Jaký je váš názor na kosmetiku jako dárek?

simi_linola
12. led 2016

Dostáváte na svátky kosmetiku? Potěšíte se takovému dárku nebo si ji raději kupujete samy? Naopak, kupujete ji vy své rodině nebo známým? Jak to bylo u vás například teď na Vánoce - našly jste si pod stromečkem nějakou? Je to podle vás vhodný dárek?

bimmka
13. led 2016

@simi_linola ideální by byla poukázka na hlídání těch dvou rošťáků, ale jak se znám, stejně bych byla nervózní, že nejsou se mnou 🙂 Ještě by byla fajn poukázka na nějaké zvíře, nejlíp novou žábu, ale to by muselo být na ni místo🙂))

pavlavidenska
13. led 2016

Dávám ráda kosmetiku jako dárek - příjde mi, že se málo žen umí rozmazlovat a spoustu věcí by oželely nebo si nekoupily.. A kosmetiku i ráda dostávám, vždy mi udělá radost 🙂

barus_ka123
13. led 2016

U nás měli poukazy taky úspěch 🙂 Např. Letos jsem dala dědovi a tátovi do zdravé výživy, táta už přes rok hubne a žije zdravějším způsobem a vždycky tam nechá peněz tak jsem mu jeden měsíc ušetřila 🙂 a děda zase má rád všechny ty možné klíčky, apod ;) a už jsem viděla že si nakoupil a byl spokojený 🙂 Loni jsem věděla, že chce táta oblečení na kolo tak ode mě dostal zase poukaz do Sportisima - protože bych se bála odhadnout velikost apod...takže si vybral sám a byl rád ;)
No a letos mě čekají 70tiny babičky a to jsem tedy zatím úplně bezradná :( Od mé tety - svojí dcery dostávají většinou zaplacené lázně a to mě napadlo jako první ale asi by to chtělo něco jiného ;) Jediný předčasný dárek co jí příští týden asi dám bude to že bude prababička 😀

puutalo
13. led 2016

Nejsem náročná na kosmetiku. Vždycky okolo Vánoc si nekupuju šampon, kondicioner, ani sprcháč, protože mám dva ověřené zdroje, které mi dávají balíček s touto sestavou. Nikdy mi to nevadilo. Co nesnáším je když někdo jako dárek dá svíčku. To mi přijde jako dárek absolutně nepromyšlený, na poslední chvíli koupený, bez kousku citu.

simi_linola
autor
13. led 2016

@barus_ka123 to je nádherné a predsa ten najkrajší darček 🙂 Babička bude určite nadšená 🙂 Prajem všetko dobré 🙂

anakolut
13. led 2016

Mně tedy kosmetika udělá radost vždycky. Hlavně taková ta univerzální jako tělové mléko či krém na ruce či pěstící sprchový gel. Sama ji taky ráda volím jako dárek.

evaamy
13. led 2016

Kosmetiku nekupuji, protože jsem si všimla, že to ti lidi ani z té dárkové krabice nevybali. Já bych kosmetku dostat nechtěla, protože nepoužívám drogerkove značky a používám toho málo. Když jsem dostala nějakou kosmetiku, tak to byl většinou sprchac, tělové mléko a krém na ruce a ani jedno nepoužívám.

marcicek84
13. led 2016

Potěší mně pouze kosmetika značky, které používám, ostatní jsou u nás tzv. putovní dárky a jsou to dárky, když člověk neví co koupit...

victress
13. led 2016

kosmetiku dávám i dostávám nerada, protože člověk často neví, jakou značku ten dotyčný používá a mockrát jsem byla zklamaná, že jsem dostala naprosto příšernou značku kosmetiky a naopak když já dám nějakou kvalitní značku, se kterou jsem spokojená, tak obdarovaná strana nebyla nadšená, protože jsou zvyklí na něco jiného....

jako univerzální dárek u nás fungují už několik let s velkým úspěchem tzv. žrací koše, čili dárkový koš s potravinami, kde si každý něco najde a vše se spotřebuje a nic se nezkazí ani nevyhodí😀

simi_linola
autor
13. led 2016

Ďakujem krásne dievčatá 🙂 Dali ste mi toľko inšpirácie do ďalších Vianoc, že sa už teraz teším 🙂 🙂

verkaunka
14. led 2016

Ahoj, tak mně kosmetika jako dárek nevadí, neurazí ani nějak zvlášť nepotěší, ale jak tu někdo psal - třeba tím umyju vanu nebo jsem jednou dostala dárek nějaký šampon a nevoněl mi, tak jsme tím perfektně umyla boty 😀... ale osobně když už koupím kosmetiku, tak se dotyčných zeptám, co chtějí...

