Hrajete si s dětmi?

bara_lego
Moderátor
17. říj 2017

Když si vaše děti hrají s kostičkami, necháváte je spíš, aby si hrály samy nebo jim při stavění pomáháte? A nemáte náhodou občas pocit, že vás to baví víc? 🙂

bimmka
18. říj 2017

@vercik83 taky to mel promakane oddaval tucnak po boku zvirata s otevrenou tlamou jsou zpevaci do okola mladata jako druzicky. A ja se muzu divit po kem tu fantazii deti maji

sitemaka
18. říj 2017

Kdo si hraje nezlobí :D a tak si u nás hraje celá rodina,i když mám pocit,že v tom mém klučičím gangu malinko pokulhávám :D

kacazagi
18. říj 2017

No když si stavím s nimi, pořád to po mě opravují, tak spíš čekám, co mi kam dovolí dát než přijde nejmladší a veledílo nám zboří 🙂

petra_pf
18. říj 2017

Já se přiznám, že na hraní s Legem je tu tatínek, tomu to jde i ho to baví. Já s holkami provozuji jiné aktivity - zpívání, kreslení, tvoření či vaření 🙂

kjajule
19. říj 2017

Mám své oblíbené í méně oblíbené hračky 😂. Ale s dětmi si hraju hodně ,stejně tak i manžel je to velký relax. Kdy jindy se dá vrátit ještě na chvilku do dětských let...priznam se i že od té doby co máme děti koukáme se v 90% už jen na pohádky jinak televizi vypiname a nikoho ani nenapadne se se na to tvářit divně...vzdyt máme děti že jo 😂😂😂

ladeka
19. říj 2017

Ano, hrajeme. Dostanem to prikazem id naseho maleho neposedy. Jak se snad vzdalime, tak si pro nas pekne dojde a dovlecena nas za prsty ruky az k mistu cinu. Idealni prace je stavba kostek vseho druhu - drevene, lego duplo, mekke kostky, gumove kostky no vsechno dohromady. a pak bum bum bourat! A pak zas mamo stavej...😂

monika51
19. říj 2017

Já ho nechávám hrát si samotného, po chvilce stejně přijde a buď mě nebo tatínka zapojí. Nejradši mám, když přijde za tátou se slovy "táta postaví". Teď už jsme to rozšířili na "táta postaví komín / domeček / nebo garáž" 😀 No a na mě se většinou chce krmit zvířátka 🙂 Nejradši přihlížím, když staví s tátou a ten se čertí, že mu dává kostičky jinam než chce, nebo mu pak předělává střechu u domečku. Opravdu nevím pro koho to Duplo bylo původně určený 😀

makynaeliska
19. říj 2017

To nemam jen pocit u nas to tak kolikrat je...Deti hrani prestane bavit a my s manzelem stavime kostky,jezdime s autama a taaak😂

llllenik
19. říj 2017

Je to ruzne, syn chtel asistenta, ale dcera si hraje sama, hlavne s panackama. Kdyz uz se zapojim, tak vetsinou postavime kulisu a hrajeme s legem divadlo, to bavi oba dva 😊

sylvinka
19. říj 2017

Jak kdy. Se synem jsme si hráli pořád, s holkami už méně - výsledek je ten, že holky se zabaví bez problémů samy, syn očekává, že ho budeme bavit 😝

drzticka81
19. říj 2017

Jako po peti letech me to uz moc nebavi 🙂)) ja uz si svoje odehrala v detstvi 🙂)) takze sem tam postavim neco dceri,ale u syna uz sklizim sve uspechy-konecne si stavi sam ai hraje sam nebo se sestrou 🙂))) vcera jsme staveli hrad,synovi jsem vyjimicne pomahala (prAL si to pral) stavet dubbledecker 🙂)) ma autobusove obdobi-lego bus dostane az na vanoce,tak zatim stavi zdupla ..............taky by si pral lego trolejbus 🙂))) ale ten jsem neobjevila 🙂))

