Dny s LEGO DUPLO jsou tady! Co vás čeká?

bara_lego
3. říj 2016

Moc Vás zdravím, mám radost, že se opět setkáváme v rámci Dnů LEGO DUPLO. 🙂 Mám pro Vás připravené tipy na dárky, inspirativní hry a informace ke kreativitě vašich nejmenších. Celý týden tu s námi bude také Paula Fassati, odbornice na rozvoj dětí. Připravili jsme s ní pro vás i chat, kde se s ní budete moci poradit. Chybět samozřejmě nebudou ani soutěže o krásné stavebnice LEGO DUPLO. Na první soutěž se můžete těšit již dnes.

Přijměte mé pozvání do LEGO DUPLO světa plného dobrodružství a kreativních her s kvalitními a bezpečnými stavebnicemi. Ráda vám také zodpovím vaše otázky a pomůžu vám zjistit vše, co vás o LEGO DUPLO zajímá. Těšíte se, až si spolu zasoutěžíme? 🙂

brendamonique
3. říj 2016

Lego u nás vládlo nejméně deset let, než se starší syn dostal do puberty a již ho hračky nezajímají ... a teď máme doma dvouleťáčka se kterým jsme začali již s Lego Duplem, o který byl starší ochuzený a Lego klasické je dobře schované u babičky, aby nám ho malý nestrkal do pusy a čeká až do něj doroste.

iluss
3. říj 2016

Paráda, moooc se s dětmi těšíme! Vždy rádi soutěžíme. Syna čeká operace a dloooouhé léčení doma, tak se aspoň nějak zabaví a rozptýlí 😉

stepkaa
3. říj 2016

Láska k legu má dcera od narození.
Vydrží,u něj nejen v zimě,ale i v letních měsících.Bohužel máme 1stavebnici.Tak by si přála další,aby s toho mohla sestavit více.Momentálně jsem s dcerou v lázních,po těžkém onem.,které pro dělala a určite by ji to potěšilo.V 21listopadu.má 8narozeniny,měla by radost.Někdy se mě nebo dceři nestalo,že by jsme vyhráli hračku nebo nákou věc..Vždy to by jen vzoreček šamponu nebo krému v pytlíku.Snad se někdy na ni usmějě štěstí. 🙂

mizuzik26
3. říj 2016

Super nápad Lego prostě vede, rozvíjí kreativitu, nejmilejší hračka u nás. 😵

renatab
3. říj 2016

S Legem si hrajeme vsude ... je to zavislost 🙂

houfinka
3. říj 2016

Celá naše rodina lego milujeme, jupí!

verinikki
4. říj 2016

Jé super! Akorát uvažujeme nad narozeninovými dárečky🙂

lucykal
4. říj 2016

Dcera si moc zamilovala Duplo k Vánocům plánujeme pořídit již třetí stavebnici s doktorkou plyšákovou ještě nemáme všchny postavičky. Moc ráda listuje katalogem LEGO.

kropenatka
4. říj 2016

jůůů mi milujeme lego.. mám tři holčičky a lego je u nás TOP 🙂

germaine
4. říj 2016

Zdravíme a vítáme vás, těšíme se na soutěže ;)

luciska82
6. říj 2016

Chtěla bych Vám poděkovat, za prima soutěžní úkoly. Jsme marůdci, tak máme příjemnou náplň dne👍

bara_lego
autor
6. říj 2016

@luciska82 máme radost, že Vám dny s LEGO DUPLO přišly vhod. 🙂 Brzy se uzdravte! 😉

karinvy
6. říj 2016

Super, máme tyto dny na modrém koníkovi moc rádi.. dcerka si začala s kostičkama hrát nedávno a ma zatím jen DUPLO cukrárničku ale musím říct že u toho vydrží překvapivě hoodně dlouho nato jaký je to živel, a moc ji to baví. Na vánoce si moc přeje právě duplo cestu kolem světa, kvůli zvířatek, a vždy když jdeme kolem hračkařství musíme na ni jit kouknout hihi 😀

kacazagi
8. říj 2017

Bezva, vloni jsme take sledovali a jezisek mel potom jednodussi praci 😉

ter89
8. říj 2017

Jeee to je znamení 😀 vcera odpoledne jsme z půdy přinesly duplo ještě po me, stare cca 24let a ja jsem nadšená zatim víc nez ma dcera, ještě si budu muset počkat než k tomu vic doroste. Nicmene čekáme dalsi várku po sestrence a k Vánocům uz máme taky objendnano 🙂 kdybych jeste nevi vyhrála, bylo by to úplně skvělé.

rmarci
8. říj 2017

Juu super, lego milujeme 🙂

lagerthaa
8. říj 2017
kuliseks
8. říj 2017

Letos ceka na synka prvni velka varka dupla 🙂 tak jsme zvedavi, jak ho to chyti 🙂 obrazky se mu zatim moc libi a zvidavy je taky dost. 🙂

karinvy
8. říj 2017

Holky jste se asi spletly ne? Tohle běželo před rokem 😉

babunka1
8. říj 2017

Tak to se moc těším. Mám dvouletou dceru a zatím máme doma jen základní set Lego Duplo a pak set Lego duplo obchod a dceru kostičky moc baví. Tak budu ráda za další tipy pro takto malé děti. 🙂

eldrag
8. říj 2017

U nas také lego duplo frčí, bohužel tedy pořizovací cena není uplně nízká takže lego nosí jen ježíšek a narozeniny :D bylo by fajn neco vyhrat

luckamb
8. říj 2017

Dobrý den,

My se nemůžeme soutěže dočkat. Ta nejstarší už se přesunula na normální lego, ale ti tři malý Duplo milují.

chocomorocco
8. říj 2017

Lego kostičky jsou naše nejoblíbenější hračka (i maminčina 😀 ). Ráda se dozvím o nějakých novinkách a dalších informacích. Budu pečlivě sledovat celý týden, co se tu bude dít 🙂

cermij
8. říj 2017

Joooo 🤗

drzticka81
9. říj 2017

holky,ale to je soutez jeste z minuleho roku,bude se urcite soutezit znovu,ale az budou dny s legem duplem a urcite vznikne nove vlakno....

anetka1701
9. říj 2017

Tak na tohle se těším 😁 přesto, zr MOJE dcerky mají několik velkých stavebnic "velkého léta, neustále se k duplu vrací a vybírají si ho znovu a znovu a doplňujeme další a další stavebnice