SOUTĚŽ - Vyhrajte pro své děti super Kocourkovu lampičku!

radka_pribinacek
Moderátor
1. lis 2017

Vyhrajte lampičku od Pribináčka, která vyžene z dětského pokoje všechny noční bubáky!
Stačí, když nám do komentářů vložíte obrázek, jak si vaše ratolest představuje tak zvaného Kabátovce Nočního, nebo jiné pokojové strašidlo.
10 nejzajímavějších příspěvků odměníme lampičkou. A pokud byste náhodou neuspěli, o lampičku můžete soutěžit i na stránkách www.pribinacek.cz!

pouzarovaj
2. lis 2017

J: Terezko, vyrobíme strašidýlko? (Terince jsou 3 a "Halloween" všude kolem je teď spíš zlo - budí se několikrát za noc kvůli strašidlům, ale zkusila jsem to)
T: Jojo, vyrobíme.
J: Jak bude vypadat takový Kabátovec Noční?
T: Má velký uši.
J: A ještě něco?
T: Jo, mámo, ještě veeeliký zuby a dlouhý jazyk.
J: Ok, a ještě něco?
T: Má tykadla.
J: Dobrá.
T: A kožich jako čert.
J: Tak ho půjdeme vyrobit?
T: Jojo (a odběhla do pokojíčku).

Tady je výsledek. :D --Přinesla tykadla... (Jinak naše pejsky běžně využívá jako ty, kdo mají strašidla zakousnout :D )

kacakkv
2. lis 2017

Nas kabatovec obcas sice strasi po nocich,ale jinak je moc hodnej.

elinka90
3. lis 2017

Lindy hororovy kabatovec 😂 Lampicka by nas velmi potesila, treba by konecne dcerka zacala spat sama v pokojiku 😂

cermij
3. lis 2017

Strašidýlko od Šarlotky (za 14dní ji budou 4 roky)

janinak18
3. lis 2017

Syn (3,5let) je nemocný, takže super zábava nakreslit strašidlo 🙂 A vidina lampičky mu vykouzlila úsměv 🙂

radka_pribinacek
autorModerátor
3. lis 2017

@janinak18 ať se brzy uzdraví! ✊🏻😊

ladeka
4. lis 2017

My jsme si vyrobili tak velke strasidlo, ze ted maly nechce chodit po tme po pokoji. Pomahal mi dlabat i malovat oblicej, je to sikulka😍 a nase strasidlo😈😈😈 jo pozor, nase stadislo ma dve tvare - z kazde strany jednu ( tu druhou jsem delala sama😎

radka_pribinacek
autorModerátor
4. lis 2017

Děkuji všem za krásné příspěvky! Toto vlákno již zamykám, během dnešního odpoledne oznámím výherce lampičky. 🎉😍