčka. Osobně miluji hlodavce, celé mé dětství a dospívání jsme se ségrou měly křečky, potkany, morčata...

desencanto
28. říj 2018

Děti a zvířata by měla vyrůstat bok po boku... Zdravě se škádlit, dovádět a taky se umět pomazlit. Vždyť příroda je všude kolem nás a láska k ní by se měla prohlubovat a mělo by se k ní přistupovat s vděkem a hlavně již zmíněnou láskou..
Já toužila vždy po Sphynx kočce a tak jak se říká, když budeš své přání vysílat vesmíru, ono se naplní.. Sice se tak nestalo během pár dní, ale musela jsem si na něj počkat několik let.. Ale o to více si toho dnes vážím.. Krásný den všem maminkám

Ps: Ten obleček by se nám hodil teď v zimě 🙂

suvicka15
28. říj 2018

Když si člověk pořídí thajského ridgebacka,který vydrží v 30-ti stupňových vedrech ležet pred domem na rozpáleném chodníku,tak se musí smířit s tím,že v zimě ho bude oblékat,jak malé mimino a pes si to při tom náramně užívá,protože mu je jasné,že na procházku musí , ale bude alespoň v teplíčku 🙂🐶

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@suvicka15 tak ten má rád teplíčko podobně jako já 🙂

verrys
28. říj 2018

Ja jsem jednoznacne milovnice psu. Spoustu let jsem si prala labradora, takze jsme si pred necelyma 2 roky poridili hnedeho. Kdyz jsme si ji domu privezli, byl leden a vsude snih, tak jsme vyfasovali pruhovany svetrik po jezevcikovi, ktery ji byl jeste velky 😀 od te doby nam trochu vyrostla, takze oblecky uz nevedem 🙂

janulina90
28. říj 2018

Doma máme zakrslého králíčka. Jsem spíše pejskař a oblečky se mi líbí a věřím, že mnohdy jsou praktické, ale přehánění ve stylu modních trendů, ladění s paničkou , kabelkou a nevím čím už mi příjde moc.