Jaké máte zkušenosti s mléky Nutrilon Profutura?

andrea_nutrilon
24. lis 2014

Nutrilon Profutura jsou doposud nejpokročilejší produkty na trhu dětské výživy, které myslí na zdraví dítěte nejen dnes, ale i v dospělosti. Vyzkoušeli jste již mléko nebo kaši? A jaké? Podělte se s námi o zkušenost.

sarinka
24. lis 2014

Dobý den, chci se zeptat, jestli je Nutrilon Profutura i mléko 4 - nikde jsem ho zatím neviděla.

mamkamarketa
24. lis 2014

@andrea_nutrilon co je na mleku profutura tak jedinecneho oproti klasickemu nutrilonu?

ange_de_la_morte
24. lis 2014

A co je prosím na Nutrilonu oproti jiným UM tak jedinečné, kromě ceny a kvalitní reklamy ? Děkuji

sedmiteckas
24. lis 2014

Já sice odpovím trochu "mimo mísu", ale třeba pomůže. My jsme na Nutrilon 1 obyčejném skoro od 3.týdnů věku malé, a sedí nám, žádné problémy. Ale nic jiného jsme nezkoušeli, je možné, že jiná značka by třeba sedla také. Ale neměníme, protože Nutrilon sedí.

tarra27
24. lis 2014

Podle me nutrilon není špatný, nicméně všechny tyhle mléka a je jedno jaká značka jsou porad uměle...naše holky nechtěly...naše doktorka říkala, ze musí, když jsou od roka nekojene a já do nich žádné nemohla dostat a nenutila jsem je....a když jsme je ochutnali s manželem, prostě se jim nedivim....

Kaše jsme měli a ty ještě holky chvíli jedly, ze si občas daly.....a!e jinak bastily vše jak my....

Když není zbyti, asi bych do nutrilonu šla....je to dlouholetá znacka , je fakt, ze ma reklamu i je dráhy, ale to neznamená, ze spatny oproti jiným...

ija1
24. lis 2014

My jsme ted zacly davat Nutrilon 2 Pronutra a musim rict, ze male fakt chutna (a to ma za sebou zmeny z Beby HA, Nutrilonu Comfort a Hami na prdiky) - bohužel mela velke koliky a pak zacala mliko bojkotovat, nakonec jsme zjistili, ze pomohla i změna savicky, ale nutrilon 2 pronutra nam dali v nemocnici, kde videli jeji bojkot mlicka a tohle mlicko ji "zatím" sedi....priznam se, ze chutove mi pripada nejsladsi ze všech mlicek.... tak bych se chtěla zeptat, jaky je rozdil mezi pronutra a profutura.........

a druhy muj dotaz, doufam, ze radu pronutra neplánujete v brzke době stahnout, rada bych to s timhle UM doklepala aspoň ještě šest mesicu, nechci zase resit nejakou zmenu mlicka, uz jich mame dost.......

tajemna30
24. lis 2014

Dobrý den, dcerku jsem bohužel kojila jen chvíli a tak od mala je na Nutrilonu, je to nejedlík ale Nutrilon ji moc chutná, a i ted ve 3,5 letec skoro vyžaduje Nutrilon. Takže můj dotaz Nutrilon 5 máme ted Pronutra. Jaký je rozdíl Pronutra a Profutura? A dělají se oba i v "pětce"?

andrea_nutrilon
autor
24. lis 2014

@sarinka Ano, Nutrilon 4 Profutura je též na lékárnách, případně požádejte o objednání do druhého dne.

andrea_nutrilon
autor
24. lis 2014

@mamkamarketa Nutrilon Profutura jsou doposud nejpokročilejší mléka na trhu dětské výživy. Kromě podpory imunity a vývoje mozku navíc umožňují správné nastavení metabolismu díky vitaminům B2 a B5. Dále obsahují specifickou směs tuků, kterou organismus aktivně využívá a minimum ukládá do zásoby, což si organismus pamatuje a nese si toto nastavení metabolismu tuků i do období dospělosti.

andrea_nutrilon
autor
24. lis 2014

@tajemna30 Nutrilon Pronutra je velmi kvalitní mléko na našem trhu, které podporuje zejména správnou funkci imunity a vývoj mozku. Nutrilon Profutura je ještě o krok dále, jeho benefitem je, že obsahuje bezvodý mléčný tuk, který dopomáhá k tomu, aby si organismus miminka neukládal přebytečné zásoby a uměl s metabolismem tuků dobře zacházet a to nejen v dětství, ale i v dospělosti.

tajemna30
24. lis 2014

@andrea_nutrilon děkuji za vysvětlení, o oba druhy jsou i ve variantě Nutrilon 5 na našem trhu k dostání?

hadroslava
24. lis 2014

@andrea_nutrilon Dobrý den, je nějaký odkaz na výsledky nezávislé studie? Pochopte, že obecná tvrzení o správném nastavení metabolismu si dokáže vycucat z prstu každý, proto bych prosila něco oficiálnějšího.

tarra27
24. lis 2014

@andrea_nutrilon vy tady teda dostáváte , co? 😉
Na me osobně dělá nutrilon nejlepší dojem....navíc se dává ve velkých nemocnicích a nutrilon jestli se nepletu dělá i pomocnou výživu u dospělých....

