Soutěž ohledně našich vlastních značek o slevový kupón v hodnotě 300 Kč

pinkorblue_marcela
28. kvě 2014

Milí rodiče,

vyhlašujeme soutěž o slevu na Váš další nákup na pinkorblue.cz.

Z Vaší strany se budeme těšit na hodnocení výrobků našich vlastních značek (pink or blue, anna & tom a Little Living), kde si vyhrazujeme právo tato později zveřejnit na stránkách ohodnocených výrobků. Budeme se těšit i na doprovodné fotky Vašeho dítěte, které si tyto věci právě užívá.

Hodnocení a fotky přidávejte prosím přímo pod soutěž. Pokud máte od nás hned několik věcí našich značek, máte možnost ohodnotit i další výrobky v následujících dnech a zvýšit tak své šance na výhru. --- Nezapomeňte na konec hodnocení připsat číslo Vaší objednávky nebo faktury. ---

Touto cestou bychom chtěli pomoci dalším zákazníkům, kteří o koupi výrobků našich značek uvažují, ale chybí jim možnost si věci probléhnout. Možná jste je ani Vy nikdy předtím neviděli a přesto zakoupili.

Denně vylosujeme jednoho výherce. Souhrnný seznam výherců bude zveřejněn ve středu 4.6.2014. Výhra v podobě kupónu na nákup u nás přijde elektronickou poštou.

Soutěž běží 28.5.-3.6.2014 do půlnoci a my se těšíme na Vaše hojné zapojení. Za hodnocení našich výrobků předem děkujeme.

Marcela

folklorina
28. kvě 2014

Chromový zářič k přebalovacímu stolu Reer 1902.06 s automatickým vypnutím: Perfektní pomůcka k přebalování. Velice rychle vytopí celou koupelnu a miminko je tak stále v teple. (Je opravdu velice výkonný a rychlý.) Jsme s ním moc spokojení, v koupelně už není třeba používat jiný zdroj tepla. Velikou výhodou je jeho automatické vypínání. Nemusíme pořád myslet na to, jestli jsme náhodou nezapomněli zářič vypnout, což je pro maminky v "jednom kole" opravdu veliká pomoc. CZ187098921

folklorina
28. kvě 2014

Omluvám se, nejedná se o Váš výrobek.

pinkorblue_marcela
autor
28. kvě 2014

@folklorina: Moc pěkná recenze a těší nás, že jste naší zákaznicí, ale velmi doufám, že si ji přečte někdo, kdo má něco z kolekce pink or blue, anna & tom nebo Little Living a napíše recenzi k nim. Naděje umírá poslední.

pinkorblue_marcela
autor
2. čer 2014

Tahle soutěž je vážně propadák. Sice jsem věděla, že dávám možnost zapojit se jen malému počtu lidí, ale žádný příspěvek?! Ale já chci ty kupóny darovat...
Tak malá velká změna. Můžete psát hodnocení na cokoli, co jste u nás nakoupili. Ještě jednou poprosím o číslo objednávky na konci příspěvku. Dobu trvání prodlužovat nebudeme, takže platí do úterka (do zítřka) do půlnoci. Mám tu 7 kupónů, takže doufám, že bude - i v tomto krátkém čase - minimálně 7 příspěvků. Rozhoduje náhoda - 7 vylosovaných maminek nebo tatínků ze všech příspěvků.

pinkorblue_marcela
autor
2. čer 2014

@folklorina: Právě jsem změnila pravidla, takže Váš příspěvek je soutěžní a bude zařazen do slosování. 🙂

elinkaasarinka
2. čer 2014

Dobrý den, zrovna včera jsem si objednala od vaší firmy ergonomické nosítko pro dcerku, která ještě nemůže chodit. nosítko mi doporučila moje kamarádka. a ted koukám, že se na MK oběvila vaše značka 🙂 myslím, že je to krátka doba soutěže, už pro to, že se ještě nemohu pochlubit s novým várobkem vaší firmy 😉

folklorina
3. čer 2014

Děkuji. tak to jsem moc ráda, pokud můžu přidám i další recenze. Máme toho od Vás spoustu...

folklorina
3. čer 2014

Cestovní postýlka HAUCK DREAM'N PLAY NT Alien Baby . Z postýlky jsme opravdu nadšení. Jezdí s námi na všechny výlety a našemu prckovi se v ní velice líbí. Když byl náš synek ještě malinký, moc jsme ocenili síťku, která zajistila vyšší úroveň postýlky. Nemuseli jsme se tak přespříliš zohýbat, abychom synka vytáhli ven. Velkým plus jsou také kolečka na jedné straně, která umožní, že postýlku mohu pohodlně posouvat i já sama. Set navíc disponuje i cestovní matrací. Ta je ale poměrně tenká, což je však u cestovní matrace pochopitelné. Na delší trasy jsme proto pořídili ještě ALVI cestovní matraci stars, která je také naprosto skvělá.
Číslo objednávky CZ187098921

folklorina
3. čer 2014

LÄSSIG Wrap to Go Bellybutton přebalovací podložka - hvězdy olive : Perfektní pomůcka pro maminky malých kojenců. Má velice hezký design a je skladná. Jednoduše se rozbalí a můžete přebalovat! Nosím ji vždy v přebalovací tašce a nemám tak problém synka přebalit prakticky kdekoliv.(Třeba i v kufru auta 😉 ) Všem ji vřele doporučuji. Opravdu moc mi usnadnila mé "maminkovské" začátky.
Číslo objednávky CZ187098921

pinkorblue_marcela
autor
3. čer 2014

@folklorina: Díky, že jste nám věrná a velký dík i za novou recenzi. Pro mě jsou recenze klíčové a věřím, že i jiným zákazníkům pomohou. Už třeba zamyšlení se nad tím, že když objednávám cestovní postýlku, potřebuji do ní i matraci, aby to mělo dítě pohodlné. Kdo to v obchodě neviděl nebo od někoho neslyšel, asi by s tím nepočítal...

