SOUTĚŽ: Soutěžíme o organickou kosmetiku Pure Beginnings

katka_kosikcz
14. pro 2017

Dnešní soutěž mě obzvlášť těší, protože máme pro vás 3 velké balíčky Organické kosmetiky Pure Beginnings.🌴🍏🍀

Dodavatel byl tak hodný, že do každého balíčku dal všechny produkty, abyste mohli vyzkoušet opravdu všechno a sami uvidíte, jak je tahle kosmetika úžasná.😍 Přidám tady zajímavé články, které vám tuto kosmetiku přiblíží. 😇

Nedávno se kosmetika Pure Beginnings rozrostla o novinky. Jsou to produkty z Probiotické řady. Jsme moc rádi, že i tyto novinky již můžeme mít v nabídce 😊 https://www.kosik.cz/hledat?q=pure_beginnings_k...

Dneska nebudu vymýšlet žádné soutěžní otázky ani zadávat úkoly, byla bych ráda, kdybychom tady zavedli diskuzi na téma BIO kosmetika. Přeci jenom se u nás starám o sortiment, který zákazníkům nabízíme a zajímá mě, které produkty vyhledáváte právě vy – maminky 😊

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 14.12.2017 do půlnoci.

ametystka
14. pro 2017

Používáme bio prací gel na praní prádla .Bio kosmetiku nějakou mám,hlavně krémy na obličej a na ruce pro sebe a emulzi a krém pro prcka s atopickým ekzémem . Tuto vaši značku neznám a vidím ji poprvé.Obaly mají moc hezké,určitě na první pohled dávám jedna 🙂.

petracig
14. pro 2017

Ráda zkouším nové věci a biokosmetiku jsem si velice oblíbila. zatím jsem u šamponu a sprchového gelu, ale ráda bych svoje obzory rozšířila i dále.

marde
14. pro 2017

Pro děti kupuji měsíčkovou kosmetiku od Weledy, vyhovuje nám. Pro sebe vyloženě bio nepreferuji, ale občas si ji také dopřeji a ráda vyzkouším něco nového 😉

dc2015
14. pro 2017

Kosmetiky používám co nejméně. Aviváž třeba nepoužívám vůbec, raději dám do prádla ocet. Místo krému jsem malého mazala olivovým olejem apod. Ale stejně se tomu člověk nevyhne. Dost nám vyhovuje kosmetika Cien z Lidlu, většina produktů vítězí i v různých testech kvality a cena je super.

Popravdě, kdybych vyhrála, balíček bych rozdělila, něco zkusila, ale větší část věnovala. Mám totiž hned 2 kamarádky, které mají děti s "problémovou pokožkou" a ty řeší skutečně vše. A najít produkt, který nedělá potíže, je někdy síla...

nikinelinaty
14. pro 2017

Při druhém těhotenství mně zčervenaly ruce a byl to jeden velký boj. Praskala mi kůže a usoudili k těhotenství. Nakonec jsem nafasovala termín kontaktní ekzém, takže to byl boj ustálit se na mýdlo, který po použití mně nebude dělat alergii.
Takže pro mně pak už cena výrobku opravdu nehrála roli.
Nakonec po dlouhém bádání bylo dobré tekuté mýdlo hipp a koupání, nebot mně všechny tekuté mýdla zčervenaly pokožku na rukou jak opařené a tuhé mýdlo na umývání byla značka La Roche Posay 150gramu kostka mýdla za neuvěřitelných 150 Kč.
Manžel ten zas má jiný problém ten nafasoval termín regády, ale mýdlo si pochvaloval. A holky mají v zimě též pokožku hrubou.

Mně se to po dlouhé procedůře bez kortiokidů pokožka dala do kupy, ale byl to opravdu boj. A nakonec možná naše potíže s kůži u holek bude souviset možná s neléčenou celiakii.
To tedy už nezjistím, zda to mohlo být tím nevím, ale už pokožka nečervená, ale nutno ji promázávat nejlépe bambucké máslo. Též vyzkoušeno mnoho krému.

Takže za mně jak nakupuji v obchodě a rovnou přes internet?
Rovnou podle osvědčených značek, nebot cena je někdy opravdu šílená, toho výrobku, ale lepší je být v pohodě, než mít ruce, co pálí a člověk se nemůže ani umýt. A vté době jsme neměli myčku.
Takže hlavně je pro mně tedy značka a zkušenost s výrobkem a pa většinou zůstávam u stejné.

U dcer jsem měla značku Bubchen a pak hipp, která i mně pomohla.

A u malého kosmetiku zatím stále testuji, nebot pokud malý nemá problémy, tak zatím není důvod k panice a trvat na příliš drahé, ale pokud by měl mít potíže, tak znovu pouze tuto kosmetiku a rovnu ji koupit ve větším do zásoby, když je v akci.

