Vyhlášení výherců soutěží o stavebnice LEGO DUPLO!!!

bara_lego
Moderátor
22. říj 2017

Hezké odpoledne, moc děkujeme všem, kdo se zúčastnili našich soutěží! Stavebnice LEGO DUPLO vyhrávají:

LEGO DUPLO Školka
@babunka1
@berunka389
@klaarusa
@minonnka
@evulineek
@mandyn
@irenoslava
@michele30
@mariesnev
@dreamervsrealist

LEGO DUPLO Můj první vláček
@zanri
@jana8816
@summer29
@elinka90
@eemilka

LEGO DUPLO Velká pouť
@ciocca
@luciska82
@nikinelinaty
@kjajule
@bmiri

LEGO DUPLO Rodinný dům
@kspp1
@mollypet
@mtera
@zimkova
@atinkaa

Všechny výherce bych ráda poprosila, aby mi do soukromé zprávy poslali svoje celé jméno, adresu a telefon. Moc vám gratuluji a přeji hezký zbytek neděle!

pomoztekacence
22. říj 2017

Gratuluji

kacakkv
22. říj 2017

No nic, mohla být lepší. 🙂
Sláva a duplo vítězům a ČEST poraženým!

luckamb
22. říj 2017

Gratuluji

pomoztekacence
22. říj 2017

Minulé byli srdce radosti,ted smutku,uvidíme příští rok.Třeba ji budu moci udělat nějakou radost legem,všem vyhercum gratuluji.Děkuji ze jsem si mohla zasoutezit a naschledanou zase někdy priste.

vendik84
22. říj 2017

Gratulujeme ☺

sitemaka
22. říj 2017

Gratuluji vitezum😊

luciinka001
22. říj 2017

jé tak zase nic ..nemáme vůbec štěstí 🙂 gratuluji

janablizka
22. říj 2017

Gratuluji vítězům🙂

kh
22. říj 2017

Je, tak to asi budu muset vytahnou ty dinosaury ze zasobarny na Vanoce a k narozkam. Syn se porad pta, kdy bude vyhlaseni a strasne chtěl vyhrat domeček. Ale uznavam, ze letos nam to soutezeni moc neslo (jsme oba nemocni). Ale uz od Vas Baro mame lonske duplo kolem světa, a dny s duplo jsou vždy prijemne i jen tak na pocteni a prohlizeni, tak nevadi 🙂 Gratuluji vitezum.

elinka90
22. říj 2017

Moc dekuji. Mame obrovskou radost. Gratuluji vyhercum

olga_
22. říj 2017

Gratulujeme vítězům! 👏

eemilka
22. říj 2017

moc děkuji, máme z vláčku velkou radost, my jsme velcí vlakomilci 🙂

minonnka
22. říj 2017

Jů, moc moc děkuji, mám velkou radost, poprvé se poštěstilo 😍
Gratuluji i ostatním vítězům, ať se dětem líbí 🎁

sluune
22. říj 2017

Gratuluju🙂 ja soutezila jen o tu pout a asi jsem nepochopila zadani, ja myslela, ze tam ma dite namalovat obrazek☹

kspp1
22. říj 2017

Jéééé, děkuji!!!! A náš Ježíšek taky moc děkuje za pomoc 🙂 Gratuluji i ostatním výhercům 🙂

brendamonique
22. říj 2017

Velká gratulace výhercům, hlavně těm maličkým pod stromečkem. Snad se na nás usměje štěstí příští rok, pokud na nás Lego Duplo nezapomene ani na přes rok . Děkuji za možnost soutěžit, je od vás moc pěkné, že takto rozdáváte radost. Je krásné a bohulibé udělat někoho štastným. 👍🍀

nikinelinaty
22. říj 2017

panebože my jsme vyhráli. MOc moc děkuji holky, už místo aby balili se už ptají kdy to mají rozdělávat,řekla jsem ne, Tobík to dostane pod stromeček a je jen jeho.
Strašně moc děkuji tento rok 2017 je opravdu tak uspěšný. Na modrý koník jsem se zaregistrovala v roce 2014 který byl snad prokletý tolik smůly a 4 roky jsme čekali na tento poklad náš milovaný syn. Ale už rodit po 6x bych fakt jako nešla. To je ten poklad, co zato fakt stál za to byl v porodnici i někdy jako blázen a nemít žádné miminko a jít domu jako po prohrané bitvě :(
musím ještě poslat jeho fotečku 🙂 Moc se omlouvám, ale musím Tobík hrozně moc děkuje.
Přeji moc pěkný večer a ještě jednou moc děkuji. Už to ví celá rodina a všichni jsme nestutečně ted štastný jak konečně ten rok 2017 začal uspěšným těhotenstvím a završil to Toba a ted budou nádherné Vánoce.

zanri
22. říj 2017

@bara_lego moc děkuji za vláček, udělalo mi to obrovskou radost a už se těším jakou radost to udělá malému. Děkuji!

mtera
22. říj 2017

@bara_lego Jééé moc a moc děkujeme!!!
Gratulujeme i všem ostatním 🙂

bmiri
22. říj 2017

mockrát děkujeme, to budou krásné Vánoce 🙂 a gratulujeme i ostatním, to bude rozzářených očiček ;) díky!

michele30
22. říj 2017

Také moc děkujeme, to bude ráno radosti, až mu to povím. A všem ostatním výhercům gratuluji a přeji hodně radosti s Duplem.

houfinka
22. říj 2017

Děkujeme za soutěž, gratulujeme výhercům a třeba za rok to výjde 🙂

mollypet
22. říj 2017

Moc a moc děkujeme, nemůžu tomu uvěřit a mám velkou radost, to budou kluci u stromečku nadšení, hlavně starší syn, který tak rád staví různé domečky 🙂 Gratuluji i ostatním výhercům 🙂

chocomorocco
22. říj 2017

Gratuluji všem výhercům 👏

luciska82
23. říj 2017

Moc děkujeme. Dny s Legem (náměty pro hry, tvoření a výzvy) jsme si doma moc užili. Jsme moc rádi, že se Vám líbila naše pouť z perníku.

simdan
23. říj 2017

Gratuluji všem škoda že nám to nevyšlo 😕

atinkaa
23. říj 2017

😍 Baro, to bude po skolke radosti !😍😇😘💃

Dakujeme velmi pekne, prva nasa vyhra v zivote a este taka superska🙂

bara_lego
autorModerátor
25. říj 2017

@sluune výběr byl těžký. Držím palce v příštích soutěžích!