Úterní SOUTĚŽ: Nejoblíbenější vánoční dekorace

klara_kik
22. lis 2016

Přeji krásný den a hodně štěstí vám všem, které si s námi dnes zasoutěžíte! 😉 Vánoce bez výzdoby a dekorací by byly jako ryba bez vody. Věnec na dveřích, ozdoba na okně i nazdobený stůl k Vánocům prostě patří. Moje maminka mívala vánoční dekorace tak ráda, že neopomněla vyzdobit jedinou místnost v bytě. Některé ozdoby měla ale raději a ty měly vždy své speciální místo.

Napište nám nebo nejlépe vyfoťte svou nejoblíbenější dekoraci, která má u vás své speciální místo, a povězte nám, proč je to právě tato. Na konci týdne jednu z vás odměním poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a vánočním dárečkem. Psát můžete až do středy 9:00, a pokud svou oblíbenou dekoraci ještě hledáte, možná ji najdete u nás: www.oblekamesechytre.cz

lazna
22. lis 2016

Oblíbenou Vánoční dekorací nemám. Jediný co dávám každý rok na stromek andílka. Ten tam nesmí chybět.

petra_k_
22. lis 2016

Toto je moje nejmilejší vánoční dekorace. Mám jí po prababičce, po které mi mimo svícínku zbyla velká spousta příjemných vzpomínek na dětství, za které jsem jí nestihla poděkovat.

klarinka10
22. lis 2016

Mou nejoblíbenější vánoční dekorací jsou červené svíčky, ty u nás nesmí chybět 🙂

germaine
22. lis 2016

Zdravím, u nás každý rok věšíme nad stůl na lustr tohohle andílka, věříme, že je to Ježíšek ;)

monunkaaa
22. lis 2016

moji asi nejoblibenejsi Vanocni dekoraci je adventni venec,kazdy rok krasne prosviti nas domecek 😉

mrskato
22. lis 2016

U nás je to rozhodně tenhle stromeček, který mi vyrobil manžel před pár lety, a aby si ušetřil práci, postavil ho na modrou pastelku.

mykolaapsi
22. lis 2016

Má nejoblíbenější dekorace, která nikdy nesmí chybět na vánočním stromečku, jsou perníčky zdobené mojí babičkou. To pak je stromeček doslova k sežrání 😉

dadakin
22. lis 2016

U nás je to anděl na špičku a věřím v to že má magickou moc protože loni jej pověsil nejstarší syn na stromek a sedl do auta a jel za kamarádáma.Za hodinu telefon přijed tě mám bouračku volali jsme sanitku i policii my po příjezdu. Když jsme viděli ten vrak na odpis nechápali jsme nikdo že těm dvěma se nic naštěstí nestalo.Takže asi víte jaký jsem loni dostala k vánocům dárek.Já jsem synovi když usazoval toho anděla říkala,že je to anděl který bdí nad naší rodinou.Takže tento anděl je a bude na prvním místě.

smallinka
22. lis 2016

Mám ráda Vánoce už i kvůli těm dekoracím, líbí se mi to třpytivé a jak všechno krásně svítí 🙂 je to romantika 😵 Nejvíc asi opravdu ten adventní věnec, který symbolizuje dobu adventu a postupně se rozsvěcují svíce a Vánoce se blíží 😵 Můžu to být i něco netypického jako třeba tento obrázek 😉

catchulinecka
22. lis 2016

ta nej dekorace pro nás 🙂

kh
22. lis 2016

Kazdy rok, uz od mého detstvi, nesmí na stromecku chybet sklenene foukane ozdoby - ptacci. Ale pouze s rovnym ocaskem, ne s perickem. Mam takovou soukromou tradici, ze si každý advent koupim jednoho dalšího. Uz je to par let problém, protože všude jsou jen s perickovým ocaskem.
Jako dite jsem ještě mela sanky, tazene porcelanovym konikem, kteremu chybela jedna noha. Ale nejak jsem prisla o celého konika. Takze to je muj zatím nespleneny sen, sehnat si nove sane a nového konika.

mrkew
22. lis 2016

Naše nejmilejší dekorace je jmelí na lustru v obýváku fotografie bohužel nemám jelikož jsme se stěhovali a vše bylo loni na rychlo

dvoracek
22. lis 2016

U nás jsou to světýlka, prostě světýlka musí být =) Foto ještě nemám, začnu zdobit o víkendu.

