Vymýšlíme zlepšováky pro Košík.cz!

frantisek_kosikczModerátor
11. pro 2017
Mám při pondělním večeru takový spiklenecký nápad 🤐 😉 😍.
Co kdybychom zjistili, jaké by bylo vést Košík.cz chvilku odtud z Koníka? 😀 👏 🎉 Třeba nám to hrozně moc půjde a vymyslíme spolu skvělé věci 😅. (Nebo alespoň ty nejvíc nejlepší!)

Pojďme spolu třeba hledat věci, které by bylo dobré zlepšit. Ale pozor! Ke každému nedostatku musíme umět najít také řešení. 🐧 🐧 🐧 Protože schopnost věci vylepšovat, to je teprve ten pravý kumšt.

Možná zjistíme, jak se zbavit velkého množství tašek, jak přiblížit Košík opravdu všem anebo vymyslíme další skvělé kategorie do našeho sortimentu. 😉 Jdete do toho se mnou? ❤ Určitě najdu i nějakou fajn odměnu pro ty nejlepší nápady. Jo - a nezapomeňte se zeptat doma dětí, z mé zkušenosti mají nápady často nejlepší 😂
katka_kosikcz
Moderátor
14. pro 2017
@dc2015 Za mě je tohle docela prima nápad, ono bude asi náročnější to uvést do praxe, ale díky za něho ! 🙂
katka_kosikcz
Moderátor
14. pro 2017
@olga_ Dobrý večer, mohu se zeptat, co přesně máte namysli , že je špatně ve výběru sortimentu pro děti? Kategorii mám na starosti já a snažím se, aby tam maminky našli jen to nejlepší - samozřejmě má každý trošku jiný názor, co je pro děti nejlepší. Také pro hodně maminek je důležitá cena. Ale budu ráda za Váš podrobnější názor, co je tam špatně 🙂
Děkuji moc
Kačka
olga_
14. pro 2017
@katka_kosikcz Teď jsem kategorii v hlavním menu zběžně projela a ta mi přijde v pohodě, za to omluva. Spojila jsem si to s tou kategorií na základě podsekce "sýry pro děti": https://www.kosik.cz/mlecne-a-chlazene/syry/syr...
Tam jsou ve většině zcela nevhodné taveňáky a spíše by tam mohly být zařazeny bio výrobky, kozí a ovčí sýry apod.
katka_kosikcz
Moderátor
14. pro 2017
@olga_ Sýry má na starosti kolegyně, ale obávám se, že tam je dětská kategorie spíše doplnění sortimentu. Určitě ale vaše podněty předám 🙂 Děkuji za příspěvky, Kačka
olga_
14. pro 2017
@katka_kosikcz Já bych to v zájmu dětí vyškrtla. Je to podobné jako s šunkama "pro děti". Tam se už několikrát prokázalo v testech, že mají často mnohem horší složení než "normální". Výraz "pro děti" totiž výrobce k ničemu (ani kvalitě) nezavazuje. Regulované jsou pouze potraviny pro děti do 3 let.
frantisek_kosikcz
autorModerátor
15. pro 2017
@dc2015 A myslíte, že by si na to maminky zvykly? To je totiž jedna z cest, jak obsloužit i území, kam to zatím každý den nedokážeme. Ale zase si říkáme, jestli možnost objednat si jen na pondělí není takové omezení, že by lidé stejně jezdili do krámu 😕
frantisek_kosikcz
autorModerátor
15. pro 2017
Moc díky za dosavadní nápady vás všech

@olga_
@rajecka
@claudie89
@kristyn.g
@pincola
@terezapetrova
@dc2015

Můžete se mi prosím ozvat skrze soukromou zprávu? Pošlu Vám za vaše nápady alespoň drobný příspěvek na příští nákup. A jestli některý z nápadů dokážeme uvést do praxe, určitě se vám ještě ozveme ❤
dc2015
15. pro 2017
@frantisek_kosikcz Moc děkuji za příspěvek na nákup! 🙂 Nakupujeme docela často, moc mě to potěšilo.

