SOUTĚŽ o balíček pitného režimu Rajec

jana_rajec
21. bře 2016

Daří se vám dodržovat pravidelný pitný režim v průběhu dne? Jak si pomáháte - máte nějaké osvědčené triky, jak nezapomínat pít? Napište nám a my jednu odpověď ještě dnes po 19. hodině oceníme balíčkem pitného režimu od pramenité vody Rajec! 🙂
------------------
Vyhodnocení:

Díky všem za bezva tipy! Pokud bych to měla shrnout, doporučujete brát si vodu všude s sebou nebo mít velké hrnky či konvice stále „na očích". Dětem doporučujete nabízet pití v atraktivních lahvičkách nebo skleničkách, dávat jim brčka nebo vymýšlet nějaké prosté hry typu: Ťukneme si „na zdraví“! 🙂

Bohužel se také ukázalo, že mnohé z nás na doplňování tekutin trochu hřeší… Pokud pitný režim „lajdáte“, myslete na to, že jeho dodržování má nesmírně velký význam na správnou funkci našeho těla. Pokud pijete až tehdy, kdy vaše tělo vysílá signál, že má žízeň, je to špatně. Začít s příjmem tekutin byste proto měly hned po probuzení a na lačno vypít něco mezi 0,3 – 0,5 litrů vody. Největší přísun vhodných tekutin, mezi něž patří vedle pramenité vody 100% ovocné šťávy a neslazené čaje, byste měly tělu dodat mezi hlavními jídly. Naopak nejméně pít především před spaním.

A kdo získal za dobrou radu naši dnešní výhru? Na balíček pitného režimu se může těšit @1denca . V její odpovědi nás zaujal tip, jak motivovat naše nejmenší: „…synovi nabízím pití celý den, připomínám mu, aby se napil a když pije méně, zkouším to nějakou formou hry nebo srandy. Třeba vezme hrníček a napije se, položí a já ještě, zase se napije, položí a já zase ještě 🙂 smějeme se u toho ale vypije takhle najednou klidně i přes půl hrnku emoticon a nebo miluje když děláme "na zdraví" a potom se pokaždé napije 🙂

Gratulujeme! @1denca, moc prosíme o zaslání adresy, na kterou můžeme zásilku doručit, prostřednictvím soukromé zprávy. 🙂 J.

1denca
21. bře 2016

@jana_rajec Moooc děkuji, posílám soukromou zprávu 🙂

sima333
21. bře 2016

Bohužel, vím, že piju málo vody, za to kávičky si dám tak 3 denně 😨 Přitom je to tak jednoduché...spočítala jsem si, že stačí každou hodinu až dvě vypít sklenici vody, což není žádná hrůza (počítám, že člověk průměrně bdí 16h) a mám splněno. No jo, jenže kolotoč kolem dvou raubířů (3 a 1,5 let) je takový, že často zapomenu nebo si spíše řeknu, že se napiju až udělám támto nebo ono a večer s hrůzou zjistím, že jsem vypila sotva litr...tak to zachraňuji, když děti usnou, alespoň hrnkem čaje. Zato u dětí pitný režim hlídám! Synové pijí čaj nebo vodu, ozvláště jsem si oblíbila Rajec, ocenila jsem, že se již nemusí převařovat😉