Vyhrajte 400 Kč – Podle čeho vybíráte potraviny?

bara_itesco
24. zář 2015

V dnešní době máme na výběr z nepřeberného množství potravin. Můžeme vybírat podle aktuální potřeby, chuti, ale i mnoha dalších kritérií. Podle čeho vybíráte potraviny vy? Díváte se vždy na složení? Je pro vás důležitý původ? Nezapomínáte kontrolovat datum spotřeby? Podělte se s námi do soboty 26. 9. do 9:00 o své praktické tipy a osobní zkušenosti. Jednu z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A jak to vypadá, když za vás zboží vybíráme my? Vaše nákupy připravujeme vždy až v den doručení, aby bylo vše čerstvé. Objednávky kompletujeme brzy ráno přímo v kamenných prodejnách a naši pracovníci se řídí zásadou: vybírat tak, jako kdyby nakupovali sami pro sebe. Pečlivě proto kontrolují kvalitu potravin a vybírají výrobky s nejdelší dostupnou dobou trvanlivosti. Nahlédněte do zákulisí on-line nákupů potravin prostřednictvím našeho fotoalba: https://www.modrykonik.cz/blog/bara_itesco/albu...

Je něco, co byste o přípravě nákupů chtěly vědět?

mi_ki
24. zář 2015

Dobrý den, potraviny vybírám dle potřeby rodiny s ohledem na kvalitu potravin. Hodně hlídáme výrobce a preferujeme české výrobky. Dále pak při možnosti výběru BIO potravin kupujeme právě tyto výrobky. Stravu se snažíme jako rodina mít vyváženou a proto mi nákupy na i-tesco vyhovují. Mohu zde vybírat přehledně produkty "v akcích" a tím šetřit rozpočet. Krásný den všem.

prumyslovacka
24. zář 2015

Na složení pro sebe se moc nedívám, protože na co mám chuť, to si dám a složení neřeším, hlavně, že chutná 😀 dceři složení sleduji více, vyhýbáme se zbytečně přeslazeným věcem a Ečkum 🙂 a datum spotřeby určitě vybírám to nejdelší, aby v ledničce zboží chvilku vydrželo.

sisina28
24. zář 2015

Zboží vybírán podle složení a také dle původu. Pokud se mohu rozhodnout,tak volim český produkt před zahraničním. Ted již vím,které potraviny co obsahují,takže jdu na jistotu.co se týče masa,to kupují čerstvé u pultu, ne vákuovo balené. Pečivo čerstvé ne že zmrazeneho polotovaru a nebo pecu doma. Jogurty si také děláme sami doma.datum spotřeby samozřejmě kontroluji

tria002
24. zář 2015

Zbozi vybiram dle pomeru cena/ kvalita.. Nerada platim premrstenou cenu za blaf, ale zas rada priplatim za kvalitu. Hodne dam na zkusenosti pratel, i na sve vlastni.
Slozeni ctu peclive jen v pripadee, pokud jde o deti. Priteli koupim, co mu chutna, sobe stejne tak.
Davam prednost ceskym vyrobkum, pokud se mi osvedci.

memento1331
24. zář 2015

Dobrý den.

Potraviny vyberám vždy podľa kvality takže pozerám aj zloženie. Samozrejme nikdy nezabudnem skontrolovať aj dátum spotreby 🙂

bara_itesco
autor
24. zář 2015

@mi_ki Jsme moc rádi, že se vám u nás potraviny dobře vybírají. Snadno si u nás můžete prohlížet nejen výrobky v akci, ale také třeba právě všechny čerstvé Bio potraviny: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/Product/BrowseProd...

bara_itesco
autor
24. zář 2015

Chcete-li si vyzkoušet výběr a nákup potravin on-line, připravili jsme pro vás speciální slevový e-kupón na první nákup: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/slevovy-e-kupon-vyzkousejte-si-on-line-nakupovani/

A pokud už službu Tesco Potraviny on-line využíváte, můžete se s námi podělit o své zkušenosti v naší soutěži a vyhrát slevový e-kupón v hodnotě 2 000 Kč: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/velka-dvoutydenni-soutez-o-2000-kc-pro-nase-zakaznice/