blahova_andrea
14. led 2016

kosmetika jako dárek mi nevadí, pokud se jedná o sprchový gel, tělové mléko...ale pokud je jedná o pleťovou kosmetiku, líčidla apod., tak to ráda nemám, nikdy se nikdo netrefí. nemohu používat cokoliv

twoangels
17. led 2016

Kosmetiku jako dárek nekupuji, pouze v případě nejbližších, kde jsi sem jistá, jaké výrobky používají.

andrejka3741
17. led 2016

Nedostávám a jsem ráda. Nedaruji 🙂

lichtakova
17. led 2016

Ja davam,ale jen o cem vim,ze dotycny pouziva nebo by chtel,ale nedopreje si... co se tyce darku pro me,tak asi to same.

still_live
20. led 2016

Naše rodinná rada se pro poslední Vánoce rozhodla, že si dárečky vyrobíme sami, právě protože se za poslední léta málokdo trefil do vkusu a pod stromečkem se nám začaly množit sprcháče a peníze.
Takový dáreček má podle nás největší cenu, protože se u toho člověk zapotí, věnuje mu čas a musí se nad obdarovaným zamyslet. Samozřejmě jsme i nějaké dárečky koupili, aby toho bylo více. Nakonec to byly ty nejkrásnější Vánoce za poslední léta. Pod stromečkem se nám sešli ručně šití medvídci, malované hrníčky, šperky, tašky na nákup, figurky z moduritu, čepice a šály a domácí kosmetika. Byla to mýdla bez parabenů a SLS a domácí cukrový peeling z bambuckého másla.

atinkaa
20. led 2016

Ahoj, ak niekoho poznam dobre - mamku, bratovu partnerku, najlepsie kamaratky...tak si trufnem a rada, lebo viem ze nefalsovane potesim ale inak len tak z pleziru niekomu zobrat prvu kozmeticku tasku v tescu a dat mu ju, to nerobim 😉

janicka1424
20. led 2016

kosmetiku kupujem i davame jako darek vetsinou, ale koupenou z lekarny.

partyzanka91
23. led 2016

Jako dárek za mě supr, kosmetika je něco co se vždycky užije, narozdíl od různých porcelánových či jiných dekorativních hovadin, které se když je jich plno darují někam do tomboly. Naštěstí nejsem alergik na kosmetiku a ani nejsem příliš vybíračná, jen tedy u šamponů na vlasy tam jsou pro mě nejlepší ty na mastné vlasy a roztřepené konečky. Co se týče těch kosmetických kazet jež výrobci chrlí před Vánoci tak tam bývá kvalitní a značková kosmetika. Ale chápu že pokud někdo má svojí osvědečenou značku a neboo je pro něj některý druh kosmetiky dráždivý že si jí vybírá raději sám než aby to pro něj byl vhodný dárek.

partyzanka91
23. led 2016

@avori taky záleží na vkusu člověka. Například u mé babičky bych si čokoládou či pečeným čajem moc nešplhla. Babička oceňovala a pořád oceňuje dárky které vydrží. Tj. něco na ozdobu takže různé figurky, svíčky, milé věci do domácnosti. Já zase naopak moc dekoru doma nechci, byt mám malý a pár takových lapačů prachu tu mám a to mi stačí, moc si nepotrpím na skříně plné nejrůznějších porcelánových sošek, váz a jiných zbytečností. Fakt je to o tom znát toho člověka. Finance jako takové určitě potěší ale zase je to hodně neosobní dárek. Mě by mimo kosmetiky velice potěšila i nějaká předplacená poukázka - voucher třeba do bazénu, do zoo, na masáž. Ze svatebních darů mě nejvíc potěšil dárek od švagrové - víkendový pobyt v klidném penzionku s předplacenou hodinou vířivky (do níž nám přinesli i uvítací drink - šampáňo) a předplacenou plnou penzí. BYlo to nedaleko Karlových varů - myslím Habartov nebo ještě něco zapadlejšího a mám na to supr vzpomínky.

janawei
24. led 2016

Posuzuji individuálně. Přítelkyním, u kterých bezpečně vím, čím jim z kosmetiky udělám radost, klidně jako dárek kosmetiku koupím. U koho si nejsem jistá, tomu kosmetiku nekupuji. Já dostávám kosmetiku ráda, ale pouze od těch, kteří vědí, co mi udělá radost. Chudák mamka mi je radši přestala úplně kupovat, protože si myslí, že budu mít radost z toho, co ona 🙂.