Chrastítka, kousátka pro naše nejmenší. Mají je vaše děti?

misa_fisherprice
6. pro 2017

Dobré ráno,

dečky, sedátka a dneska to jsou chrastítka a kousátka od FISHER PRICE😅.

Chrastítka jsou velmi oblíbenou zábavou našich nejmenších. Co takhle CHRASTÍTKO OPIČKA? Tato hravá opička je plná barevných korálků, které při třesení chrastí, lehko se uchopí, snadno se připevní k vašemu kočárku a je ideální kamarádka pro udržení pozornosti vašeho děťátka. 😅

Anebo LVÍČKOVA ČINKA? Zábavné chrastítko ve tvaru hravého lva.

Anebo KOUSACÍ ZVIŘÁTKO - ideální kousací kamarád pro vaše dítě🙂. Pomůže ulevit bolavým dásním, když dětem rostou zoubky, ale také si s ním užijete mnoho zábavy😍.

A co takhle ZÁVĚSNÁ ZVÍŘÁTKA? Děti si mohou hrát doma i na cestách.

Máte doma chrastítka, kousátka, závěsná zvířátka?🐱🐶🐧

anetka1701
6. pro 2017

Přiznám se, že ač toho máme doma od Fisher Price dost, chrastitka ne 😁 důvod je ten že jsou moc těžká a neforemna - dětem se špatně berou do ruky a když si s nimi hrají, občas se praští a bouchnou se... Interaktivní hračky super (medvidkovsky kolotoč měly obe dcery snad rok a pul), ale chrastitka za nás ne...

nikolettab
6. pro 2017

My máme toto kousátko od FP a syn ho má moc rád ale je pravda ze chrastítko jsme také vždy vybrali nějaké lépe uchopitelné.

jitka0a
6. pro 2017

Jo děti měli látkového šneka co šustil a na druhém konci měl kousátko, to jsem si po nich i schovala 🙂, Pak měli "klíče od Fisher price, byly to tři kousátka a ještě tam byly tlačítka domeček, srdíčko a to třetí už nevím, ale s tím si vyhráli moc 🙂

babunka1
6. pro 2017

Chrastítek, kousátek atd. jsme měli taky hodně. Ale většinou úplně jiné značky nebo no name značky. Často jsem volila lehká a jednoduchá chrastítka jako klasický špendlík či třeba oball. Jedno takové "chrastítko" od FP jsme dostali (tři velké klíče na takové klíčence, kde byla tři tlačítka a hrálo to různé melodie). Ale zrovna tato hračka úplně pro miminka nebyla. Byla dost těžká.

golca
6. pro 2017

Chrastitka jsou super. Ale kouzlo FP jsme objevili az ted. Syn si tehdy hodne vyhral s Oballem. U tech tezsich jsem mela strach, ze si s nimi rozmlati hlavu, jak jimi lomcoval.

makynaeliska
6. pro 2017

My mame spis ty plysovy ale Vojta si snima hraval hodne,jak to sustilo,chrastilo atd to bylo jeho ☺️

sabri12
6. pro 2017

Přiznám se také nemáme žádné chrastítko od FP , ale děti si s nima ani skoro moc nehráli.

maks
6. pro 2017

Máme doma Barevné klíče od Fisher Price, je fakt, že jsou trochu těžší do ruky ale malé se fakt líbí. Mě se líbí výše zmíněná Opička, třeba pořídíme druhému mimču

klaarusa
6. pro 2017

Tak u nás vedou jednoznačně tyto paličky. 😊 Půjčuje si je i starší sestřička a vrtí se s nimi na hudbu. 😊

krteczech
6. pro 2017

Měli jsme na kočárek od Fisher Price zavěšovací zebru. To byla nejoblíbenější hračka. Dávala jsem ji všude. Na kočár, autosedačku, hrazdičku, jen tak do ruky. Byla skvělá.

horalka33
6. pro 2017

Chrastítka musí být hlavně lehká pro roku miminka. Při hře s větším chrastítkem mám strach , že si s ním dá ránu do hlavy, což se již stalo.
Velice oblíbenou hračkou jsou klíče od Fisher Price. Má je zavěšeny v postýlce, používá jako kousátko a jsou hrací! po zmáčknutí tří knoflíků tři melodie.
Opička i lví činka, kterou jsem chtěla koupit, jsou moc pěkné.
Ale ta poslední žirafka na zavěšení mne úplně okouzlila, ta je krásná a nikde jsem ji v obchodě neviděla.

twoangels
6. pro 2017

Kousátek a chrastítek máme plný košík - od FP oranžový telefonek na zavěšení se zrcátkem - malého zrcátko moc zaujalo a až povyroste, bude se mu líbit tlačítko, které po zmáčknutí vydává zvuky jako telefon 🙂

luca16
7. pro 2017

Chrastítek jsme měli mraky, už jsme je ale dali pryč, protože jsou holky velké. Kousátka měla jen starší, mladší snáší růst zoubků dobře a kousátka odmítá.

ivca1986
7. pro 2017

Obě dcery kousátka i chrastítka měly, dokonce i od Fischer Price takového bílého medvídka s kousátkem a chrastítkem v jednom. Markétka už ale ztratila o tuto formu zábavy zájem, už jí bude rok a starší Gábinka je tanečnice a zpěvačka, takže budeme muset asi pořídit BeaBo. 😅

simdan
7. pro 2017

Z FP chrastítka neznám ale vypadají hezky,dcerka nejvíc ocenila právě látkové i když na údržbu nejsou zrovna ideální ale prostě ty plastové ani gumové vůbec nechtěla😉

janyna88
7. pro 2017

Úžasný chrastitka, jen dceru nikdy nebavila :(

misa_fisherprice
autor
7. pro 2017

Děkuji za vaše komentáře a všem krásný den s či bez chrastítek a kousátek🙂😅

sabri12
7. pro 2017

Tak dnes jsem koukala a máme tu knížku od FP pro nejmenší jak šustí. A druhou máme s kravickou na statku. Syn 7 m si s nima teď hraje už půl hodiny. 🙂

pavlina_2
7. pro 2017

My dvojčatům koupili hrací deku se žirafou od Fisher-Price a na ní vyseli kde jaká chrastítka, které oba kluci milovali nejoblíbenější byl slon a medvěd s vrtulkou to jsem jím brala i do auta...za nás supr, ale samostatně jsme jiná nekupovali, hodně jsme toho dostali k narození dvojčat