Online nakupování ano či ne?! 😉

katka_kosikcz
11. pro 2017

Zdravím všechny,
už jsme od spousty z vás dostali s Františkem zajímavé komentáře a připomínky, děkujeme 🙂 Možná proto bychom rádi rozvedli téma online nakupování, jako takové. Zajímá nás kde nejraději nakupujete? Jsou to malé obchůdky, specializované obchody, velké hypermarkety nebo právě pouze online?
Kdy nakupujete online? Pouze když sháníte Vánoční dárky nebo celý rok bez rozdílu? Nakupujete spíše o víkendu, když na to máte čas nebo klidně večer po práci? 😎

Existuje něco, co by jste se báli koupit online a víte, že budete vždycky nakupovat v kamenném obchodě? 🙂

Děkuji za všechny vaše názory
Kačka

asus
13. pro 2017

@dzogobela no možná by ste pochopila když by. Jste bydlela někde na vesnici s jedním obchodem jednota hrozný výběr nekvalitní potraviny a vše strašně drahé navíc když pak nejezdíte autem a máte malé děti taky pro vás dovoz potravin úplně nejlepší Řešení nemusíte se tahat s taškami do schodů a stát frontu u kasy a další výhody tuto službu využívám již 7 let a nemůžu si vynachválit 😉

janawaes
13. pro 2017

@katka_kosikcz Ja bych rada nakupovala online, hlavne je to super v tom, ze se clovek nemusi tlacit s lidma v obchode a ma nakoupeno za chvilku a bez tahani veci. Ja treba nemam auto a kdyz chci poradny nakup, tak mam problem to sama odnesk nebo jeste s ditetem v naruci nebo kocarku, ten taky nauveze vsechno. Ale mezi lidi chodim na klasicky nakup, zase nemuzu sedet jen doma zavrena 🙂

astyna
13. pro 2017

V momentu, kdy mám oblíkat sebe, dvě děti, do toho kočár...radši sednu k netu a objednám vše takhle 😀

dzogobela
13. pro 2017

@asus jasne 🙂 pisu, ze jsou situace, kdy to jinak nejde. Ale v Praze na sidlisti, kde je kram na kazdem rohu to proste moc nechapu. V pripade, ze je clovek zdravi samozrejme, aby me nekdo zase nenarknul. 🙂

asus
13. pro 2017

@dzogobela ale já té nenarkla😁.to víš kdybych měla obchod na každém rohu tak si nakoupim sama😉

frantisek_kosikcz
13. pro 2017

@dzogobela : Já tedy bydlím v oblasti, kde mám hned několik obchoďáků, ale jak to tak bývá, když jdu nakupovat já, jdou všichni. 🙂
Navíc než tahat každý den tašku s malým nákupem, radši čas od času nakoupím pořádně. A v takovém případě už je časová úspora opravdu znát. V obchodě bych strávil hodinu, půl hodiny na parkovišti, desítky minut nakládáním a vykládáním nákupu do auta a z aura... Brrr. 😉

asus
13. pro 2017

@frantisek_kosikcz přesně člověk se u toho poradně zapotí😅a když nemusí tak proč si to neulehcit😉místo toho nakupování věnuji čas raději detem👏

dzogobela
13. pro 2017

@frantisek_kosikcz
@asus je to kazdeho vec samozrejme 🙂 ja jsem asi opravdu trochu zahorkla kvuli te babizne tady u nas... U ni je to totiz proste lenost udelat krok a navic ani neni schopna udelat jeden velky nakup za tyden, ale vozi ji to sem opravdu kazdy den. A pak uz proste vidim, i to jaka je to ekologicka zatez... A taky me stve, ze ji pravidelne nakup vozi treba v 10 vecer, takze mi pravidelne budi dite, ale tak to uz je na jinou diskuzi 😀

asus
13. pro 2017

@dzogobela každý den?🙏nějaká bohatá ne😂

jane46
13. pro 2017

Nakupuji výhradně online asi všechno. Potraviny už několik let přes Tesco (nikdo jiný k nám nezaváží). A jsem maximálně spokojená. Má to pro mne jen samé výhody... ušetření času, benzín na cestu do města by mě vyšel dráž než jejich doprava (bydlím na vesnici), pohodlí, přehled co nakupuji atd. I s ovocem, zeleninou či masem jsem spokojená. Pokud zajdu do nějakého obchodu, je to opravdu jen že mám zrovna chuť a jdu kolem než že musím něco koupit.