hhranolka
22. lis 2016

moje neoblíbenější dekorace (nyní už tradiční, třetím rokem) je ovocný stromeček. Poprvé to byl dárek pro moji mamku k svátku - Eva (24.12.) a tak moc se to líbilo, že od té doby ho dělám každý rok a každý rok má obrovský úspěch

denitek
22. lis 2016

Mezi nejkrásnější a nejoblíbenější dekoraci patří svícínek ,,andělské zvonění" Moje babička ho vždycky zapalovala jen na velké neděle. Ale když jsem byla maličká tak mi ho zapalovala i jen pro radost 🙂 a já se moc těším až letos uvidím svítit očíčka naší malé 🙂

drex951
22. lis 2016

Můj (zatím) nejoblíbenější 🙂

tadeasek2016
22. lis 2016

Nejoblíbenější dekorace jsou pro mě ty, které si doma spolu vyrobíme... I když to není úplně dokonalý, tak ale je to naše...🙂

adji
22. lis 2016

U nás je to zlatý zvoneček, kterým se cinká a zve ke stromečku a dárkům... Přijde mi naprosto kouzelný, stejně, jako jsou samotné Vánoce. Foto nemám, je zatím schovaný mezi ostatními ozdobami a čeká na svou vzácnou chvíli 🙂

verkaunka
22. lis 2016

U nás je to tato aromalampa ..sice vánocne nevypadá, ale vůně v ni je vánoční a vytahujeme ji pouze na vánoce, ma pro mne velikou cenu.

sarka49
22. lis 2016

Pro mě je nejmilejší vánoční dekorace adventní věnec. Každý rok je trochu jiný, ale vždy si ho vyrábím sama. Na fotce je adventní věnec pro letošní rok.

sarka49
22. lis 2016
jbg
22. lis 2016

Pro mě to jsou slaměné ozdoby na stromečku... připomínají mi dětství a radost, kterou jsem vždycky měla, když jsem viděla rozsvícený stromeček.

fouskovi
22. lis 2016

Pro mě je to svíčka vždy si vzpomenu jak jsme si jí zapálily s babičkou a zdobily stromek a koukali na pohadky

plamenek
22. lis 2016

Vánoce si nedovedu představit bez starého zlatého zvonečku po mé babičce, každý rok na něj zvoním - jakože Ježíšek už byl tady 😉 a vždycky mně ukápne slzička, protože babička mi moc chybí..ale synovy rozzářené oči mi vše vynahradí!

terezet
22. lis 2016

Už to tady sice bylo, ale i já mám odmalinka nejradši tento svítící a zvonící stromeček 🙂 Dřív nebývalo doma úplně běžné, aby se denně zapalovaly svíčky. Ani jsme doma nemívali "čajovky" o jiných obrovských, voňavých ani nemluvě. Pro mě byla svíčka - dortová svíčka - a to svíčka, která by se dala zapíchnout do tohoto stromečku. Docela brzo, asi od třetí třídy, jsem si postavení a ozdobení stromečku vzala za své, protože jsem měla pocit, že nebýt mě, nikdo by si doma nedal tu práci ho složit a zapálit 😉

dinushka00
22. lis 2016

Protože jsou to naše první Vánoce v novém bytě, tak jsme dostali od maminky dekoraci, kterou měla už pár let. Krásnou červenou hvězdu. A my jsme si pořídili závěsný adventní kalendář 🙂. Do Kiku se chystáme jak na dekorace, tak i na dárečky 🙂

nnniky
22. lis 2016

U nás je asi nejoblíbenější tento betlém z perníčků, celý betlém jsme si dělali sami (kromě té dekorace, která je papírová). Každý rok se vždy těšíme, až nám perníčky provoní byt 🙂

kuliseks
22. lis 2016

Já mám nejraději dvě malé panenky, které si každý rok posazuji na linku nad jídelní stůl. Připomínají mi mě a sestru, když jsme byly malé a nějak si to bez nich už neumím představit. Mám ráda hodně ozdobiček a dekorací, ale vždycky, když narazím na tyhle panenky při zdobení domečku, tak je mi tak nějak hezky.

claudie89
22. lis 2016

Nasi dekoraci je vanocni stromecek, ktery v nas navozuje tu pravou vanocni naladu. Kazdy rok zdobi stromecek manzel,ktery na to ma cit a ja mezitim chystam cukrovi 😊

rmarci
22. lis 2016

U nás to jsou každorocčně obyčejné papírové řetězy , které s dětmi společně tvoříme a pak jimi zdobíme dům astaromeček 🙂