qwerin
19. říj 2017

S dcerou se hrajeme spolecne casto, jen kdyz varim nebo neco uklizim tak si hraje sama. Vetsinou ma rada jen kdyz ji u hry s legem sleduji a kdyz ji neco nejde tak mi to da do ruky nech ji pomuzu 🙂

qintus
19. říj 2017

Snažim se s dětmi hrát, kdy jen můžu...vždyť tak rychle rostou a brzy už si semnou nebudou chtít hrát 😀

luciska82
20. říj 2017

Moc rádi si s klučkama hrajeme🙂 Nebo spíš oni s námi? Mají obrovskou fantazii a my jsme šťastní, že nás do svého světa vtáhnou❤

matty.
20. říj 2017

U nas to vzdy nakonec dopadne tak ze mama s tatou si stavej kostky a malou to po case zacne nudit a jde na pohadky 😀

pomoztekacence
20. říj 2017

Určité hrajeme si a šílené moc radi

luciinka001
20. říj 2017

Deti po me chteji vzdycky postavit z kostek dum 😀 tak stavim stavim az si vsimnu ze tam vubec se mnou nejsou 😀 tak je zavolam jestli si chtej postavit komin a tim to konci 😀 nebo jezdime masinama 🙂

pitrsova
20. říj 2017

Když najdou pod stromečkem Lego,tak první stavbu stavíme společně. Pak si většinou hrají sami,ale někdy mě to taky chytne a stavím s nima 🙂

snany
21. říj 2017

Jak kdy, teď už děti raději staví samotné, vymýšlejí u toho různé příběhy...

loc
21. říj 2017

U nas samostatne hrani moc nehrozi, jen, kdyz si hraji oba kluci spolu, ale jak jsou jeste mali, vetsinu casu musim zasahovat a resit jejich “potycky”. A kdyz je starsi ve skolce, tak mladsi si je sice schopen hrat sam, ale jen za me pritomnosti. Kdyz se vzdalim, okamzite zacne plakat. Takze mu musim byt neustale nablizku a kdyz uz si s tim duplem hraje (treba krmi zviratka nebo jezdi s vlackem po kolejich), vetsinou neodolam a treba nejaky ten stromecek nebo dum mu pro zpestreni (moje i jeho😀) postavim😂.

eliskan
22. říj 2017

Ano, hrajeme si s detmi. A radi. Ja i manzel. 💜

beruszka82
22. říj 2017

Často si spolu hrajeme,stavíme a lumpačíme,i když u nás teď vede jízda na motorce s tatínkem 😍

denny27
22. říj 2017

Pomáhám synovi.. nejvíce stavíme domeček a je pravda, že mít více těch stavebnic,tak bych si s duplem dokázala vyhrát celý den a navymýšlela spoustu variant😊😊 lego duplo má veselé, koukavé, barevné snad i nerozbitné kostičky a to je pro děti ideální 😊😊

denny27
22. říj 2017

#barevné a snad i nerozbitné
(uteklo mi písmenko)😁

bara_lego
autorModerátor
28. říj 2017

@luckamb - taky se někdy u stavění zapomenu... 😂

bara_lego
autorModerátor
28. říj 2017

@jarcca tak to se jim opravdu povedlo! 😍

bara_lego
autorModerátor
28. říj 2017

Díky moc za všechny vaše příspěvky! Letos jich bylo tolik, že mi chvilku trvalo si je všechny pročíst. V této diskuzi mě dost pobavilo, kolik z vás si s LEGO DUPLO hraje snad ještě raději než vaše děti. Já to mám podobně, když si s neteřemi sednu, zaberu se do toho a okolní svět na chvíli přestane existovat... Mějte se hezky a společnému hraní zdar! 🎉

luckamb
28. říj 2017

@bara_lego viď, to je hned 😂

bara_lego
autorModerátor
28. říj 2017

@luckamb přesně tak! 😀