Nakupujete rádi online? Jaké výhody jsou pro Vás důležité ve srovnání s kamennými obchody?

pinkorblue_marcela
26. kvě 2014

Například já nakupuji ráda online, protože tam mám největší výběr. A když hledám konkrétní věc, nemusím obíhat celé město. Když je to něco většího, nemusím řešit, jak to odvezu, protože mi to přivezou před dveře.

alzbetak
27. kvě 2014

@pinkorblue_marcela Ja objednavam z lekarne len to co nemusi byt chladnicke... lebo ten dopravca to ako skladoval 🙂 ? Tak ako mu to dali zabalene z lekarne tj - 1-2 dni nez to islo z chladnicky v lekarni do chladnicky vasej...

nikyysek
27. kvě 2014

Nakupuji velmi rada, hlavní výhodu vidím v ceně a vůbec ve vyberu, nejbližší velké město mam cca 70km, tze jen na cestě strávím cca 2 hodiny plus ta cena za pohonné hmoty, takže tam nemůžu jezdit 3krat tydne, to by se mi moc nevyplatilo. Takže ja jsem za e-shopy velmi vděčná a kort pokud nabízí dopravu zdarma od menší částky (kolem 1000kc), to vždy využiji a koupím vice veci! Za to chválim velmi pinkorblue!!! Narazila jsem na nej nedávno a super!! A pokud dá e-shop ještě nějakou třeba procentuální slevu nebo určitou částku na cely nákup nakupuji jak diva 🙂.

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@ange_de_la_morte: Oblečení pro sebe taky online nenakupuji. Ještě jsem se nepřekonala, ačkoli obchody, které se specializují jen na oblečení a boty už i nabízejí vrácení zdarma (poštovné převezmou za zákazníka), takže jsem nalomena. A když vidím, co takoupí kamarádky online a za kolik, můžu jen tiše závidět. Oblečení pro mimi jsem ale přes web nakupovala. Mimi to stejně nezkouší a když je to o něco větší, pohltí to na určitou dobu regál. Hloupé je, když se na to člověk spoléhal a musí hledat a nakupovat znovu.

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@alcar: To nás těší, že máte něco doma od nás a samozřejmě i fakt, že přibývá příznivců nakupování na internetu. Jdeme s dobou. 😀

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@dandik: Moc děkuji za vyjádření se k tématu. Jsem ráda, že jste s námi udělala pozitivní zkušenost...

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@apfele: Děkuji za přidání se do diskuze i za typ na nákupy. Věřím, že i nakupování potravin se v ČR dobře chytne. Stačí pár dobrých recenzí a někdo se k Vám přidá...

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@ninive211: To je vážně luxusní. Samozřejmě souhlasím, že když je to objemné, jde mi o dovoz domů. Jinak bych si to rovnou mohla odvézt z prodejny. Velmi pozitivní.

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@nikyysek: Hehe, slevu na celý nákup posunu na šéfa. Může to vzít jako podnět, ať bude plánovat nějakou další akci. Teď spíš využíváme slevové kupóny na fixní částky. Většinou chodí v rámci newsletteru, který se posílá jednou měsíčně, takže kdo jste se ještě k odběru nepřihlásili, nabízí se to...

ratatooy
27. kvě 2014

nakupuju hodně přes net,oblečení,hračky,drogerii,lékárnu,a jiné

alyssa.anna
27. kvě 2014

Já třeba ráda nakupuju on-line věci z lékárny. Vše si pečlivě pročtu, porovnám cenu, složení a obsah účinných látek apod. V kamenných lékárnách se mi už kolikrát stalo, že mi nacpali v rekordním čase nejdražší výrobek s nejnižší účinností. Ale zase např. oblečení raděju nakupuje osobně, člověk má možnost si to "osahat" porovnat velikosti, popř. kvalitu.