Pro dnešní den se s vámi loučím a přeji krásný večer! 🙂

kutr26
24. zář 2015

Pro nás z manželem moc složení nekontroluji ale malé ano na tom si dávám záležet Datum spotřeby vždy kontroluji a určitě dáváme přednost české výrobě a čerstvým potravinám 🙂 .Jinak kvalita a cena u nás také rozhoduje snažíme se to vyvážit 🙂

petass
24. zář 2015

Vybírám podle "oka" a potom kontroluji složení, původ i datum spotřeby. Kupuji jídlo bez zbytečných přísad s nízkým obsahem solí a cukru, co nejméně éček. Většinou českého původu, když není zbytí, tak alespoň z okolních zemí. Také hlídám, aby se zbytečně nenakoupilo velké množství potravin, které se pak nestihnou sníst, nesnáším plýtvání. Na tohle je služba super! Koupím jen to, co mám na seznamu a za pár dní znovu... jinak bych jela na "velký" nákup a část potravin určitě vyhodila. Takhle máme každých pár dní čerstvé a já nemusím absolvovat 2 hodiny stresu s prckem v košíku... 🙂 Popisy u jednotlivých položek mi někdy přijdou nedostatečné, ale to je asi dáno tím, že to výrobce prostě neuvádí, takže to ani Vy nemůžete k výrobku uvést...

zuzanamil
24. zář 2015

Vybírám potraviny na které jsem už zvyklá. Mám je uložené v online paměti u vás v eshopu, takže je to rychlejší.

verkaunka
25. zář 2015

U naseho ditete rozhoduje vzdy kvalita,slozeni.koupim i treba drazsi vyrobek,par potravin ma oblibenych...u naskupuji hlavne to,na co jsme zvykli s manzelem,co nam chutna co mame radi.Ale i na kvalitu koukam a obcas si priplatim...nejvice koukam na kvalitu u novych vyrobku,ktere zkousim a ktere neznam...na lhutu spotreby koukam hned po kvalite...v obchodech beru ty s nejdelsi lhutou,a ty jsou vetsinou vzdau v regalu 😀

kh
25. zář 2015

Ja se snazim vyborit kvalitnejsi potraviny. Slozeni mne zajima, ale samozrejme ne vždy se ridim jen tim a občas udelam ustupek. Ale na druhou stranu nechci konzumovat jen cukry, spatna E a potraviny bez nutricni hodnoty, zvlast, co mam malého. Snazim se kupovata věci kvalitni, byt drazsi - to se tyka napr. parku (když uz je koupim ,musí byt co nejvíce masove. Pod 80% nejdu - stejne tak u mletého masa a sunky. Chci jist maso, ne nahrazky. Totez u jogurtu, tvarohu a pod. Obcas amozrejme ulitneme na sladkem. Co mne nejvic mrzi, jsou potraviny urcene pro deti plne cukru a zbytečných pridavku. Dále pak prechod vyrobcu k palmovému tuku. Radu vyrobku tak prestavam kupovat - napr. instntni jisku. Z pocatku byla jen z mouky a masla. Ted je z palmového tuku, radeji uz prestanu byt lina a zase zacnu delat domaci. Často kupuji BIo, ale s rozmyslem. Není to pro mne zákon. Data spotreby se snazim hlidat, hlavne u melcnych vyrobku a masa - nase kamenne tesco je v tomto opravdu silene, neumi nakupovat - jeden den nakoupi spoustu cerstveho masa a peciva, které pak lezi v regalech hooodne dlouho a nakonec jde do slev, protože ma po sezone. Totez v useku zelenina / ovoce (divim se, ze ten , kdo dela objednávky, ještě stále na pobočce pracuje). Jinak s Tescem on-line mam dobře zkusenosti, co jsme vždy objednala, byly v pohode. Ale občas do poznámky pisu, ze si preji produkty s delší trvanlivosti 🙂

