Dny s LEGO DUPLO jsou opět tu! Co vás čeká? 🙂

bara_lego
Moderátor
16. říj 2017

Dobré ráno! 🙂 Doufám, že vám děti dopřály dneska dostatek spánku a jste připravené na již čtvrtý ročník dnů s LEGO DUPLO na Modrém koníkovi. Připravili jsme si pro vás opět spoustu zajímavých informací a tipů, možnost probrat v rámci pátečního chatu svoje dotazy s odbornicí na rozvoj dětí Paulou Fassati a soutěže o několik krásných stavebnic. Já se moc těším i na společné sdílení vašich nápadů a samozřejmě na fotky výtvorů vašich dětí. Protože se stavebnicí LEGO DUPLO se toho dá podniknout mnohem víc, něž postavit „věž až do vesmíru“. I když ta se někdy vašemu malému superhrdinovi taky může hodit....

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@verdos taky mám na LEGO DUPLO ráda, že dětem vydrží opravdu dlouho. A ať se dárky líbí!

angelinie
17. říj 2017

U nás je DUPLO asi top hračka, staví všechny 3 děti, ačkoliv ty větší už mají i Lega pro veliké. Ale Duplo pořád vede a úplně nejlepší je Lego Duplo vláček, který sám jezdí po kolejích. Už máme i další sady kolejí k němu a kdyby se vyráběli nějaké další, tak je zaručeně berem! Když u nás byla návštěva, zabavil vláček asi 5 dětí naráz :D

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@kalkulantka to je pěkný palác! 🙂 Co se týče dotazu ohledně samostatných dílků, když si do Googlu zadáte "LEGO kostičky", minimálně jeden takový e-shop najdete. Já osobně jsem ho ale nezkoušela. Obecně doporučujeme nakupovat stavebnice LEGO DUPLO u ověřených prodejců.

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@minizirafa já myslím, že ježíšek má LEGO DUPLO rád. 🙂 A štěstí můžete zkusit i v jedné z našich soutěží.

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@mabi vaše dcerka má evidentně dobrý vkus. 😂

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@yymajkx to je super, že máte LEGO DUPLO i ve školce!

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@dapona já tohle mám taky na LEGO DUPLO ráda. Děti se zabaví, zapojí fantazii i ostatní hračky a o zábavu je postaráno! ❤

bara_lego
autorModerátor
17. říj 2017

@evulineek v aktuálních sadách je sada Moje první raketa: https://www.lego.com/cs-cz/duplo/products/my-fi.... Někde jde ještě koupit i starší stavebniciLEGO DUPLO 10824 Milesova vesmírná dobrodružství. Nebo si do vesmíru aleŤte s Batmanem: https://www.lego.com/cs-cz/duplo/products#/ip-t.... 🚀

evulineek
17. říj 2017

@bara_lego je moc děkuju to přesně potřebujeme 🙂

jackie3
17. říj 2017

@kacakkv Mimibazar jsi zkoušela?

kacakkv
17. říj 2017

@jackie3 Ano, ale poštovné bylo zcela mimo realitu.

luckamb
17. říj 2017

@bara_lego tak ono, které dítě ho nemiluje, je barevné, krásně drží, má super zvířátka 😉

brendamonique
17. říj 2017

Zrovna tento rok jsme kouzlu Lego Duplo propadli zcela. 😝
Hodně stavebnic má náš nejmenší již připravených pod stromeček, dokonce i bráška se zúčastnil a sám za své úspory mu pořídil Lego Duplo stavebnici Iglu s eskymáky.
Damiánkova nejoblíbenější stavebnice je prozatím farma a traktor/jeřáb, se kterým k mé nelibosti musíme i spát 😀 Teď zrovna sedíme u babičky, kde se kluci probírají klasickým Legem po starším synovi, které je ukryté ve velké plastové pirátské krabici s více jak 15 stavebnicemi, které se dochovaly dodnes. Jen z důvodu velikosti kostiček a nízkého věku našeho nejmenšího dočasně obývá prostory u babičky, aby nám je malý než poporoste a dozraje nesnědl 👍 ale při našem dohledu už staví ve 3 letech šikovně z klasického i nyní. Zdravíme a těšíme se z možnosti soutěžit 👏

