Chcete vyzkoušet mléko HiPP Combiotik?

lidka_hipp
22. dub 2015

Asi se tu všichni shodneme, že kojení je pro miminko ten nejlepší možný způsob výživy. Někdy ale i přes velkou snahu není možné ☹ Sama jsem před lety byla v situaci, kdy jsem kojit ze zdravotních důvodů nemohla. Obdivuji všechny maminky, které mohou a dokážou kojit, ale zároveň chápu ty, které kojit nemohou. Pamatuji si, jak pro mě bylo těžké vybrat vhodné mléko pro moji Aničku. Radila jsem se s pediatričkou, zajímaly mě zkušenosti jiných maminek a stejně jsem měla problém se rozhodnout. Proto bych vám chtěla rozhodování trochu usnadnit a nabídnout vám možnost vyzkoušet naše pokračovací mléko HiPP BIO Combiotik 2, které je určené pro děti od ukončeného 6. měsíce. Napište mi, proč byste právě vy chtěly toto mléko vyzkoušet a nezapomeňte uvést věk svého dítěte. Dvanáct vybraných odpovědí pak odměníme balením mléka HiPP BIO Combiotik 2.

Náhradní mléka HiPP Combiotik jsou vyráběna na základě dlouhého vědeckého výzkumu, který byl zaměřen na složení mateřského mléka a jeho příznivé působení na zdraví miminek. I díky tomu naše mléka jako jediná na trhu obsahují unikátní komplex probiotik a preabiotik, který má prokazatelně pozitivní vliv na vývoj imunitního systému. V mlék jsou vedle přírodních kultur mléčného kvašení obsaženy také důležité omega-3 mastné kyseliny a speciální potravinová vláknina GOS. Více o mlécích HiPP Combiotik najdete na našem webu: http://goo.gl/OCxhmD

P.S.: Pokud už mléka HiPP používáte a také by se vám líbilo dostat je jako dárek, sledujte naše diskuse, brzy se objeví soutěž právě pro vás 🙂

aklin
22. dub 2015

Miminko za pár týdnů bude na světě, ale teď už vím, že nebudu kojit přirozenou cestou ze zdravotních důvodu. Mrzí mě, že tomu dítěti nedám to nejlepší, ale věřím, že výběrem vhodného UM ji přesto dám to co potřebuje ke zdravému vývoji. Už teď uvažuji jaké mléko by aspoň nahradilo to mateřské. Nejvíce bych se přiklonila k tomu Hippu. Záleží jestli ji toto mléko sedne 🙂

1denca
22. dub 2015

Našemu Vojtíškovi je 10 měsíců. Ze začátku jsem kojila, ale potom jsem už neměla tolik mléka, aby to Vojtíkovi stačilo. Tak jsme přešli na UM a používali jsme Hipp Combiotik, ale po asi dvou měsících měl po mléce strašné prdíky. Tak jsme přešli na Sunar a bylo to lepší. Do teď nevím, zda to opravdu bylo po UM nebo to byla shoda náhod. Ale docela by mě to zajímalo a tak bych teď znovu ráda vyzkoušela Hipp, jestli by to bylo v pohodě. Citlivé bříško má pořád 😒 Ale jak už skoro sám chodí a chvíli neposedí tak se mu prďánkuje lépe 🙂

a_nnysek
23. dub 2015

Náš Pavlík oslaví pozítří 7.měsíc. I přes počáteční potíže v porodnici, opakované záněty prsu a snad všechny trable, které může kojící matka mít, se stále snažím co nejvíce kojit. (krom obědu a svačiny, to už papá přesnídávky). Poslední dobou ale mlíčko začalo ubývat a tak je u nás výběr UM docela aktuální. Myslím, že dopředu se odhadnout nedá, které mlíčko bude malému chutnat a sedět, tak je třeba prostě zkoušet. My začneme nejspíš u Hippu, protože jejich výrobky, příkrmy, šťávy (i kosmetika) nám sedly. Co se týče finanční stránky, tak opravdu nevím, jak se od sebe jednotlivá UM cenově liší, každopádně pro svého syna chci to nejlepší, a jsem ochotná i za kvalitu připlatit. 😉

yvonneullmann
23. dub 2015

Nám je 14mesicu skoro a bobeknse odmita odstavit..porad cgce kojit.. Kdyz byl mensi tak si vaše mlíčko hrozne rad dal.

Teď je rozmazlenej na tolik ze cgce jen moje. Pomalu ape jiste ho zacnu odstavovat takže by se nam mlicko na zkouseni hodilo... 🙂) a ta lahvicka na obrázku jako bonus by byla uz
Uzasna...🙂)

irenoslava
23. dub 2015

My jsme na Beba Ha 3, ale rádi bychom Hipp vyzkoušely v úterý nám bude rok

mysicka_lb
23. dub 2015

Vašíčkovi je rok a dosud byl jen kojen. Je to velký prsomil a závislák. Potřebuji ho ale kvůli lékům, které dlouhodobě beru, odstavit, a tak zkouším možné i nemožné. Žádné umělé mléko, které jsem mu zatím koupila, mu nechutnalo. Hipp jsme ještě nezkoušeli - ráda ho tedy vyzkouším nyní.

