SOUTĚŽTE s Nutrilonem! Co znamená 5 kamínků v logu Nutrilonu?

andrea_nutrilon
22. črc 2014

Po celé dva týdny (tj. do 31. 7. 2014 do půlnoci) nám můžete posílat Vaše nápady, co znamená 5 kamínků v logu Nutrilonu. Kreativitě se meze nekladou - můžete posílat fotografie, říkanky, obrázky či slovní popisy. Hrajeme o 20 balíčků plných dobrot Nutrilon Pronutra. Těšit se můžete na dětské mléko Nutrilon 5 Pronutra a ovocnou mléčnou kaši Nutrilon s černým rybízem, případně i na batolecí mléka Nutrilon Pronutra 3 a 4! Jména výherců budou zveřejněna do 5 dnů od ukončení soutěže. Stačí uveřejnit své nápady přímo sem - do fóra se soutěží. Těšíme se na vaše příspěvky!

apacheee
AMBASADORKA
22. črc 2014

Symbolika básničky Vařila myšička kašičku - tomu dala, tomu dala a na toho nejmenšího se nedostalo, tak musel dostat kupovanou kašičku🙂

lenunaaa
22. črc 2014

Kamínky jsou symbolem miminkovských fází.. od nejmenších pokroků po ty největší a tím pádem potřebují mlíčko od 1 do 5 🙂

mesiacik2924
22. črc 2014

JA V TOM VIDIM 5KAMINKU JAKO 5 PRSTIKU ( NA NOZICKE) ....... OD NAJMENSIEHO PO NAJVACSI ...JAKOBY RASTIEME Z NUTRILONU PROSTE ZDRAVY RAST 🙂

boruvcickaeva
22. črc 2014

1 jsme z nouze měli 2 jsme už rádi měli 3 jsme milovali 4 zbožňujeme a na 5 se těšíme 🙂 (1-5 jsou Nutrilon mlíčka)

luca16
22. črc 2014

Byl jednou jeden domeček
a v něm maminčin drobeček.
Jelikož byl tuze slabý,
musel síly trochu nabýt.

Maminka šla do lékárny,
koupila Nutrilon bez váhání.
S pěti kamínky Nutrilon,
aby byl z dítěte šampión.

Miminko pak natotata,
změnilo se z nemluvňata,
na urostlého chlapečka,
a né žádného drobečka.

terchal
22. črc 2014

Kamínky jako prstíky u nožičky -
Já jsem malý malíček, skáču jako zajíček.
Já jsem prsteníček, maminčin miláček.
Já jsem prostředníček, nejdelší bratříček.
Já jsem ukazováček, velký dobráček.
Já jsem palec, řeknu vám, nejsem dlouhý, ale sílu mám 🙂

intacta
22. črc 2014

První rok jsi obrázek,
malý jako oblázek.

A pak v péči maminky,
sbíráš další kamínky.

Druhý, třetí,
to to letí.

Čtvrtý kámen pak už máš,
a celý svět poznáváš.

Pátý kámen-skála pátá,
to jsi Ty a máma, táta.

manma
22. črc 2014

Tyhle modré kamínečky
jsou jak prstíky u nožičky.
ťapy ťap, ťapy ťap,
mami, já mám velký hlad.

Udělej mi papání,
co můj hladík zahání.
Nejradši mám kašičku,
v mém malém rendlíčku.

bohuuu
22. črc 2014

Do lékárny se vypravíme,
a Nutrilon si nakoupíme.

Jedna, dva, tři, čtyři, pět
máma mlíčko dá mi hned.

Po něm síly nabírám,
kamínky si nasbírám.

Až všech pět mít budu,
do světa já pudu.

twoangels
22. črc 2014

Kamínky znázorňují růst miminka. Jsou seřazeny od nejmenšího po největší, podle toho jak miminko roste. Ke každému věku miminka pak patří jedno z pěti druhů Nutrilon mlíčka, z kterého naši miláčci tak krásně rostou a prospívají.

Paci paci pacičky,
milujeme Nutrilon mlíčka a kašičky!
Maminky nás milují,
proto nám je dopřejí!

