Soutěžte o lahev MAM Anti-Colic 320 ml

petra_mam
5. zář 2016

První soutěž je tady!

Hrajeme o 3 lahve MAM Anti-Colic v nové velikosti, 320 ml 🙂

Dnešní soutěž trvá hodinu, tedy do 16:40 a já se vás ptám, kdy jste u vašeho dítěte přešly z kojení na krmení z lahvičky?

Po skončení vybereme s kolegyněmi 3 odpovědi a ihned výherkyně vyhlásíme 🙂

Těšíme se na vaše příspěvky!

haninka712
5. zář 2016

Mam dvojcatka a kojila jsem obe dve plne a mlika bylo tolik, ze jsem se musela nekolikrat denne prevlikat, tak jsem lahvicky neresila. Pak prisly zdravotni problemy a pres veskerou mou snahu mi mleka ubyvalo, tak jsem se rozhodla netrapit ani sebe ani holky a zacala jsem krmit umelym mlickem a spokojene jsme vsechny tri 🙂

marky_d
5. zář 2016

Cca po týdnu od narození. Díky zpackanému porodu se mi bohužel nespustilo mléko a mrňousek musel dostávat UM. Ze začátku ho hodně trápilo bříško a po doporučení kamarádky jsme přešli na MAM a super. Už jedeme jedině MAM....lahvičky, dudáky...no prostě jsou nejlepšííííí 🙂

andys3k
5. zář 2016

V 10 měsících, když se dcera sama odstavila. 🙂) Asi usoudila, že je už velká holka 😎

eleonor8
5. zář 2016

Nas ceka nase poprve zrovna dnes ☹ Narodilo se mi malilinkate miminko, ale co zanedbal v brisku tak dohani kazdym dnem venku 🙂 Je to velky jedlik a mamincino mlicko mu nestaci, nedelal by nic jineho nez papal a papal. A jelikoz me uz uplne vycucnul 🙂 tak dnes bude mit veeelkou veceri z obchodu. Jsem zvedava, jak bude chutnat 🙂

luca16
5. zář 2016

Od kojení k lahvičcce jsme přešli až ve 12m a to z důvodu, že do té doby mi lahvičky bojkotovala. Dodnes mi pije ze zelené lahvičky MAM umělé mléko. Nemůžu si jí vynachválit. Neteče, je dostatečně velká a hlavně se jí skvěle drží. Doufám, že druhé dítko, které čekáme za malou chvilinku bude rozumější🙂

petra_mam
autor
5. zář 2016

Moc děkuji za účast všem maminkám!

Výherkyněmi se stávají: @mudchen, @terez225 a @andys3k

Prosím, aby mě kontaktovaly do zpráv a na všechny se těším zase zítra 🙂