marssyy
23. dub 2015

Také jsem nemohla kojit, prostě to nešlo a jediné mlíčko, které mojí holčičce sedělo bylo HIPP vyzkoušeli jsme hodně značek, ale tohle je opravdu NEJ. Mohu ho ostatním maminkám jen doporučit 🙂
Akorát mě mrzí že už se nedělá v plechovkách, mě přišlo výhodnější 😉

karinvy
23. dub 2015

Dcerka má 10m, a právě přestáváme kojit tak vybíráme které mlíčko budeme používat místo "maminčiného" tak by jsme rádi vyzkoušely tohle od Hipp a třeba u něj už pak zůstaneme 🙂

janicka53
24. dub 2015

Moja slniečko má 8 mesiacov. Do polroka som ho kojila, no potom už mliečka bolo málo a drobec bol hladný a nervózy. Nastal čas na umelé mliečko a začala dilema. Podľahli sme reklame a kúpili sme Nutrilon. Toľko plaču kvôli boľavému brušku nenaplakal za 8 mesiacov, ako po Nutrilone. Plaka on a už som plakala aj ja. Veľmi ho zapekalo a mal problém s kakaním. Povolicu balenia som nekompromisne vymenila. O trochu lepšie to bolo s Bebou, no vyskúšali sme aj Babylove z DM a Nestlé. No stále to nie je ono a drobec je viac mrzutý, ako usmiaty. Radi by sme vyskúšali aj Hipp.

xira
24. dub 2015

Moje dcera má 10 měsíců a pomalu přestáváme s kojením. Párkrát jsem dceři zkoušela dávat mléko Hami, ale připadá mi, že jí toto mléko moc nechutná. Jen nevím, jestli je to tím, že to není zkrátka maminčino mléko nebo jí nechutná pouze Hami. Ráda bych tedy vyzkoušela mléčko HiPP a třeba mojí dceři zachutná 🙂

anitram23
26. dub 2015

Karolince jsou 2 mesice bohuzel jsem porodila akutnim cisarskym rezem 1 mesic predcasne...Kaju jsem dva dny nevidela protoze jsme byly obe na jipce ☹ takze se neni cemu divit ze po 14 dnech trapeni s laktacnimi sestrami jsme sli domu a presly plne na UM....vyzkousely jsme nekolik znacek a zadne mlicko male nevyhovalo...az jsem na tomto portale v diskuzich vycetla chvalu na vase mlicko....a proc chci vyhrat pokracovaci mlicko 2???protoze ho budu kupovat do doby nez zacne nase princeznicka papat normalni jidlo🙂

dannyblakely
26. dub 2015

Hipp doporučuju! Nám sedl perfektně 🙂

lidka_hipp
autor
26. dub 2015

@dannyblakely Díky, pro maminky jako jste vy, tu máme soutěž o naše mléka: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-hipp/soutez-o-mleka-hipp-combiotik/

dubina
27. dub 2015

Ráda bych HiPP zkusila, protože zatím všechna UM mi syn nechce pít a hází po mě lahve 😀

rawenna
28. dub 2015

Naše Natálka má 10 měsíců a právě si postavila hlavu, že mléko pít nebude vůbec. Doteď jsme kupovali Bebu, ale určitě chci zkusit mlíčko HiPP - pokud jí znovu zachutná, určitě u něho zůstaneme 🙂

scruffy
28. dub 2015

Malá bude mít za měsíc půl roku, a protože mi mléko bohužel ubývá a malá je čím dál víc hladovější, porozhlížím se po vhodném UM.

mipahoji
28. dub 2015

Zrovna nedávno jsem při jednom z nočních kojení přemýšlela nad tím, že všechny děti v okolí, které jsou na UM v noci krásně spinkají. Naše malá (téměř 1 rok) se nechce v noci kojení vzdát a tak se dost často budí. Nechci být sobec, chci jí dopřát co jí náleží, ale začínám být z toho ročního nočního vstávání KO. Takže kdyby ji zachutnalo mlíčko HIPP a zlepšilo ji spaní, bylo by to super.

mississka11
2. kvě 2015

Nedávno jsem řešila problém střevní koliky u našeho miminka. Kamarádka mi darovala krabici mléka Hipp Bio Combiotik. Nechtěla jsem ji ten den kojit, aby kolika nepokračovala. Naše dcerka se z problému naštěstí dostala. Nechtěla jsem ji dávat ale ledajaké umělé mléko, potřebovala jsem, aby mělo nějakou probiotickou kulturu. Právě vaše mléko mi ta kamarádka doporučila (pracuje ve zdravotnictví - vyzná se) a malé nejen chutná, nemá po něm žádné problémy. Dál tedy pokračujeme občasně na Hipp UM (primárně samozřejmě kojení) a tudíž bych ráda následně vyzkoušela i UM Hipp Bio Combiotik 2, protože s jedničkou máme nejlepší zkušenosti... Malá 4 týdny

jitim
2. kvě 2015

Malá má 4 měsíce, zatím jsme zkoušeli pouze Nutrilon-ten jí nesedl. Takže se snažím odstříkávat a mrazit, ale to také nepůjde donekonečna.
Co mě trochu mrzí je, že když chci nějaké mléko vyzkoušet, musím koupit celou krabici(vzorky jsem sehnala právě jen Nutrilonu) a pak třeba zjistím, že mléko nesedí..
Ptám se tedy, máte nějaké jednodávkové vzorky? Pokud ne, nezvažujete je vyrábět, myslím, že by to ocenilo více maminek..

lidka_hipp
autor
3. kvě 2015

@jitim Pošlete mi soukromou zprávu a domluvíme se.