Představujeme Košík.cz

katka_kosikczModerátor
11. pro 2017
Je tady pondělí a my jsme se konečně dočkali. Máme před sebou celý týden, abychom se s vámi za tým Košík.cz seznámili, popovídali si a každý den vám udělali radost malými dárky.

Pro maminky, které nás ještě neznají - jsme internetový prodejce potravin, ale také drogerie a potřeb pro domácnost. Děláme vše pro to, abyste u nás našly kromě klasické nabídky z hypermarketu ještě spoustu věcí navíc. Ať už je to široká nabídka dětského sortimentu, potravin bez lepku či bez laktózy, speciálních farmářských potravin anebo denně čerstvé zásoby BIO ovoce a zeleniny.

Protože celá naše služba je o vás a pro vás, rádi bychom ji dále utvářeli s vámi. Stále se totiž učíme a bez vás to jde velmi těžce. Naše forum tedy vnímejte jako otevřený a bezpečný prostor, kde s námi můžete sdílet všechna vaše přání, potřeby či tipy na to, co bychom mohli zlepšit. Pojďme společně udělat Košík.cz pro maminky ještě přívětivější 😊

Každý den se navíc můžete těšit na soutěže o dárky. Sama jsem je vybírala, takže pevně doufám, že vám udělají radost!

Těším se náš společně strávený týden

Kačka
matty.
11. pro 2017
S tímto nemám absolutně žádné zkušenosti a moc ráda se dozvím více 🙂
kristyn.g
11. pro 2017
@katka_kosikcz občas mě zlobí vyhledávání, produkt najdu ale přes vyhledávač ne. Jak u čeho. Nebo by sms nemusely chodit tak brzo s časem dojezdu, třeba v šest ze přijedete v jedenáct.
katka_kosikcz
autorModerátor
11. pro 2017
@kristyn.g Děkujeme za zpětnou vazbu, na zlepšení vyhledávání produktů pracujeme a snažíme se to neustále optimalizovat, přesto se občas najdou produkty u kterých to nefunguje. Co se týká rozesílání sms zpráv, tak předám na kolegyni z dispečinku, ale obávám se, že je to přesně dáno časem, který je před dobou doručení. Což potom automatické posílání sms zpráv neřeší, jaká je zrovna doba 😞
eva1987
11. pro 2017
@katka_kosikcz Jsem moc spokojená z farmářskými výrobky, což oceňuji ať už maso nebo šunky. Husu, kterou jsme od Vás měli byla geniální a také zelí od farmáře. Oceňuji také širokou škálu výrobků. Preferovala bych více slev na dětskou výživu, slevy má daleko častěji Vaše konkurence, takže pokud je nabízí, spíše nakoupím už tam i zbytek nákupu. Načítání stránek máte občas trhavé, pomalejší možná by to chtělo rychlejší server a apka na mobilu je také pomalá. Jinak s čerstvostí potravin jsem velmi spokojená.
misisska
11. pro 2017
Jinak ještě ty podněty:
1) méně tašek... jako... jsou super na papír-třídíme, takže na skládce neskončí, ale na nákup za 700 mít 6 tašek je prostě moooooc...
2) nevím, jak moc jste sortiment roztřídili, ale chybí mi další kategorie (objednávám z mobilu), jako mražené->maso a ryby a ejhle... potřebovala bych třízení na kuřecí, ryby, vepřové, hovězí... atd atd...
3) konkurence má proti vám asi větší vyber. Bohužel, jet o tak. Zrovna konkrétně tím myslím Rohlík.
4) šikl by se věrnostní program (kvůli kterému jsem přednostně objednávala na rohlíku-vraceli nějaké procento kreditů).
katka_kosikcz
autorModerátor
11. pro 2017
@eva1987 Dobrý den,Evi, děkuji za pochvaly 🙂 Co se týká dětské výživy, tak je to podnět přímo na mě. Snažím se s dodavateli vymýšlet různé akce, ať už slevové nebo 2+1 zdarma. Příští rok toho bude jistě mnohem více. Máte nějakou oblíbenou značku, kde vám akce chybí? 🙂
asashley
11. pro 2017
Zatím jsem nezkoušela využít vaše služby, ale často o vás slýchám, tak se ráda dozvím více.
katka_kosikcz
autorModerátor
11. pro 2017
@misisska Děkuji mooc za všechny podněty, ono je to pro nás opravdu důležité, tahle zpětná vazba a trošku jiný pohled než máme my v kanceláři 😉
1) S taškami máte naprostou pravdu, vzhledem k tomu, že každá papírová taška je další náklad, nehledě na zbytečné plýtvání i my máme názor, že by bylo lepší papírových tašek ubrat - aktuálně pracujeme na optimalizaci pravidel, tak aby lidé, kteří nákup do tašek balík využívali mnohem méně.
2) určitě předám na kolegy - změnili jsme kategorie a stále na optimalizaci pracujeme
3) Snažíme se mít širokou nabídku a co se týká počtu položek jsme na tom na stejně jako konkurence, jen máme například trošku jinou skladu. Chybí Vám něco určitého? 🙂 Jinak samozřejmě se snažíme nabídku rozšiřovat, ať už sezónností nebo příležitostně.
4) Věrnostní program - nějaký druh dětského klubu, rodičovského klubu je i důvod proč jsme vlastně tady. V rámci celého týdne budeme od vás zjišťovat spoustu informací, jak Vám ušít takový "věrnostní program" co nejvíce na míru, tak aby jste tam našli vše, co by jste si přály 🙂

Moc děkuji za všechny vaše podněty, Kačka
misisska
11. pro 2017
@katka_kosikcz jsme se asi trochu nepochopily... na rohlíku vítám M&S věci, asi větší vyber prikrmů od Hipp (nenašla jsem lososa 1-3 roky), taky má konkurence donuty od Donutera... prostě to, pro co bych musela za každou cenu do obchodu.

