Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO

bara_lego
8. říj 2016

Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂

Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.

mimar
8. říj 2016

Kéž by se na nás usmálo štěstí to by holky byly rádi a měli by krásný dárek pod stromeček.

brendamonique
8. říj 2016

Moc děkuji celému teamu Lego Duplo, společnosti a vám/tobě Báro za to že jsme měli možnost si zahrát. Někdo vyhrát někdo se zúčastnit, ale i tak si užít zábavy a doufám, že se zase brzy vrátíte 🙂 Jsem zvědavá na vyhlášení vítězů, asi jako každý z nás kdo se zúčastnil a určitě je fair popřát každému hodně štěstí. Je moc fajn, že se zde na MK dá zapojit do soutěží. Moc díky a krásnou dobrou noc 🙂

monunkaaa
8. říj 2016

Moc dekujeme za krasne souteze a napady na darky pro nase milacky. zitra budu doufat,ze se na nas usmeje stesti a moje beruska bude mit radost z lega 😉
krasny vecer a hodne stesti vsem 😉

bara_lego
autor
8. říj 2016

@brendamonique moc děkuji za tak krásnou zpětnou vazbu. 🙂 Jsem moc ráda, že jsem tu s Vámi mohla být (a že tu budu ještě zítra🙂 Velký dík patří hlavně Vám všem - maminkám, které nám píší zprávy, komentáře a posílají soutěžní příspěvky. Je to tu pro mě vždy velká radost! 🙂

bara_lego
autor
8. říj 2016

@monunkaaa také Vám moc děkujeme! 🙂

mysakm
8. říj 2016

Nemohu se dočkat zítřka a vyhlášení vytezu . Všem přeji hodně štěstí.

verkaunka
8. říj 2016

Také děkujeme za příjemný týden.😉

luckamb
8. říj 2016

Byl to fajn týden. Díky Baro @bara_lego 😘

bara_lego
autor
8. říj 2016

@verkaunka @luckamb já moc děkuji Vám za účast a za Vaše milé komentáře 🙂

olga_
8. říj 2016

@bara_lego Díky za super dny s Legem. Manžel právě brouzdá po internetu a sepisuje si, co všechno dokoupí k našim hasičům. 😎

bara_lego
autor
8. říj 2016

@olga_ taky Vám všem moc děkuji! 🙂

laisobel
8. říj 2016

No tfuj tfuj nezbyva nez doufat ze se na nas usmeje stesti v soutěžích a pak se na nas usmeje to nase dvouletý stesti ze ma novou stavebnici 🙂

monule007
8. říj 2016

Lego duplo je krasne,naucne....A urcite nam vsem by se libilo,mit aspon nejaky kousek doma...Proto at vyhraje jakakoli maminka,jsem za ni rada...A kdyz vyhrajeme my s malou budu take rada.Myslim si ze je dobre podekovat vsem.Dekujeme

hannicka32
8. říj 2016

Děkujeme za zabavný týden s Lego Duplem, opravdu mě to bavilo 😊. Třeba se na nás usměje štěstí, těšim se na velké vyhlášení 😉

bara_lego
autor
8. říj 2016

@monule007 to já děkuji Vám, týden na Modrém koníkovi s Vámi všemi byl pro mě úplně skvělý! 🙂

barabucha
8. říj 2016

Díky celému týmu za možnost soutěžit o tak úžasné ceny. A Vám, Báro, patří můj obdiv, že to všechno přečtěte a ještě zvládate odpovídat🙂

bara_lego
autor
8. říj 2016

@barabucha je toho opravdu hodně, ale všechny příspěvky jsou tak milé a podnětné, že je čtu velmi ráda. 🙂 A moje díky patří hlavně Vám všem! 🙂

toscannii
8. říj 2016

Děkuji za možnost zúčastnit se této soutěže. Našemu tříletému štěstíčku by udělal váš vláček ohromnou radost a jeho spokojenosti se nic na světě nevyrovná 😉

luciska82
9. říj 2016

@bara_lego Moc děkujeme za příjemný týden s LEGEM. Skolila nás nějaká viróza a u plnění úkolů jsme se zabavili a pořádně si pohráli 🙂 Děkuji za otázky, při kterých jsem se zastavila a vzpomněla si na krásné okamžiky, které jsme prožili jako rodina. A v neposlední řadě děkuji za možnost si popovídat s Paulou Fassati! 🙂

raduska21
9. říj 2016

@bara_lego dobre rano, dekuji Vam za fajn souteze a zajimava temata k diskuzi. Lego dny patri k jednem z nejlepsich.... nevim, jak bychom prezili nastavajici sychrave dny bez dupla, temer jedina hra, u ktere obe me deti vydrzi opravdu dlouho.... dekuji

kuliseks
9. říj 2016

@bara_lego díky za pěkné tipy na dárky pro děti a za pěkné diskuze a soutěže. Každá z nás by byla ráda za nějakou výhru pro svého cvrčka, ale je jasné, že to nejde pro všechny. Tak ať vyhrají ty nejsympatičtější příspěvky a fajn dětičky. Mějte se fajn a někdy zase na "viděnou" 🙂

kamculkap
9. říj 2016

já děkuji za výborné rady i co se týká rozvíjení dětí - jde vidět, že jste lidé na správném místě. pokud by se usmálo štěstíčko - ne na mě, ale na ty naše dva kluky, tak bych měla i první dárek k vánocům 🙂 moc děkujeme a přejeme Vám celá rodina taky hodně zábavy s legem 🙂

igiana
9. říj 2016

@bara_lego moc dekuji za Vaše dni s duplem, soutezit nas moc baví a mame Vas moc radi 🙂

houfinka
9. říj 2016

Budeme držet všechny pěsti v naší rodině, ať něco vyhrajeme 🙂

misuulee
9. říj 2016

Zkusili jsme a uvidime, nejvetsi radost by udelal malymu vlacek🙂vcera cely den ryma,teplotka,jedibe co ho bavilo byla vase aplikace na iped prave s masinkou🙂

ladyhacek
9. říj 2016

děkujeme zakrásný týden s Legem 🙂. Všichni doufáme, že to budeme právě my, kdo udělá dětem pod stromečkem radost > tedy Ježíšek @bara_lego 🙂.

prdecek
9. říj 2016

jůůů, už se těšíme na vyhlášení 🙂 jsme napnutý jak kšandy 🙂

kikiss
9. říj 2016

@bara_lego není jak se přidat témata jsou zamcena :(

petra_pf
9. říj 2016

@bara_lego Také děkujeme za hezké vedení dnů Lega Dupla a přeji vám ať se daří ve vaší krásné práci.

milanozzy
9. říj 2016

Moc a moc děkujeme za krásný týden s Legem. Jejda ještě mít to šťěstí a vyhrát, dcerby by měla velkou radost a byla by "štěstím bez sebe", to by bylo radosti pod stromečkem. Přejeme Vám hodně úspěchů do další práce.