pinkorblue_marcela
autor
27. kvě 2014

@alyssa.anna: Děkuji za Váš názor. Jak vidím, všechny se tu shodujete, že oblečení je potřeba si osahat a to Vám bohužel nabídnout nemůžeme. Kamarádka u nás koupila holčičce šaty a myslela si, že to budou šatky na lítačku na léto - usoudila z obrázku a dle ceny. Když jí přišly, líbily se jí natolik, že řekla, že na zahradu je jich škoda. Nevím, koho to přesvědčí k nákupu. Člověk se na to může podívat i tak, že obrázek nevystihuje nejvěrněji realitu a teoreticky by to mohlo dopadnout i špatně. Věčné dvě strany mince...

puik
27. kvě 2014

Já nakupuji přes internet ráda. Mám tři děti, bydlíme na vesnici a večer, když mám na vše klid si můžu prohlédnout co mě zajímá a nemusím se honit po obchodech. Také si můžu přečíst recenze na daný obchod, značnu, výrobek...
Díky tomu jsem nakoupila i u firmy PINk OR BLUE!!!! Bohužel OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ. Ač mi už jedna recenze ohledně dlouhé čekací doby odrazovala, nicméně jsem si řekla, že jeden případ nemluví za vš, bohužel jsem se zmýlila. Ač není nikde na stránkách uvedeno, že výrobek není skladem nebo, že čekací doba je tak dlouhá, jsem si objednala autosedačku. Již v úterý minulý týden jsem dala příkaz k úhradě ať jí máme co nejdříve jelikož jí aktuálně dost potřebujeme, v pátek mi došlo, že jsem stále nic neuhradila a dnes po týdnu, kdy jsem volala na zákaznickou linku, kde je problém mi bylo řečeno, že není problém s avizovanou nedošlou platbou, ale že ještě nikdo nebyl za celou dobu schopný autosedačku zabalit a odesla a nejdřív jí můžu při dobré víře čekat až první týden v červnu!!!! S takovým jednáním jsem se opravdu ještě nesetkala. Takže až TŘETÍ TÝDEN po zaplacení můžu očekávat zboží!!!! Rozhodně tento obchod NEDOPORUČUJI !! Chtěla jsem objednat ještě jednu autosedačku do druhého auta, podle toho jestli nám ta co má dojít bude sedět, ale přes pinkorblue.cz už nikdy víc. 😠

etricko
28. kvě 2014

Dobrý den, ráda bych přidala také příspěvek a to k Vašemu obchodu, také ráda nakupuji na e- shopu, jelikož v e- shopech seženete více než v kamenných prodejnách, tedy hlavně u nás v UL.
U Vás jsem nakoupila již několikrát a nejen za výborné ceny, ale i Vaše postavení v rámci reklamace, rady a informace je více než na 1. Chci Vám tímto poděkovat za spokoéjený a spolehlivý nákup u Vás. 🙂
Děkuji Evča B.

danarovenska
28. kvě 2014

Rozhodně úspora času, najdu si přesně co chci a kdy chci. Nemusím jezdit nikam daleko, když to co potřebuji nemám blízko. Ráda si vyberu dle svého, a často je to také levnější. Pokud si mám vybrat mezi poštou a osobním výběrem, tak pokud to nemám nijak daleko tak vyzvedávám osobně, ale není nad výběrem doma v klidu, když malé třeba spí.

pinkorblue_marcela
autor
28. kvě 2014

@puik: Mrzí mě, že jste měla tak špatnou zkušenost. Netajíme se tím, že účtárna potřebuje na spárování plateb 2-3 pracovní dny. Ani tím, že u velkorozměrných výrobků (zábrany, autosedačky) může dojít ke zpoždění doručování o 2-3 pracovní dny. Ne vždycky je scénář ideální, ale je vůle to řešit a zákaznicím vždy říkám, že jestli na to spěchají, ať si raději zavolají a ujistí se, že se věci mají tak, jak si představují. Omlouváme se, že to ve Vašem případě neproběhlo nejlépe.