A myslím, že je lepší jednou v týdnu než nikdy. Myslím, že většina zákazníků stejně kombinuje běžný nákup s dovážkou. U Vás dělám hlavně velké nákupy. Caa 1krát týdně až 1krát za 14 dní. Když něco dojde mezi tím, dojdu do obchodu, poprosím manžela, aby cestou z práce koupil pěčivo apod. Ale dovoz je velká pomoc, protože nemusíme na velký nákup vláčet syna, který na sedačce v košíku nevydrží a zkrátka nákup s ním je jako hodina v posilovně 😃 Takže myslím, že by to lidé využili. obzvlášť tam, kde mají obchod daleko.
ekyticka
15. pro 2017
Jsem ze Znojemska, nedováží k nám nikdo, bohužel. Uvítala bych, kdyby se daly objednat alespoň trvanlivé věci a poslat třeba běžnou dpd, ppl apod. se běžně posílá kde co, objednávám přesnídávky (takže sklo nevadí), drogerii (takže tekutiny v plastovém obalu), vše vždy došlo v pořádku. Nechápu, proč by mi nemohla v dnešní době čočku, rýži, mouku a džus dovézt pplka druhý den.
claudie89
15. pro 2017
@frantisek_kosikcz dobrý den,juuu také mockrat děkuji. Já jsem se na vaše stránky už vera zaregistrovala a tesim se na nákup s vámi😊 mockrat dekuji
pincola
15. pro 2017
@frantisek_kosikcz jejda, děkuju🙂 Moc mne to potěšilo. Pošlu IP.
dzogobela
15. pro 2017
Mam jeden zlepsovak. Ted privezl nekomu z panelaku nakup kosik.cz. Zastavilo auto pred barakem, nastartovano (ok, je zima) a radio na plny pecky. Dite mi spi, nebo teda spis uz nespi... A to je furt 😢 takze zlepsovak je, poprosit ridice, jestli by nemohlo byt trochu ohleduplni...
frantisek_kosikcz
autorModerátor
15. pro 2017
@dzogobela Díky, že to zmiňujete. Tohle je jedna z věcí, kterou jim budeme muset opět připomenout. On je maličko problém, že mrazák a chlaďák potřebují nastartovaný motor, to není lenost řidiče, ale nutnost. Proto stojíme často dál od domu, abychom tak neobtěžovali, ale je mi jasné, že když celé okolí ztichne, i ta nastartovaná dodávka může pěkně otravovat. Ohleduplnost se musí učit hlavně ti mladší kurýři, kterým to často jednoduše nedocvakne. 😔 Až budou ukládat jednou svoje děti, pochopí... 🙂

Možná by bylo fajn udělat jim vtipnou "učebnici", aby si to uvědomili. Ve 100% vozíme do obytné zástavby a podle toho se musíme chovat. Zvlášť když teď na vánoce budeme třeba v Praze jezdit až do půlnoci. 🚗

Mimochodem - přemýšleli jsme teď, že bychom začali jezdit na baterky. Jenže mrazák a chlaďák zatím žádná baterka neutáhne, to bychom nedojeli ani za humna. A dávat vám maso a další chlazené či mražené věci jen tak do termotašky, jako občas konkurence, to fakt nechceme. 🐧
dvork
15. pro 2017
Zkoušela jsem najít, zda se návrh už někde neopakuje, ale nepodařilo se mi. Objednávám na Kosik.cz už nějakou dobu, střídám s Rohlik.cz a iTesco. Při objednávání mi chybí možnost doobjednat do už uzavřené objednávky (např. do 23h den před dovozem), často si na něco vzpomenu, že by se mi ještě hodilo koupit, ale už nemám tu možnost (nebo jsem alespoň nenalezla jednoduchý způsob, jak to udělat).
frantisek_kosikcz
autorModerátor
15. pro 2017
@dvork Taky moc dobrá poznámka. Zatím to jde bohužel pouze rychlým kontaktem přes Facebook anebo telefonátem na linku. Ale uznávám, ani jedno není moc intuitivní.

U objednávek s rychlým doručením bychom dokázali asi dát jen pár minut na opravu, u těch, co se povezou třeba druhý den by to snad ve výhledu neměl být problém. Píšem si!
dvork
15. pro 2017
@frantisek_kosikcz To jsem přesně myslela, nějaká možnost přímo na webu. Ještě mě napadlo,pokud by bylo možné něco podobného - při objednávání na iTesco si zarazervuji čas, provedu objednávku a ještě den před dovozem do určitého času mohu celou objednávku upravit, nejen doplnit, navýšit množství u pložek nebo něco vypustit. Na Košiku se mi jinak nakupuje dobře, protože nabízíte sortiment, který mi přijde jako kombinace toho,co lze najít u konkurence, ale za lepších podmínek dovozu (možnost dovézt zdarma, více časových oken).
frantisek_kosikcz
autorModerátor
15. pro 2017
@dvork Možná to bude znít jako blbá výmluva, ale většinou je limitem IT systém, který daný obchod používá. Jsou to obří molochy, které není úplně jednoduché měnit (zvlášť za provozu). Původně jsem si také říkal, že by mělo být samozřejmé uvádět zlepšováky do druhého dne, ale jak jsem do toho trochu pronikl, postupně jsem musel změnit názor.