Věrnostní klub pro maminky s dětmi bych uvítala. Třeba právě tu dopravu zdarma v určitém čase, i když já teď platila 29 Kč, což je oproti konkurenci úplné nic v normálním režimu, ale jako matka na MD bych ji měla u konkurence zdarma. Taky bych uvítala slevy na dětský sortiment. Stálé slevy. Třeba jak to funguje v DM. Ne akce na tyden, ale levnější zboží třeba na měsíc. A po měsíci to vyměnit 😉
hance09
11. pro 2017
Košík znám a nakupovala jsme tu. Bohužel jsem nebyla spokojená skoro s žádným nákupem (chybějící zboží, prošlé zboží, otevřené balení). Vždy jsem reklamovala a peníze mi byly vráceny, ale je to nepříjemné. Oceňuji širokou nabídku zboží, ale lépe se mi nakupovalo na rohlíku (lepší členění zboží, filtry). Taky mi vadilo velké množství obalů,ale tomu se asi v tomto nakupování nedá vyhnout. Při posledních nákupech se mi zdálo,že tašky nejsou nové,ale znovu použité.👍
frantisek_kosikcz
Moderátor
11. pro 2017
@hance09 : To mě moc mrzí. Kdy jste zkoušela Košík naposledy?

Jinak co se týče tašek - bohužel musíme plnit zákon, jinak to nejde. Takže specifické druhy potravin musí být zabalené separátně. Ale už také chystáme změnu k lepšímu 🙂
nikolettab
11. pro 2017
Ani u nás nejsou vaše nebo podobné služby dostupné...přitom pro mnoho lidí už naprosto běžná věc, také bych to určitě uvítala a budu doufat že co nejdříve bude i u nás možné takto nakoupit... 🙂
hance09
11. pro 2017
@frantisek_kosikcz celkem pravidelně jsem nakupovala na jaře, teď co k nám přestal dovážet rohlík, jsem "byla nucena" nakoupit u košíku, během posledního měsíce, dva nákupy, jeden OK, jeden špatný...
qintus
11. pro 2017
Zajímavé, příští nákup zkusím objednat 🤔 Všude chodim jen s dětmi, a chápu, že nákup potravin pro ně není žádná hitparáda
pavlinar
11. pro 2017
Ptali jste se, jak jsem na vás narazili. Já jsem dostala tipa od kolegyně, chválila si to hlavně s dětmi, a oblíbené produkty, jiné, než normálně v obchodě.
Podněty na změnu/zlepšení... platba stravenkami a stravenkovou kartou. A napadá mě rozšířit sortiment o běžné volně prodejné léky, paralen, kapky na kašel..
Ještě se zamyslím 🙂
babunka1
11. pro 2017
O Kosik.cz jsem už xkrát slyšela, ale zatím bohužel nevyužila a asi ani nikdy nevyužiju, jelikož naše vesnička není v závozové oblasti 😞.
a_vav
11. pro 2017
Škoda že těm co bydlí dál od města a nemají takovou možnost nákupů jako ty z města službu nenabízíte 😔 je to velká škoda, já jako maminka malé dcerky a druhého dítka na cestě bych velice ráda a často službu využila

Bydlet ve městě tak si dojdu, ale když do města je cesta půl hodiny a výběr obchodu není nic moc 😔
alyssa.anna
13. pro 2017
@katka_kosikcz Dobrý den, velmi bych uvítala nákup potravin do domu. Donedávna jsem bydlela v Praze kde jsem hodně využívala Tesco. Ne z lenosti, nebo nedostatku času ale proto, že jsem zrakově postižený invalidní důchodce a bylo to pro mě skvělé. Nyní bydlíme na vesnici. V Praze bylo vše "u nosu" ale tady ve vesnici není ani krám a myslím že by takové služby jako košík, rohlík. kolonial apod. měli dováźet nejen po velkých městech kde je vše dostupné, ale také myslet na malá města a vesničky, kde nemáme obchod široko daleko. Ani se nezkouším ptát, jestli dováźíte do Predotic u Písku, odpověď nemusím nikde hledat a více méně mi je jasná.
Snad nékdy v dohlednu budeme v síti dovozu i my z malých měst a vesnic, kteří si nejsme schopni sami obstarat nákupy a jsme závislý na tom, kdo kdy kam pojede a co uzná za vhodné koupit či nekoupit

Sem začni psát odpověď...

Odešli