Vybíráte už vánoční dárky pro děti ?

bara_lego
25. lis 2015

Nebude to dlouho trvat a nastane každoroční předvánoční shon. Já se mu snažím vyhnout, a proto vybírám dárky pro svou rodinu a přátele v předstihu. Teda, ne vždy se mi to daří 🙂 Jak je to u vás? Už vybíráte dárky pro děti? Přemýšlíte, co by se jim mohlo líbit, nebo společně píšete či kreslíte Ježíškovi?

Mám tu pro vás hned několik tipů na krásné dárky pod stromeček, které se hodí i pro babičky a dědečky, kteří nevědí, čím svým vnoučatům udělat radost. S naší malou nápovědou se určitě trefí správně 🙂

janovkov
26. lis 2015

U nas je uz vetsina darku pro deti nakoupena a cast i zabalena. Letos chci mit zabaleno driv nez den pred Stedrym dnem. Duplo nechybi, konktetne doktorka Plysakova. Chybi uz jen neco malo pro manzela.

bara_lego
autor
26. lis 2015

@janovkov je manžel také hravý? Co zkus nějakou stavebnici LEGO?🙂) Proč si neudělat Vánoce hravějšími🙂

janovkov
26. lis 2015

@bara_lego Manzel hravy je, ale radeji nez s Duplem si hraje s vlacky. Jen to jsou jine vlacky nez ten prvni duplo vlacek. 🙂

lucianapolis
26. lis 2015

Ano, už vybírám. U nás se rovná mám skoro hotovo 🙂 šiji pro dcerku quiet book, sedací vak, vyrábíme dřevěnou kuchyňku s komponenty, tee pee a v neposlední řadě nebude chybět nějaká kniha a Duplíko 🙂

bara_lego
autor
26. lis 2015

Budete mít skvělé Vánoce🙂 Už se to blíží, že? Já se strašně moc těším, až uvidím kolem sebe tolik šťatných a spokojených tváří🙂 Pokud byste si nevěděli rady, jaké stavebnice LEGO DUPLO vašim malým stavitelům pořídit, napište mi, ráda poradím, inspiruji a třeba i zdokonalím vaše znalosti o tom, jak si se stavebnicemi hrát🙂 Bára

iweet
26. lis 2015

Pro děti dárky nakoupeny, Lego duplo mezi dárky najdou také 🙂 Pro ostatní musíme ještě nakoupit, pro ně mi to vždy přijde složitější něco vybrat 🙂

prdecek
26. lis 2015

u nás je rozpočet na dárečky velice nízký, takže máme pro chlapečky už skoro hotovo, už jen chybí nové papučky a je to. Ježíškovi jsme se starším letos malovali 🙂 snažili jsme se mu splnit aspoň jedno přání, tak snad bude radost veliká.

frapik
26. lis 2015

Já si přes děti plním svoje dětské sny. Vždy jsem toužila po Legu, ale dočkala jsem se ho jen jednou a již skoro v pubertě. Takže letos (dcera 22 měs a syn 7 měs.) děti dostanou Duplo. A to ten lesopark a farmu. Má z toho takovou radost, že se na ty krabice chodím pořád dívat. Už se nemohu dočkat, až si budu hrát s nima.

ustarana
26. lis 2015

mám nakúpeno a zabaleno. Vlastne potrebujem pre deti kúpiť maličkosti ako sú omaľovánky, pastelky, prstýnek s razítkom... .

marssyy
26. lis 2015

U nás už jsou dárky nakoupené, nemám ráda vánoční shon a tak je vždy nakoupím tak měsíc a půl před vánoci. Jediný problém je, že se musí dobře schovat aby je děti nenašly 😀

bara_lego
autor
26. lis 2015

@marsyyy já si pamatuji, jak moje maminka vždy našla nějaký ten dobře ukrytý dárek ještě po Vánocích 🙂 A to bylo radostiiii🙂

marssyy
26. lis 2015

@bara_lego to už se mi také stalo, že jsem schovala tak dobře, že se to našlo až k narozeninám 😉

kristyna8
27. lis 2015

Nakoupeno uz mame,nakupuji darky po cely rok 🙂,pred Vanoci uz jen nake ty drobnosti.Ted uz jen zabalit 🙂

jrka
27. lis 2015

Já mám všechny dárky vymyšlené a zhruba polovinu nakoupenou - využila jsem Den dopravy zdarma, který byl minulý týden a téměř všechno objednala přes internet, takže teď už jen vyzvedávám balíčky 🙂 Chybí mi ještě nějaké dárky vlastní výroby (vyřezávané podtácky pro rodiče a sourozence) a nějaké drobnosti pro manžela, jinak mám více méně hotovo - letos jsem to poprvé stihla včas a je to super pocit!

pavlapola
28. lis 2015
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.

Dárky už mám taky nakoupené 🙂 pod stromečkem bude letos klasika Lego a pak jsem nechávala dělat malé krásnou deku s fotkama celé rodiny. Jsem hrozně ráda, že se dá všechno vyřešit online.

oriell
28. lis 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

@pavlapola A kdes prosím nechávala dělat tu fotodeku? To není vůbec špatný nápad 🙂

kspp1
28. lis 2015

Nakoupeno, teď se snažíme odolávat desítkám hezkých věcí v obchodech, které by se taky dcerce líbily 😀

1maries
28. lis 2015

U nás doma už je většina dárků nakoupena. A ty co nejsou zatím nakoupené, tak už jsou aspoň vymyšlené. V posledních letech se snažím vymýšlet a nakupovat dárky s předstihem, ať si ty vánoce více užijeme.

koriandrie
29. lis 2015
Uživatel koriandrie je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od koriandrie.

@oriell Podívej se na tiskni-online.cz. Nechávala jsem tam dělat kalendář a myslím, že jsem tam viděla i fotodeku

lck79
29. lis 2015

Většinu už máme a Lego a Lego Duplo ani letos nesmí chybět! Každý rok je to stěžejní položka na seznamu pro Ježíška 🙂