Krásný den všem Lenka, Michalka a Jareček 🙂

krabice1983
22. črc 2014

Jedna, dvě, ti , čtyři, pět
cos to Janku cos to sněd,
brambory pečený,
byli málo maštěný

Upocený s puchýři,
leží si na talíři.
Tvaroh s džemem ozdobí je,
s radostí e všichni sníme.
Přestože jsou nafoukané,
jsou námi přímo zbožňované 😀

krabice1983
22. črc 2014

Zeptala jsem se kluků co si myslí, že jsou ty "kamínky" a oni mi řekli, že prý jsou t bamboly(brambory) 😝

wera8
22. črc 2014

Připomíná mi to to, že z malé tečky na utz snímku, je přes větší a větší "fazolku" dnes již 10 kilový puclík🙂
To je ten největší tmavý kamínek🙂

eldzej
22. črc 2014

5 fází vývoje dítěte. Od miminka až po malé uličníky. 🙂

zhalickova
22. črc 2014

No mně napadá taky hned několik nápadu:
1) kamínky mužou znázorňovat prstíky na nožkách
2) nebo taky vývoj miminka - novorozenec, kojenec, batole, předškolák, školák
3) 5 druhu Nutrilonu - mléka pro děti - ( od Nutrilonu 1 - počáteční mléko, Nutrilon 2 - 6-12 měsícu, Nutrilon 3 - 12-36 měsícu, Nutrilon 4 - od ukončeného 24 měsíce - do 36 měsícu, Nutrilon 5 - od ukočeného 3. roku

laska.nezna.hranic
22. črc 2014

= skvělá volba pro všechny děti od narození až po školu (tj. jednotlivé roky, případně vývojové fáze od novorozence až po pětileťáky)

miksha
22. črc 2014

Sice to vypadá jako pět prstíčků našeho miláčka, ale řekla bych, že každý kamínek odpovídá jedné potřebě miminka: 1. zdraví - 2. pocit bezpečí - 3. teplo náruče - 4. výborné papání (mlíčko) a 5. hlavně milující rodiče 😵 !

makulinecka
23. črc 2014

Nutrilon je jednička
pro našeho drobečka.
Milujeme kaši, mlíčko
aby bylo plné bříško.

Malý, bílý medvídek
střežitel všech mlíček
udělala nám skládačku
z různě modrých oblázků.

Oblázky jsou etapy
co představuji věk
od mrňousů po velikány
co objevují velký svět.

alvicek
23. črc 2014

Kamínky vyjadřují vývoj, růst dětí, první kamínek je malý, nevýrazný a postupem času se krásně vyvine v nádherný kámen a to vše díky výživě Nutrilon. Nutrilon je potřebná ve všech vývojových fází děťátka🙂

zulitvi
23. črc 2014

5 kamínků, 5 mlíček. První nevýrazné, protože to mamky ještě většinou kojí, druhé také není moc výrazné.........Až do 5, když už má většinou maminka své odkojeno.

malu111
23. črc 2014

Kamínky představujípět v mnohém odlišných světadílů. Od nejmenší Austrálie přes Evropu, Afriku a Ameriku až po největší Asii. Světadíly spojuje to, že se na nich rodí děti, které od narození k životu potřebují kvalitní mlíčko.

zimkova
23. črc 2014

Kamínky představují vývoj miminka. Jak roste a sílí, tak potřebuje také jinoé složení potravy, aby nám krásně brouček rostl. Vývoj od miminka po školkáčka. Od 1 do 5. Mléčko máme moc rádi.

Nutrilonek rád já mám,
mámě za něj pusu dám.
Od jedničky do pěti, vyrostu
mámě v zápětí.

Není divu maminko, že rostu
jak semínko. Mléčko s medvídkem
mi dávej stále, ať jsem zdraví, silný neustále.
Až do školky nastoupím, všem dětem tam
povím, žez Nutrilon mlíčka já zdravé zoubky,
pevné zdraví a i sílu mám.

sweety777
23. črc 2014

Pět kamínků s Nutrilonem, co to asi znamená?
Pro naše miminka krok za krokem výživa 🙂

hiki123
24. črc 2014

pět kamínků jsou pokroky miminek, to naše mě překvapuje každý den víc a víc (kamínky jsou větší a větší 🙂 )

germaine
24. črc 2014

Pět kamínků, z nichž nejmenší mi připomíná Hipp, větší Bebu, prostřední Hami, větší Sunar a největší samozřejmě Nutrilon, který bude mít největší podíl prodeje umělého mléka v České republice 😉 😉 😉

filipi123
25. črc 2014

Kamínky znamenají vývoj dítěte. Pro mě ale pět "P", perfektní, populární, prestižní, prvotřídní prostě prima primissima 🙂Nutrilon u nás hraje prim! 😉