Takto nakupujeme my a pak je tu zásoba věcí ve skříních.

monunkaaa
14. pro 2017

@katka_kosikcz krásný den všem, také preferuji u dětí BIO kosmetiku, ostatně u dětí se všechno snažím, aby bylo co nejlepší a nejkvalitnější 🙂

normalnimatka
14. pro 2017

tak ty sovy jsou božííí a překvapilo mě, že tam máte i zubní pastu, to mě zaujalo🙂 bio kosmetik je relativně fůra, ale pastu si přecijen strkáme do pusy:D

jinak často jdu prostě cestou jednoduchosti. místo vlhčenejch ubrousků mokrá žínka. (bio) kokosovej olej na kdeco. látkový plenky atp. na gezicht nejlepší domácí měsíčková mast z dobrýho sádla a je to🙂

wosk
14. pro 2017

Ja moc kosmetiky nepouzivam (a kdyz tak kvlita je asi nevalna 😀, mozna na tom zapracuju), ale kdyz jde o deti, tak se snazim dbat trochu na kvalitu a pokud to jde, volim BIO kosmetiku. Ale priznam ze to neni vzdy bio a verim, ze to deti prezijou bez uhony 😉

ornela8
14. pro 2017

Zápasíme s atopickým ekzémem,takže pořád zkoušíme nové přípravky a čekáme na zázrak 🙂.

hanica83
14. pro 2017

Už asi píšu pozdě, ale nevadí. Od doby, co mám malého, řeším daleko víc složení přípravků a i když jsem si na to dřív nepotrpěla, dávám přednost přípravkům BIO. A protože jsme od 6měsíců bojovali s atopickým kzémem, na kosmetiku jsem vybíravá. Teď už máme snad klid (musím zaťukat), ale i tak budu vždy pečlivě vybírat. Dětská pokožka je přece jen tenká a více propustná, tak na co ji zbytečně zatěžovat.

katka_kosikcz
autor
15. pro 2017

Krásné ranko, všechny příspěvky jsem si ještě nestihla projít, ale určitě to ještě všechno doženu 🙂 Děkujeme moc za příspěvky!!! Jdeme losovat !❤

katka_kosikcz
autor
15. pro 2017

Tak už to máme za sebou 🙂 Musím říct, že je to čím dál tím těžší vylosovat jenom 3, protože jsem opravdu moc ráda za vaši aktivitu a děkuji, že si tady můžeme navzájem předávat informace. Takže tady máme 3 výherkyně🥑🍉🍒

Doufám, že se Vám kosmetika bude líbit a třeba mi napíšete do zprávy, zda Vám kosmetika vyhovuje 🙂

@septums
@aja55
@verunkaveru

simdan
15. pro 2017

Gratuluji 😘

pekosek
15. pro 2017

@septums
@aja55
@verunkaveru
Maminky můžu vás poprosit o recenzi produktů hlavně na atopickou kůži (klidně do soukromé zprávy), tato kosmetika mě velice zaujala a byla bych moc ráda za vaše reakce. Zkoušela jsem už různé značky a nemusím povídat jak to leze do peněz. Někdy něco koupíte natřete jednou a můžete hned vyhodit.

septums
15. pro 2017

@pekosek ok neni problém 🙂

septums
15. pro 2017

@katka_kosikcz
Juu moc děkujeme 😍❤

veruna109
15. pro 2017

Vyzkoušela jsem BIO kosmetiku od APHRODITE a jsem spokojená 🙂

marketass
15. pro 2017

Máme skoro 5měsíčního synka a musím říct, že se nám ještě nepodřilo nalézt tu správnou kosmetiku. Po Hippu se nám osypal a teď zkoušíme zatím vzorečky od různých firem. Doufám, že už brzy najdeme tu pravou. Škoda, že tyto eko značky neprodávají nebo nedávají malé vzorečky na vyzkoušení. Je to velká výhoda pro nás maminky, že se nám pak doma nehromadí hromada kosmetiky, kterou miminko nemůže používat.

iraari
15. pro 2017

wau tak to vypadá velmi dobře, na malou používám zatím bio bambucké máslo a to je super, Vaší kosmetiku neznám, ale velmi ráda bych ozkoušela. Nechci používat žádně chemické sajrajty, nekupuji je ani pro sebe, sama používám bio kosmetiku.

lagerthaa
15. pro 2017

Mám ráda weledu Tilia Nobilis a eoné

sedmiteckas
15. pro 2017

Bio kosmetiku moc nekupujeme. Samozřejmě kdybych před sebou měla "nebio" a "bio" kosmetiku, obojí ve stejné cenové relaci, tak bych dala přednost té "bio". Kosmetika Pure beginnings mě na první pohled jednoznačně zaujala obalem, krásný design.

aja55
15. pro 2017

@pekosek urcite dam vedet ,verim ze to bude skvela kosmetika.

petaov
15. pro 2017

@marketass dávají, jen musíš nakupovat v obchodech s přírodní kosmetikou. Mi tam vždycky dají vzorek. Můžu si i říct, co bych chtěla vyzkoušet. (Když mají, tak dají). Na tak malé miminko nemusíš žádnou kosmetiku používat. Stačí voda, případně nějaký olej (kokosový, mandlový atd).

simkru
15. pro 2017

Používám bio kosmetiku pro sebe, mám citlivou pleť a dávám si pozor co používám. Nedávno jsme testovali dětský prací gel s Bety.cz a teď používáme výhru ubrousky a olej na zadeček od Onclé. Je to oboje přírodní, bio a super. 😀🖒

pekosek
15. pro 2017

@septums
@aja55 dekuji a gratuluji k vyhre. Mejte se krasne

marketass
16. pro 2017

@petaov jsme z malého města a jsem slîš odkázaná na objednávky přes internet. Jak říkáš, používáme teď vodu a olej z lékárny

aja55
23. pro 2017

@katka_kosikcz Chtela jsem moc podekovat za balicek kosmetiky je uzasna. Dobre ji snasi ma kuze a krasne obaly mate. Ta se vam povedla.Hodne stesti a pohodu preji.