Dny s LEGO DUPLO jsou opět tu! Co vás čeká? 🙂

bara_lego
Moderátor
16. říj 2017

Dobré ráno! 🙂 Doufám, že vám děti dopřály dneska dostatek spánku a jste připravené na již čtvrtý ročník dnů s LEGO DUPLO na Modrém koníkovi. Připravili jsme si pro vás opět spoustu zajímavých informací a tipů, možnost probrat v rámci pátečního chatu svoje dotazy s odbornicí na rozvoj dětí Paulou Fassati a soutěže o několik krásných stavebnic. Já se moc těším i na společné sdílení vašich nápadů a samozřejmě na fotky výtvorů vašich dětí. Protože se stavebnicí LEGO DUPLO se toho dá podniknout mnohem víc, něž postavit „věž až do vesmíru“. I když ta se někdy vašemu malému superhrdinovi taky může hodit....

jijanka
16. říj 2017

Bezva 🙂 Zrovna v sobotu jsem malýmu objednávala Lego Duplo k Vánocům. U nás vedou jednoznačně vlaky a stavební stroje 🙂 Těším se na soutěže 🙂

yymajkx
16. říj 2017

Tak to se tesime... My zatím s Duplem zaciname. 😂

verkaver
16. říj 2017

Máme čtyři děti a i když jsou věkově docela od sebe,tak musím říct,že s různými kostičkami a stavěním z nich si fakt vyhrajou všichni. I když teda ten nejstarší (15) s tím záměrně staví blbosti a pak má neskutečnou radost z rozpaků svých mladších sourozenců... 😀

1maries
16. říj 2017

My už se také se synem moc těšíme. U nás Lego Duplo "frčí" každý den 🙂. Ježíšek už také včera vybíral další sadu do sbírky. A samozřejmě se těšíme i na soutěže. Snad se letos zadaří, když v minulých ročnících se nezadařilo 😢.

simdan
16. říj 2017

Moc se těšíme na soutěže 😉 a lego Duplo nemáme uvažuji o koupi na vánoce tak se nechám inspirovat ostatními maminkami co bude pro mojí dcerku nejlepší 😍

verunkaw
16. říj 2017

Také se už těšíme. Tohle je u nás jediná hračka s kterou si obě dvě děti dokáží hrát dlouho. Dcera má sice lego friends ale duplo jí baví také. Syn je z dupla přímo nadšený a popravdě nedělá každy den nic jiného. 😉

barbolo
16. říj 2017

U nás propadnul legu zatím nejvíc táta. Letos dostane svoje první Duplo i naše malá 😉

pomoztekacence
16. říj 2017

Dobrý den! Je supr, na vas jsme se těšili obě cely rok, jsme radi ze soutěž s naším oblíbeným duplem je už zde.Od minulého roku co jsme s vámi začali nám už dvě male dupla pribily.Hrajeme si s nim radi skoro každý den,je supr.Na vláčku už vozime i koniky.Jsme radi ze vas tady po roce zase máme a moc děkujeme za krásne okamžiky když si hrajeme s legem Duplem.

luckamb
16. říj 2017

Super, Lego Duplo milujeme. Od tech nejmenších po tu největší 😍 A stavět se z toho dá opravdu cokoliv, člověka kolikrát překvapí fantazie dětí.

pomoztekacence
16. říj 2017

Už jako mala holčička jsem tuto značku milovala,jen jsem si hrála s legem co ma menši rozměry kostiček a bracha ten rad skládá do ted a to mu už bude dvacet.Lego Duplo je pro ty naše nejmenší ze skladacek to nejlepší.Dekujeme

lucie_nj
16. říj 2017

My jsme teda na stavění z Lega zatim ještě moc malí (dcera má 3 týdny), ale tatínek už se nemůže dočkat a tajně doufá, že se malé budou líbit vláčky 🙂

makynaeliska
16. říj 2017

U nas lego vede u dcery,syn ma taky to s vetsima kostkama pro mensi deti,stavi porad nejaky “domecky”🙂

cermij
16. říj 2017

U nas lego je TOP. Mame spoustu druhu a letos ceka na naseho mladsiho vlacek od lega ktery jezdi 😊🤗

kkaatte
16. říj 2017

Jééé, moc se těšíme. Dcerka dostala první k narozeninám a už na ní čekají další pod stromečkem. Je to oblíbená zábava, protože vždycky postaví něco nového

lenkaatom
16. říj 2017

Lego duplo je u nás ten největší kamarád fakt super.

brasilka
16. říj 2017

Paráda, lego Duplo je jediná hračka, se kterou si dcery hrají každý den. 👍

annapans
16. říj 2017

Moc se těšíme! Lego Duplo miluje celá naše rodina.

kh
16. říj 2017

Opet me moc tesi. Dny s duplo byvaji vzdy inspirativni,i kdyz letos uz ma jezisek asi uz vymysleno - ale nebylo by marne treba neco vyhrat 🙂 treba zrovna toho bleska mc queena.

luca16
16. říj 2017

Juuuu, nejkrásnější dny jsou vždy s LEGO Duplo🙂

petralak
16. říj 2017

My akorat budeme uplne to prvni Lego Duplo vybirat a uz se moc tesim jak se na nej mala vrhne ❤😉

michaltrinev
16. říj 2017

My stavení Lega milujeme,dcera je z něho úplně hotova.

kacakkv
16. říj 2017

Koukám, že všichni máte Duplo, třeba mi poradíte, kde koupit dvě konkrétní kostky (na aukru ani na ostatních bazarech jsem neobjevila)

lenkadankova
16. říj 2017

Naše malá lego miluje,oblíbila si i lego duplo i classic.Strašně se mi líbí jak lego umožňuje bujit neskutečnou fantasii u dětí.Je to úžasná věc 🙂díky za něj

lenysek1988
16. říj 2017

Duplo máme rádi a i synovci 7 a 4. Malá je ráda nakládá a ráda i ničí něčí výtvor 😀 A určitě se bude hodit další sada,pro další mrňousky.

verdos
16. říj 2017

Duplo milujeme a asi u nás bude ještě hodně dlouho v kurzu. Pořídili jsme na něj i "nástavby" Hubelino a Light Stax a tak vznikají všemožné kombinace těchto kostek dohromady. Už máme koupené i další 2 sady - jedna půjde pod stromeček a druhá k narozeninám prostřednímu 🙂.

princeznaj
16. říj 2017

Nejoblíbenější dny s na MK jsou tu 😍

bara_lego
autorModerátor
16. říj 2017

Děti milují zvířátka. Co si třeba společně postavit slona? A když nemáte dílek s očima, klidně si na kostku nalepte vlastní – sáček s nalepovacíma očima najdete ve větších papírnictvích. Návod na roztomilého slona zase tady: https://www.lego.com/cs-cz/duplo/activities/wal...

pomoztekacence
16. říj 2017

No my tolik dílků bohužel nemáme,ale připomíná mi to slona(korad ten mel sloni hlavu už hotovou) co jsem mela v legu i já taky byl modrý,ale z klasických malých dílků a takové nožky co ma za ušima tam byli taky,škoda ze mám kostičky v Ostravě u brachy,hned bych ho me male poskladala.Tak někdy příště.😉

bara_lego
autorModerátor
16. říj 2017

@jijanka na těch si většinou kluci ujíždějí nejvíc! 🙂