1miska
17. říj 2017

@bara_lego Dobry den, mohu se prosim zeptat, zda nebude od ledna v prodeji v novych sadach něco s Ledovym kralovstvim? vim, ze je v tech sadach pro vetsi deti, ale holky mají 4 a 2 a tomuhle filmu jako většina holcicek zcela propadly a jedno z největších prani je postavička anny a elzy - sad dupla mají asi 10 tak nejake další věci by se jim stavely skvele 🙂 dekuji 🙂

evulinka27
17. říj 2017

Nemám moc ráda plastové hračky, jsem spíš na dřevěné, nebo raději na knížečky.. Prostě něco k užitku, než hromadu plastových krámů..
Ovšem Duplo je safra vyjímka!!!! Už na první narozeniny jsem dávala vědět, ať koupí Duplo, že ho chci mít hoooodně 😀 😀 takže zatím jezdíme doma s traktůrkem plným ovocných kostiček 😀 už se těším, až bude mít více rozumu a budeme skládat spolu!!!

pomoztekacence
18. říj 2017

@bara_lego snad ano,od vcerejska nám je hure.Muj braska už je na Duplo veliký ten si hraje s malými kostickami Lego.😉😀

pomoztekacence
18. říj 2017

No bylo by supr zase něco vyhrát,minuly rok jsem výhru oplakala štěstím hned třikrát.Poprvé po oznámení,pak při dodání a pak hned když jsem vydělá jak je mala štěstím bez sebe ze ma vláček,už ji ani pořádně nezajímali další darecky.Ja bych si to dovolit nemohla a tak jsem plakala,ze jsem ji tu radost mohla udělat,ze jste tak hodni a ze se na me usmálo štěstí,tak mi opět vytryskly slzy radosti.Moc moc dekuji

dapona
18. říj 2017

@bara_lego jóóó, Ježíšek má lego a duplo rád, to je fakt 😀 já teda tyhle pravidelné krabice balím asi nejradši....a nejstarší syn, od dob, kdy pod stromkem převažovalo lego, každý dárek v krabici veme a zachrastí s ním..... už je velký, už dostává spíš jen občas Lego technic, už převládají jiné "hračky", ale stejně krabicí třepe 😀 Dárky zn. lego jsou prostě návykové 😀

bara_lego
autorModerátor
18. říj 2017

@1miska můžete s holčičkami postupně přejít na LEGO JUNIORS. Tam už Ledové království je. Podívejte se sem: https://www.lego.com/cs-cz/disney/products/elsa....

mtera
18. říj 2017

Lego Duplo máme moc rádi, naše 2-letá dcerka ho přímo miluje a nikdy neomrzí.
Máme moc rádi hlavně sadu Můj první vláček (na té ujíždí hodně i tatínek) a pak Pizzerii. Ježíšek asi nějaké Duplo přinese, ale zatím se rozhoduje🙂 Takže budeme rádi za inspiraci a pokud bychom měli i třeba štěstí a nějakou stavebnici vyhráli, tak to by byla hodně velká radost.

kessy27
18. říj 2017

U nás je lego dá se říct už taková rodinná tradice 🙂 už moji mladší sourozenci začínaly s lego Duplo a ted,už i moje děti.Ten starší už má velké lego,ale taky začínal na lego Duplo a vláčky máme dodnes a když postavíme koleje je toho celý pokoj a vyhraje si i tatínek.A ted plánujeme že ježíšek přinese nějaké Duplo i té naší nejmenší má ted oblíbeného Mickeyho tak mne potěšilo,když jsem zjistila že je i Duplo na toto tema 🙂

kabril
18. říj 2017

Dobrý den, skvělé, díky za soutěž, u nás je Duplo velmi oblíbené, děti z něj staví domečky pro zvířátka, garáže...starší syn (4,5roku) už se letos od Ježíška těší na Lego city 🙂, ale jsem si jistá, že s mladší sestřičkou (2,5roku) si bude s Duplem ještě dlouho hrát 🙂

pitrsova
20. říj 2017

Moc se těšíme!

mabi
21. říj 2017

Jak se dovime vysledky soutezi?🙂

tanapa1
21. říj 2017

to je jasné, už i já to vím, že se stavebnicí se dá postavit ledacos, každý den mi to předvádí mé děti. Někdy se opravdu divím, co vytvoří. Náš nejmladší syn teď sice nejraději staví letadla a přístřešek pro auta, ale starší děti už vymýšlí složitější stavby a to máme jen lego Duplo a stále si s tím vyhrají i když jim je 15, 12 a 9.
Na soutěž se také těšíme a doufáme, že se nám letos podaří něco vyhrát. Chtěla bych také na vánoce něco pro naše roční dvojčátka holčičky tak uvidíme jak to dopadne.

mtera
22. říj 2017

Dobrý den, kdy bude vyhlášení soutěží, jestli se můžu zeptat?🙂

bara_lego
autorModerátor
25. říj 2017

@mabi, @mtera, teprve teď jsem si všimla vašeho dotazu. Výsledky byly vyhlášeny v neděli.