sarinka
24. lis 2014

@andrea_nutrilon a i s příchutí vanilka? 🙂

renatamoser
24. lis 2014

měli jsme Nutrilon 2 Pronutra a byli naprosto spojení, ale Nutrilon Profutura jsem ještě v lekarnách neviděla 😒

loc
25. lis 2014

@andrea_nutrilon Dobrý den, já zatím používám Nutrilon 1 (v kombinaci s kojením) a malému naštěstí chutná. Od února budeme přecházet na 2, tak budu zvažovat, zda kupovat Pronutru nebo Profuturu. Zaujala mě ta informace s bezvodnými mléčnými tuky, tak bych Vás chtěla poprosit o nějaké podrobnější vysvětlení (příp. o odkaz na nějaký článek), zajímalo by mne, jakým mechanismem tyto tuky vznikají a jak v těle působí (klidně i na odbornější úrovni, v biochemii se trochu orientuji). Děkuji 🙂

andrea_nutrilon
autor
25. lis 2014

@tajemna30 Nutrilon 5 je zatím pouze v provedení Pronutra.

andrea_nutrilon
autor
25. lis 2014

@sarinka Jelikož je Nutrilon Profutura zcela nové mléko, je zatím v základní řadě, tedy bez příchuti.

sarinka
25. lis 2014

@andrea_nutrilon aha, to je škoda. A plánuje se v budoucnosti?

hohe
25. lis 2014

Byli jsme a jsme spokojeni... Neměli jsme nikdy žádný problém a Anička doposud vyžaduje míčo 😀

jamia
26. lis 2014

Používáme 1 Pronutra (půl napůl s kojením) a malé chutná, narozdíl od Nutrilonu Comfort, který je přeci jen víc hořký. A jinak - určitě si uvědomujete, že Nutrilon už tak patří k nejdražším mlékům na trhu, a pokud Profutura stojí i o více než stovku více (alespoň dle toho, co jsem našla na Heuréce), možná vám marketingová omáčka nebude k jeho uchycení na trhu stačit.

somalicats
26. lis 2014

@andrea_nutrilon Dokud byla malá plně na UM, vystačila jí jedna 800g krabice na 6 dnů. Už tak to byla finanční pálka, takže Profuturu jsem zavrhla kvůli té ceně. Nutrilonem jsem před 11 lety odkrmila i svou starší, snášela ho dobře a vše bylo bez problémů, proto jsem u něj zůstala i u mé mladší, a prostě musela stačit ta klasika. Teď už má UM jen 2x denně, jinak je na příkrmech, a tak už zůstaneme u Pronutry, teď už dávám hlavní důraz na kvalitu příkrmů. Možná zkusíme kaši.

andrea_nutrilon
autor
26. lis 2014

@somalicats Jsme rádi, že mlíčko vyhovuje a že i po 11 letech jste se vrátila k Nutrilonu. Za tu dobu se jeho složení posunulo ještě mnohem dále a stále se snažíme jej vylepšovat. Děkujeme za Vaši věrnost

pajar6
26. lis 2014

je super máme ho od 10 dne po porodu a žádný problém

andrea_nutrilon
autor
26. lis 2014

@hadroslava Pěkný den, níže Vám zasílám odkaz, který se zabývá přímo obezitou:
http://www.project-earlynutrition.eu/
Je sice v angličtině, ale věřím, že i tak pro Vás může být užitečný.

maudn
26. lis 2014

Já se přiznám,že takové reklamy nemám ráda.... prostě se mi nelíbí, když běží reklama, která podsouvá,že právě toto mléko je jedinečné, jinak vaše dítě bude imbecil a nejspíš pořád nemocné, promiňte za upřímnost. Jinak proti nutrilonu nic nemám, syn pije Nutrilon alergy care a to chválím, že mu chutná.

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@maudn : kdo si to zaplatí ten to má 😀 tuhle reklamu jendnoznačně platí ty spokojené maminky v příspěvcích výše ... Nutrilon bych svému dítěti nikdy nedala, ale tak musí se jim nechat že reklamu maj zmáknutou dobře 🙂

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte Tak to víš, ne všechny z nás mají to štěstí, že můžou kojit. A když sedl Nutrilon, nebyl důvod ho měnit. Kdyby sedlo jiný mlíko, dávám jiný mlíko.

tajemna30
26. lis 2014

@ange_de_la_morte a co by jsi dala kdyby jsi nekojila? jen mě to zajímá .... já jsem ráda že kojím, ale u prvního z více důvodů jen krátko

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@somalicats @tajemna30 : pokud by to už fakt nešlo jinak tak nejspíš Sunar Nutradefese ( teď se možná jmenuje jinak), nejvíc mi prostě na Nutrilonu vadí ta šílená reklama o tom jak je to to nejlepší co můžete dát dítěti, přitom on tam zásadní rozdíl proti jiným UM není a nesnáším podsouvání věcí typu ,, když nekoupíš toto , nejsi dobrý rodič,, a takto na mně reklama Nutrilonu působí, už v porodnicích je to masáž mamin na Nutrilon , a není to kvůli tomu že by porodnice šla za tím nejkvalitnějším, ale za tím marketingově a ekonomicky nejvýhodnějším