Podělte se s námi o úspěchy Vašeho děťátka!

andrea_nutrilon
21. črc 2014

Každý pokrok děťátka dělá jeho okolí velkou radost. Povězte nám, co se Vašemu dítěti v poslední době povedlo. Usmálo se? Umí říkat první slova? Spinkalo celou noc? Šlo poprvé na nočník či na záchod? Prvních pět příspěvků odměníme drobným dárečkem!

chris_n
21. črc 2014

Začala si víc "povídat" s hračkami

zuzanaqq
21. črc 2014

Začala se krásně usmívat na vše okolo 🙂

kajalka
21. črc 2014

Kojí se o stošest 😉

frantiska85
21. črc 2014

Ukáže svůj nos.

krabice1983
21. črc 2014

Konečně nemáme plínky, papáme sami i vidličkou 🙂

terchal
21. črc 2014

Naučil se BAFAT, takže se neustále lekám 😀

adrianka1712
21. črc 2014

Má 11 mes. a od včera hovorí AUTO 😀 ...Teda "A-TO" 😀

andrea_nutrilon
autor
21. črc 2014

Milé maminky, moc gratuluji k úspěchům vašich děťátek! A kdy začala říkat první slova? A jaká to byla?

lenunaaa
21. črc 2014

@andrea_nutrilon

Sebastiánek má 8.měsíců - říká běžně bába, táta a poslední týden se naučil to nejmilejší MÁMA <3

lajka007
21. črc 2014

Sabinka má 5 a půl měsíce a na Nutrilonu HA1 je od 9 týdnů...chutná ji, což je vidět na každém vážení a začíná dělat paci-paci, což v jejím podání vypadá trochu jako žebrání..😀

andrea_nutrilon
autor
21. črc 2014

@lenunaaa Moc gratulujeme k prvním slůvkům! Ať vám Sebastiánek dělá i dál radost 🙂!

andrea_nutrilon
autor
21. črc 2014

@lajka007 To jsme velmi rádi, že Sabince chutná! A gratulujeme k milému pokroku 🙂!

partyzanka91
21. črc 2014

Michalka má 2 měsíce a dneska poprvé držela v ruce dlouhou dobu hračku, sice jí ještě neumí uchopit s tím jsem jí pomohla, ale pak jí krásně udržela a chřestila s ní. Mám radost 🙂

kamilka007
21. črc 2014

Štěpánek se nám snaží cca od 5.týdne dělat radost. Vážně - dobře poznal, že máme radost, když cvičí kopání nožičkama, takže teď ho stačí trošku vyhecovat a dokud na něj koukám, bude usilovně kopat a prokládat to úsměvem. 🙂

elvira
21. črc 2014

Synek mi udělá radost každý den několikrát. Mám prostě, jako většina maminek, geniální dítě. 😀

mamina2014
21. črc 2014

Evička má 4 měsíce a 6 dní a včera se poprvé otočila na bříško 🙂

andrea_nutrilon
autor
22. črc 2014

Maminky, moc děkuji za milé příspěvky a přeji vám, aby vám vaše děti vyloudily úsměv na tváři i nadále!
Co se vašemu děťátku povedlo dnes? Spalo dnes klidněji než obvykle? Přivítalo vás ráno s úsměvem? Podělte se s námi!

findejsova1
22. črc 2014

my jsme začli v osmi měsicích máma a bába a včera na 9měsíc začal říkat tata 🙂 , jinak lozíme, sedíme, chodíme kolem nabídku a jsme straaaašně divokýýý 🙂

twoangels
22. črc 2014

Můj Jareček /22 měs/ se ke mě ráno po probuzení přitulil a řekl MAMI ÁÁÁT (rád). Nemusím Vám vyprávět v kolikátem nebi jsem byla... 🙂

yildiz
22. črc 2014

u nas prvni slovo v 11mes u dcerky bylo "tatra" / auto nakladni 🙂 / a rekla to i ciste s "r" to jsem koukala 🙂 takze prvni slovo jako mama ci tata neee 🙂 proste - TATRA 😀

andrea_nutrilon
autor
23. črc 2014

@findejsova1 Moc gratuluju k malému šikulovi! A jaké hry má malý divoch nejraději 🙂?

andrea_nutrilon
autor
23. črc 2014

@twoangels Taková rána by mohla být pořád! Jaké ráno jste měli dnes?

andrea_nutrilon
autor
23. črc 2014

@yildiz To máte doma malou šikulku, začít se slovem,kde je "r" není jen tak 🙂!

findejsova1
23. črc 2014

@andrea_nutrilon nejraději hraje na schovávanou, zakryje si očička a ja hledam kde je pak je odkryje a ja se leknu, strašně se tomu směje. 🙂

twoangels
23. črc 2014

@andrea_nutrilon Dnešní ráno bylo taky úsměvné, malý se vzbudil a já ještě dělala že spím, pže jsem si naivně myslela, že ještě usne. Začal si hrát s peřinou a polštářem... podíval se na mě a říká: Mami pinkej, pinkej (spinkej) 😀

yildiz
24. črc 2014

@andrea_nutrilon no mozna i malicko vyjimecne to bylo ...😀 ted uz to uplne tak moc nejde jen kdyz chce 😀 a kdyz chce tak umi ... ale diky 😀

andrea_nutrilon
autor
25. črc 2014

@holbova Moc gratuluji k úspěchům Davídka, je opravdu moc šikovný! A z čeho měl on sám největší radost 🙂?

andrea_nutrilon
autor
30. črc 2014

Maminky, co se vašemu děťátku povedlo dnes?