markysek2
25. zář 2015

řídím se většinou podle zkušeností s předešlou potravinou...tj jestli se s ní dobře vařilo či peklo a jestli nám chutnala...pak samozřejmě datum spotřeby, ale na to koukám hlavně u mléčných výrobků, nebo u zboží v super výhodné akci kdy supermarket nakoupil hodně 😀 😀 😀 a teď se toho zbavuje ....a pak vzhled u čerstvých potravin jako jsou zelenina a maso ..nejsem zastánce bio potravin, ani to že mám děti mě nakupovat výhradně bio nedonutilo..asi je to tím že mám zahrádku tudíž v sezoně jedeme výhradně "bio" a i některé druhy masa mám možnost získat přímo od chovatelů...opravdu u nás jde spíš o kombinaci kvality a ceny

pavlikovarenata
25. zář 2015

Koukám vždy na složení a místo výroby. Často už pak kupuji to co mám ověřené a jen sem tam zkontroluji, jestli opravdu nedošlo ke změně 😉

bonnie_parker
25. zář 2015

Koukám hlavně na složení. Snažím se vyhýbat rostlinným tukům, hlavně palmovému, který je přidávaný do spousty výrobků (i tam, kde by ho člověk opravdu nečekal) a tak je pro mě nakupování občas spíše detektivní práce.
Dále se snažím preferovat české výrobky před zahraničními a kupuji raději čerstvé výrobky než trvanlivé.
To mě postupem času dovedlo ke zjištění, že spousta produktů v biokvalitě jde sehnat za velmi příznivé ceny, pokud si člověk vyhlédne lokální dodavatele. 😉

sedmiteckas
25. zář 2015

Na slozeni potravin se divam, napriklad u jogurtu sleduji, aby nebyl nastaveny modifikovanymi skroby. Datum spotreby kontroluji. Dulezita je pro me i cena, ale pokud je drazsi produkt kvalitnejsi, vezmu ho nehledic na jeho vyssi cenu.

leksulka
25. zář 2015

Dobrý den, potraviny nakupuji hlavně dle původu - u zeleniny, ovoce a mléčných výrobků a dále dle složení. Máme rádi české čerstvé suroviny. Ráda mám také na výběr z většího množství. Samozřejmě koukáme i na cenu, ale to až po kvalitě.

bara_itesco
autor
25. zář 2015

@petass Jsme rádi, že jste s naší službou spokojená! Omlouváme se za neúplnost popisků u některých výrobků v naší nabídce. Skutečně jsme závislí na informacích od našich dodavatelů. Snažíme se však ve spolupráci s nimi popisky i fotografie neustále doplňovat a aktualizovat, abyste při výběru zboží měly co nejvíce informací.

bara_itesco
autor
25. zář 2015

Děkujeme vám za vaše zkušenosti s výběrem potravin a užitečné tipy! Často píšete, že se díváte na složení výrobků a také na jejich původ. Stejně tak my vybíráme kvalitní potraviny pro vás. A i on-line se můžete snadno podívat, odkud pochází ovoce a zelenina, které máme právě v nabídce: http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-napoved...

Pokud byste si chtěly rovnou něco vybrat, moc rádi vám to dovezeme 🙂 Bude-li to váš první nákup s Tesco Potraviny on-line, můžete navíc využít náš slevový e-kupón na první nákup. Přeji vám pěkný večer a zítra se na vás budu opět těšit! Jestli si s námi chcete ještě zasoutěžit, máte čas až do neděle 😉

bara_itesco
autor
26. zář 2015

Děkujeme, že jste se s námi podělily o to, podle čeho vybíráte potraviny pro vaši rodinu. Slevový e-kupón na 400 Kč od nás získává @petass . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Aby byl sortiment výrobků Tesco co nejširší, neustále se jej snažíme rozšiřovat o výrobky v bio kvalitě, speciality ze všech zemí světa, spolupracujeme ale i s místními dodavateli a myslíme také na všechny ty, kteří mají nějaká zdravotní omezení. Kdybyste si s námi chtěly ještě zasoutěžit, připomínám naše dvě velké soutěže 😉

2. velká týdenní soutěž: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/
Velká dvoutýdenní soutěž pro naše zákaznice: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/velka-dvoutydenni-soutez-o-2000-kc-pro-nase-zakaznice/