Pondělní SOUTĚŽ o balíček plný vánočních dekorací

klara_kik
30. lis 2015

Milé maminky a budoucí maminky, celý tento týden si tu budeme nejen povídat, ale také hodně soutěžit, tak se hned pusťme do první soutěže. Nejkrásnější a zároveň nejnáročnější přání k Vánocům mají děti. Nyní se je snažíme dětem co nejlépe splnit, aby měly z dárečků co největší radost, ale i my jsme kdysi byly těmi, kdo měl svá velká vánoční přání. Jaké bylo vaše největší dětské přání? A bylo splněno?

Podělte se s námi o kousek svých dětských snů. Možná některý najdete i mezi našimi tipy na vánoční dárky na www.oblekamesechytre.cz. Nejzajímavější odpověď zítra odměním balíčkem plným vánočních dekorací z KiKu, kterými si budete moci vyzdobit svůj domov. Psát můžete až do úterý do 9:00.

spygy
1. pro 2015

Tak jako každá malá holčička jsem si hrála s panenkama a barmínkama 😀 a tedy můj největší sen byl vééélky domeček pro barbínky a hodně oblečení na ně a to se mi taky splnilo 😀 měla jsem z toho neuvěřitelnou radost, jelikož málo kdo tento domeček měl a tedy mi ho i kamarádky obdivovali 😉 škoda jen, že v současné době už nevím, kde je, že bych ho předala zase mé dceři až bude větší 😒

nefertiti20
1. pro 2015

Moje největší vánoční přání bylo dostat velkého plyšového Medvídka Pů. Samozřejmě že jsem ho dostala, ale byl ukrytý (ne pod stromkem), a po rozbalení všech dárků jsem byla dost smutná, že jsem ho nedostala. Když rodiče viděli, že mě dost potrápili, a že mám na krajíčku, nasměrovali mě za závěs, a kuk: medvěd tam na mě čekal 🙂) I přes to, že měl asi metr, musel se mnou jít i do školky, a všem jsme se chlubili, co že jsem to dostala..:D

ronyx
3. pro 2015

Já byla jako dítko hodně neskromná 😀 .Vždy jsem si přála domeček se zahradou.Jelikož jsme žili celý život v paneláku ve 13 patře a já milovala prázdniny u babičky,na chaloupce,ranní probuzení kohoutem,štěkot psů.... Moct hned vyběhnou třeba i v pyžamu ven na zahradu a prásknout sebou do trávy 🙂 Mé dětské přáníčko bylo splněno před třemi léty,kdy jsme si s partnerem postavili domeček,stálo to sice,moc peněz,moc nervů,dřiny, ale můžu říct,že jsem si splnila svůj největší sen a jsem hrozně moc ráda,když vidím,jak můj syn v létě hned ráno vybíhá právě ještě v pyžamu na zahradu a je spokojený 🙂 Jeho loňské přání pod stromeček bylo mít ještě brášku,se kterým bude moct na zahradě řádit a toto přání jsme mu splnili hned na druhý den,když jsem 25.12 zjistila,že čekám miminko. 🙂 Teď už má 3 měsíce a v létě už budou na zahradě řádit spolu 🙂