SOUTĚŽ O FOTORÁMEČKY: Vaříte s radostí?

jana_rajec
Moderátor
19. led 2018

Co dnes vaříte? A taky vám občas dochází fantazie? Já zastávám vydatné obědy, večeři pak tvoří nějaká zdravá rychlovka. Ale někdy mi připadá, že točím dokola v podstatě jen několik málo oblíbených jídel...

Co máte na jídelníčku dneska vy? Pošlete fotku a inspirujte mne. Věřím, že společně dáme do kupy pestrou paletu výborných chodů. 😉

A kromě vzájemných tipů odměním jednu z vás dvěma originálními fotorámečky! SOUTĚŽ UKONČENA. DVA ORIGINÁLNÍ FOTORÁMEČKY ZÍSKÁVÁ @bimmka! GRATULUJEME!

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@vlaxyz Chlapi, prostě... 😉

sarka49
19. led 2018

@jana_rajec já jsem dnes dělala segedínský guláš. Fotku bohužel už nemám, ale byla to mnamka

bondina
19. led 2018

@jana_rajec pritel je bozi,z mesta ke me na ves priveze nakup,se psem de na prochazku aby nemusel jen jit k rodicum na sad,nabere seno aby mela babi cim krmit kraliky,zatopi,navozi drivi...zamete a uklidi...ted když zvracim bere si dovcu aby moh mi vozit daleko na genetiku,nosi mi lavor na zvraceni...jime u rodicu- babi nechce totiz abych varila kdyz porad zvracim a nesnesu ani vuni jidla...co vice si prat....

janeve
19. led 2018

dnes jsme měli špenát s bramborovým knedlíkem a volským okem. Včera pečené kuře.

kikinkaka
19. led 2018

Já jen taková rychlovka-salatek + kuřízek obalený v lupínkach. Lepší než z KFC 😉😂

klaryk01
19. led 2018

Také mi příjde, že vařím pořád ty samé jídla dokola a snažím se uvařit na dva dny, abych celý dny nestála u plotny. Dnes jsme měli svíčkovou na smetaně s knedlíkem, to má u mých stravníků obrovský úspěch. Ale fotku zrovna nemám. 🙂

terezs2716
19. led 2018

My dnes máme k večeři šneky 🙂 samozřejmě z listového těsta...Akorát mám muže jedlíka,takže až přijde z posilky,udělám mu ještě miniřízečky 🙂

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@terezs2716 U nás jsou šneci hodně oblíbení! Ale na večeři nikdy nevydají, stačí sotva na malou svačinku. 😉

kateg
19. led 2018

Taky mi přijde, že vařím pořád dokola to samé 😀 takže se těším, že tady načerpám inspiraci 🙂

Dnešní menu:

Snídaně: latté a párky v listovém těstu.
Oběd: meruňkové knedlíky s tvarohovou omáčkou.
Večeře: vepřové maso v hořčicové omáčce, rýže a zelenina.

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@kateg Skvěle zdokumentováno! 👍

miky
19. led 2018

U nás dneska zeleninka - domácí lečo 🙂

kateg
19. led 2018

@jana_rajec 🙂 děkuji, no já jinak moc nefotím, jenom jídlo co uvařím a prcka, když usne 😀 😀

kariii
19. led 2018

Dneska se nevarilo, dojidal se guláš 😀 nejradši vařím na 2 dny, za prvé mě každý den nebaví vymýšlet co vařit a za druhé me stát u plotny zrovna moc nebaví 😉

misak97
19. led 2018

Ratatouille a domácí bagetka ☺ lepší jídlo neznám 😉

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

HOLKY, DÉKUJI VÁM ZA INSPIRACI! Recepty nebo fotky klidně posílejte dál, je to fajn takhle někomu nahlédnout pod pokličku. 😉 SOUTĚŽ VŠAK V TUTO CHVÍLI UKONČUJI. VÝHERKYNI OZNÁMÍM OPĚT ZÍTRA PO RÁNU!

jana_rajec
autorModerátor
20. led 2018

A JE TU RANNÍ VYHLAŠOVÁNÍ! DVA ORIGINÁLNÍ FOTORÁMEČKY ZÍSKÁVÁ @bimmka! GRATULUJI! A sledujte nás i o víkendu, máme před sebou poslední dva dny. 😉

sedmiteckas
20. led 2018

Už je sice po soutěži, ale i tak posílám tip na lehký, dobrý obídek;)

jana_rajec
autorModerátor
20. led 2018

@sedmiteckas To vypadá skvěle! Šlo by přidat i rychý recept? 😉

sedmiteckas
20. led 2018

@jana_rajec Na prvni fotce je dyne hokaido, nakrajena na drobno, osmazena, podusena na cibulce a masle....potom pridate smetanu, vysokoprocentni. Pridate koreni dle vasi chuti, sul, bazalku... s korenim si vyhraj te, dělá chuť;) musi to mit konzistenci rizota🙂 na masle osmazite i zampiony. Pridate k rizotu. A prizdobite zeleninou... To je vse🙂

sedmiteckas
20. led 2018

@jana_rajec druhý recept je lilkova pizza...lilek nakrajite na platky a z obou stran osmazite na másle, asi minutu z kazde strany, aby lilek trosku zmeknul. Udelate si potírání z kecupu, do ktereho nadrtite trochu cesneku. Tím potřete lilky. Nastrouhate syr, a pokud mate třeba šunku, muzete pridat i tu... nahoru muzete dat cherry rajcata.. na pecicim papiru pecete v troubě cca na 180 stupnu, cca 15 min..odhadem..dobrou chut, je to vynikajici

jana_rajec
autorModerátor
20. led 2018

@sedmiteckas Na tohle se zvlášť těším! Určitě vyzkoušíme. 😉 Díky!

sedmiteckas
20. led 2018

@jana_rajec 🙂 dejte vědět, jak chutnalo 🙂

bimmka
20. led 2018

@jana_rajec Jee děkuji moc, teda to jsem vůbec nečekala. Pro inspiraci dneska byla klasika řízek 🙂 Hold nejoblíbenější jídlo našich dětí.