pinkorblue_marcela
autor
3. čer 2014

@elinkaasarinka: Já vím, že soutěž netrvá dlouho, ale máme na MK jen 2 týdny a je potřeba soutěž v této době i vyhlásit. Když jste ale objednala ergonomické nosítko na doporučení kamarádky, vezměte jí slova z úst. Věřím, že se dobře znáte a doufám, že se Vám její slova jen potvrdí. Podívejte se na mě. Taky v reakcích maminkám používám i odposlouchané zkušenosti mých kamarádek...

folklorina
3. čer 2014

FEHN zavinovací deka Baby Love ovečka Paul : Velice příjemná, heboučká a krásná zavinovací deka. Miminko se do ní pomocí suchých zipů zabalí a může si v ní pěkně lebedit. Deka je trochu větší, využili jsme ji až tak od třetího měsíce. Moc se nám hodila na křtiny. Malému v ní bylo pěkně teplo a vypadal v ní jako andílek. CZ187098921

baushka
3. čer 2014

Koš na pleny ROTHO Bella Bambina Aquamarine Perl
Na koši je nejhezčí barva, opravdu krásná modrá. Je prakticky velký, vejde se do něj dostatek plenek. Zavírání plně postačí aby neunikal žádný zápach a přitom není složité jako u jiných košů. Také se mi líbilo, že je bez obrázků a mohli jsme si na něj nalepit to, co se líbí právě nám, nikoli výrobcům. Jsme moc spokojeni.
CZ088186660

pinkorblue_marcela
autor
3. čer 2014

@folklorina: Pro zatím můžu říct, že jste expertka na tuto soutěžní otázku. 🙂 🙂 🙂

folklorina
3. čer 2014

@pinkorblue_marcela Děkuji. Synovi bude za týden jeden rok. Tak snad se mi podaří vyhrát mu nějaký dáreček 🙂

folklorina
3. čer 2014

Jinak jsem ale ráda, že tímto způsobem mohu třeba i někomu pomoci při rozhodování. Pro mě osobně jsou recenze uživatelů rozhodujícím faktorem při výběru zboží.

folklorina
3. čer 2014

Takže tady ještě jedna...Chůvička Reer Neo (1200) : Velice citlivá chůvička s velkým dosahem. (Bohatě postačí v bytě i v domku..používali jsme ji třeba i na zahradě) Perfektní je, že může fungovat buď s bateriemi nebo se pomocí adaptéru strčí do zásuvky. Poměrně dost jsme ji využili zejména v době, kdy jsme našeho chlapíka učili spát samotného v pokoji. Jen pozor na ovládání hlasitosti u přijímače! 🙂 (Občas se mi nad ránem stávalo, že jsem raději vysílačku úplně ztlumila 😀

folklorina
3. čer 2014

Pro ty, kdo se rozhodují zda koupit či nekoupit spací pytel....Fillikid letní spací pytel Balu 70 cm hnědý: Vřele doporučuji maminkám, kterým se nechce miminko v noci znovu a znovu přikrývat. Tento spací pytel je velice lehký a nehřejivý...pro teplé letní noci naprosto skvělý. Mimčo v něm má dost místa na kopání, může se s ním pěkně převalovat a stále zůstává přikryté. CZ187098921

germaine
3. čer 2014

Objednala jsem pro syna dvoje Lego Duplo k tomu netřeba dávat recenzi 😀 každá z nás zná 🙂
CZ588332645

germaine
3. čer 2014

A ještě pro velmi dobrou kamarádku, co čeká v zimě holčičku fusak Basic Footmuff od Altabebe, sice recenzi tudíž dát nemohu, ale věřím, že bude spokojená, za ty penízky vypadá super 😉
CZ588332645

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@baushka: Děkuji i za toto hodnocení. S těmi nálepkami je to prima nápad. Je krásné číst a slyšet, kolik rodičů si do detailu vyhraje se všemi věcmi pro děti.

folklorina
4. čer 2014

@germaine Ráda bych si přečetla Vaše hodnocení Lega Dupla. Zajímalo by mě třeba se kterou sadou máte dobré zkušenosti, nebo odkdy si s ní Vaše děti hrály? Taky bych synkovi chtěla Lego pořídit, takže každá rada drahá... 🙂

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

Děkuji všem maminkám za cenná hodnocení výrobků. Je jasné, že všechno je subjektivní, ale stejně na to slyšíme víc než na věcný popis od výrobce.

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

Současně můžu jedním dechem vyhlásit výherkyně slosování:

folklorina
baushka
germaine

Milé dámy, podívejte se do interní pošty tady na MK. Obratem posílám slíbenou výhru.

Srdečně blahopřeji k výhře a věřím, že i když už něco od nás máte, ještě něco najdete...

germaine
4. čer 2014

@pinkorblue_marcela Marcel, moc děkuji za výhru 🙂

germaine
4. čer 2014

@folklorina Máme několik sad, nejvíce u nás frčelo či frčí zvířátka, momentálně hasiči a Blesk McQueen...ale třeba nedávno jsem koupila sadu Sněhurka a vyhraje si s ní taky 😀

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@germaine: A já děkuji za zapojení. Jsem ráda, že se kupóny využijí.

germaine
4. čer 2014

@pinkorblue_marcela Určitě, to se vždycky hodí 😉 díky.

folklorina
4. čer 2014

Jééé, moc děkuji. Už si brousím zuby na to, jak u Vás nakoupím. 🙂 díky díky