A často jde o takové věci, které třeba konkurence, která nakupuje ve vlastních hypermarketech řešit nemusí - co dělat, pokud dodavatel zvedne cenu, půlku produktů nakoupíte za 30 korun, uzavřete objednávku. Pak chcete dohodit další 2 a ejhle, najednou stojí 35. Anebo co když koupíte akční zboží, znovuotevřete objednávku a ono v té době už v akci nebude. Anebo uberete z objednávky, ale to co jste původně objednala, to už bude od dodavatele na cestě... Zmiňuju možná na první pohled prkotiny, které by lidská hlava vyřešila selským rozumem, ale naučte to stroj, který si navíc povídá se stroji dodavatelů 🙂 😉
dvork
15. pro 2017
@frantisek_kosikcz Jasné, to chápu, nedošlo mi, že zrovna to Tesco si jede pŕimo ze svého obchodu, taky rozumím limitům daným IT - manžel je programátor. Tak alespoň to snažší doobjednání - vetšinou objednávám po osmé večer, to už se nikam nedovolám a například mí rodiče na Košíku také nakupují, ale FB nemají. Zrovna včera jsem s nimi o tom mluvila (přijel mi ten den nákup), že mně i jim tahle věc chybí.
claudie89
16. pro 2017
Dobre rano jeste me napadlo-co takhle udelat kosik i pro podnikatele? U nas v ostrave je pro podnikatele jenom makro ktere v posledni dobe dost zdrahlo a uz tam chodi oproti drivejsku malo lidi. Nevim jak je to v jinych mestech a obchodech tam.
Zpet k memu napadu. Podnikatel by se k vam zaregistroval pod icem,to,ze je podnikatel si pak muzete dohledat na zivnostenskem portale ci primo na www.justice.cz, mohli by mit vyrobky uvedene jak s dph tak bez,pro vas by to melo tu vyhodu,ze za prve byste nemuseli tak moc vybalovat zbozi protoze podnikatele do svych obchudku atd kupuji primo cele kartony😃 ale hlavne byste meli odber,vice zakazniku,mohli byste spolupracovat s ruznymi institucemi jako jsou skoly,skolky,domovy duchodcu atp....nevim,ale myslim si ze to tady na trhu chybi nebo aspon ja takovy portal pro podnikatele neznam
dzogobela
16. pro 2017
@frantisek_kosikcz ten nastartovany motor mi tolik nevadi. To je zvuk, ktery mi dite vetsinou nevzbudi 🙂 ale ta hlasita hudba je proste na prd... Ano, byl to nejaky mladoch. Diky za reakci.
veronikajanova
16. pro 2017
Nejlepší zlepšovat by byl kdybyste začali jezdit do Frýdlantu nad Ostravicí!
petramoravcova
16. pro 2017
Mě by se líbilo, kdyby Košík jezdil i k nám - klidně i jenom jeden den v týdnu 🙂
meiem
16. pro 2017
Zdravím, občas u vás nakupuju. S kvalitou jsem spokojená, ale jedině co mi vyloženě vadí je množství spotrebovanych obalů. V době kdy si lidé začínají nosit do obchodů vlastní opakovatelne použité pytliky na ovoce a zeleninu mi přijdou ty plastove sáčky dost zbytečné. Napr. Minule jsem dostala 2 avokada - každé zabalené ve svém vlastním pytliku a projistotu ještě v jednom společném... ja sama bych si v obchodě nevzala ani jeden..
zkrat
16. pro 2017
@frantisek_kosikcz
Milý františku/košíku. Vzhledem k dnům s Košíkem jsem si řekla že poruším své zásady a zkusím košík ještě jednou. Přeci jen je tu spoustu ohlasů a třeba jsme měla prostě jen smůlu. Bohužel jsem ji měla znovu. Vzhledem k zavádění příkrmů jsem si objednala zeleninu na příkrmy, maso abych zkusila i něco jiného a pár dalších drobností. Nechala jsem si to na den který budu celý doma (přeci jen k předešlému zpoždění) čili dva dny na zhotovení objednávky.
Výsledek? z 19 položek už jich 5 nebylo a zrovna ta dýně, brambory, vejce, . . . prostě nemám štěstí. Objednávka zrušena a jdu do obchodu pěšky a košíku přeji do nového roku zlepšení 🙂
dc2015
17. pro 2017
Ještě mě napadl jeden zlepšovák. Bylo by možné u regionálních potravin (myslím hlavně pečivo) upozornit zákazníka, že potravina je dostupná jen v lokalitě xy? Stává se mi, že vyberu chleba a až "u pokladny" mi systém oznámí, že chléb není v mé lokalitě dostupný. Musím se vracet a vybírat znovu.
katka_kosikcz
Moderátor
17. pro 2017
@claudie89 Krásný večer, děkujeme za nápad 🙂 Tento "projekt pro podnikatele" již funguje jmenuje se https://profi.kosik.cz/ a přesně, jak jste popsala, tak tam máme zákazníky jako jsou firmy, hotely, restaurace atd. je tam trošku jiný sortiment, většinou velká xkilová balení atd. ale moooc děkujeme za všechny nápady 🙂 Pokud jste v závozové oblasti, tak mi napište do zprávy a já vám ráda pošlu slevový kód na nákup u nás🙂
claudie89
17. pro 2017
@katka_kosikcz mockrat děkuji za odpověď😊 nevěděla jsem zda to tady jeste funguje a dnes už bohužel týden s vámi konci😕 doufám ze se zase brzy setkáme protože to s gama bylo zábavné a i přínosné. Mockrat děkuji,jste velmi laskavá,již jsem slevovy kupón získala a za něj mockrat děkuji😊 přejí vám i celému košíku krásné vánoce a hodně zdravicka a budeme se na vas zase moc tesit

Sem začni psát odpověď...

Odešli