pekosek
13. pro 2017

Nakupuji zhruba 2x do týdne a dělám spíše velký nákup. volím spíše velké supermarkety, ale pro zdravější potraviny si spíše dojdu do malých specializovaných obchodů. V létě pro ovoce a zeleninu chodím na trhy. Nakupovaní online volím spíše pokud nakupuji dárky at už pro sebe či rodinu.
Kdybych měla možnost nakupovat i potraviny online určitě bych toho využila. Pro mě by to byla velká úspora času. Také jsem zatím slyšela pouze kladné hodnocení na dovážky až domů. Ovoce, zelenina vždy čerstvá a krásná.

ginnyweasley
13. pro 2017

@dzogobela Ono to není jen o lenosti. Já třeba v supermarketu nakupuju nerada, manžel taky, takže věci trvanlivé a těžké nám vozí tesco, jednou do měsíce. Dražší to není, když vezmeme trochu ohled na čas, ekologickou stopu to taky nezanechá větší, než kdybysme pro ten velký nákup dojeli autem sami a není to taková otrava;).

Čerstvé věci jako je pečivo, maso, máslo, zelenina.. nakupujeme průběžně v obchodech v okolí. Částečně protože se snažíme být uvědomělí a vybírat si prodejce a pak máme štěstí, že kolem tyhle obchody jsou.

uglyduckling
13. pro 2017

Před dvěma týdny jsem zjistila, že zavážíte i k nám. Dávala jsem synovi vychladit čaj za okno a zrovna projela vaše dodávka. Byla jsem hodně mile překvapená. Určitě služby v nejbližší době využiji, protože jsem těhule a k tomu mám skoro tříletého raráška, takže nákupy ve velkém marketu jsou pro mě čím dál náročnější. Manžel nakupuje nerad, takže se to snažím obstarat sama, ale většinou to oddaluji jak to jen jde a situaci zachraňuji malými nákupy u lokálních obchodníků. Ti však nemají tak široký výběr :/ Takže služeb košíku.cz určitě v nejbližší době využiju 🙂

katuskastbk
13. pro 2017

Já jsem si zvykla u vás nakupovat, naučila jsem to i svou mamku v důchodovém věku, ať se nemusí dřít s nákupem. Bylo to super. Proč bylo, protože jste k nám přestali zavážet a nikdo jiný tu tuto službu neposkytuje. Důvod? Prý malý zájem. Co třeba zkusit v menších městech trochu reklamy? Myslím, že Praha, Brno atd. ji nepotřebuje, hlavně, když je tam rozvozců více a my v menších městech nebo vesnicích bysme to uvítali.

eliskan
13. pro 2017

Nakupovani online ano, ale ne všechno. Treba maso bych si rada vybrala osobne v obchode. Bohuzel k nam na vesnici tato vymozenost jeste neprisla ☹.

marcelka311
13. pro 2017

Od té doby, co se mi narodila dcera, což je už půl roku, nakupuji online velmi často. V klidu si vyberu, co potřebuju, nemusím nikam jezdit. Vyzkoušela jsem toho více, ale nakonec už jsem zůstala u kosik.cz 🙂

frndafrrr
13. pro 2017

Nakupuji online ráda, líbí se mi to pohodlí, sednout si večer s velkým šálkem čaje a v klidu a s rozumem vybírat, porovnávat ceny bez nutnosti mačkaní se s davem lidí.
Nákupem potravin online jsem ovšem zatím nepolíbená, prvotní obchody nabízející tuto službu k nám nerozvážely. Budu muset mrknout a prozkoumat co nabízí košík.cz, přeci jen kdy jindy začít, když ne v zimě kdy člověka trápí chřipky a nehce se vzdalovat daleko od postele?! 🙂