Čtvrteční soutěž s Weledou. Jak jste vybírali kosmetiku pro vaše nejmenší?

klararohlikcz
28. led 2016

Milé maminky a budoucí maminky,
určitě každá z vás řešila, řeší nebo brzy bude řešit, jakou kosmetiku bude používat pro své miminko.
Dnes si zasoutěžíme o kosmetiku značky Weleda. Je to přírodní kosmetika, její vůně je příjemná a nezaměnitelná.
Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.
Dejte nám tip na kosmetiku, kterou jste používali nebo jste se rozhodli, že budete používat a já vyberu 5 z vás, které obdrží balíček značky Weleda emoticon
Příspěvky vkládejte do dnešní půlnoci t.j. do 28.1. a já v neděli vyberu výherce.
Na Rohlíku naleznete Weledu pro maminky i miminka. 🙂
http://rhlk.cz/kosmetika-od-weledy

Krásný den

Klára

twoangels
28. led 2016

Dobrý den, v těhotenství jsem si nazála bříško weleda olejíčkem a byla jsem moc spokojená. Syn i dcera mají ekzém a velice citlivou pokožku, na ně používám Linolu. Ráda bych vyzkoušela kosmetiku weleda i na ně, ale nikde jsem nenarazila na vzorečky.

princeznaj
28. led 2016

U nás je top kosmetika na pokožku Bioderma 🙂 od Weledy máme krém na zoubky a je suprovej 😵

myskyyy
28. led 2016

Na Weledu jsem narazila jako těhotná, kdy jsem hledala něco na mazání bříška proti striím. Mazala jsem se krémem, který se špatně roztíral a mně to bylo nepříjemné. Pak jsem objevila těhotenský olej od Weledy a byla jsem každý večer v sedmém nebi. Ta lehkost nanášení a vstřebávání, ta omamná vůně ... Takže jsem se o tuto značku začala více zajímat a nakoupila ji i pro naše novorozeně. Od té doby nepoužíváme nic jiného, je to skvělá značka 🙂

regi17
28. led 2016

Mě s manželem dostala Weleda svoji osobitou vůní už v porodnici a od té doby naše "miminko" bylo "tzv.Weledátko",,lepší kosmetiku jsme nenašli.

svetlus_pepca
28. led 2016

Já jsem se na první čuch zamilovala do mycího gelu a olejíčku Corine de Farme. A protože Maxíkovi od narození vyhovuje, používáme je už rok a půl. Vyhovující je i složení i cena, která na první pohled vypadá vysoká, ale přípravky vydrží dlouho, takže i cena je super. Ale ta vůůůně... 😀

avori
28. led 2016

Zdravím, po narození naší holčičky jsem dostala celou sadu dětské kosmetiky značky Nivea a Johnson´s baby. A zatím jsme celkem spokojeni. S kosmetikou to moc nepřeháníme. Jinak Weleda je opravdu kvalitní a přírodní kosmetika. 😉

veja11
28. led 2016

My pouzivame od narozeni naseho syna jen Weledu. Olejicek do koupele i na telicko a jsme velice spokojeni. A nevim proc, ale ta vune je pro me proste typicky ,,miminkovska''☺

evaamy
28. led 2016

Pro syna chci to nejlepší a tudíž používám weledu a Nobilis, maximální spokojenost.

sosama
28. led 2016

Dobrý večer.
Od narození dcerky používám sprchový gel Hipp. Je fajn, bez barviv, konzervačních látek, bez parabenů, nevadí ani očíčkám. Je vhodný i pro atopiky, takže je opravdu hodně šetrný. Stačí jen kapička na celé tělíčko, vydrží nám dlouho, není potřeba malé miminko nějak přehnaně mydlit🙂
Weleda je poklad mezi kosmetikou, bohužel jsem na ní přišla až nedávno, když mi přišel vzoreček krému. Ne že bych o Weledě nikdy neslyšela, ale nevěděla jsem, čím je tak zajímavá. Teď už to vím, přírodním složením všech výrobků. Používáme teď dětský měsíčkový olej, po koupeli. Malá miluje masáže, jen leží a moc se jí líbí, když jí masíruji zádíčka, nožičky olejíčkem, vrní blahem...Je to náš rituál. Díky tomu se jí pak krásně spinká a její kůže je jemná jako samet 😵

evusk
28. led 2016

My používáme kosmetiku Hipp, neboť ji měli v porodnici a je vcelku dobrá . Není to ovšem jediná kosmetika kterou používáme. Po pečlivých studiích složení různých krémů na zadečky jsem zvolila měsíčkový krém právě z Weledy. Má unikátní složení a jsem s ním velice spokojená. Myslím že právě Weleda patří mezi top v dětské kosmetice . Plánuji v brzké době zakoupení dalších jejich výrobků, protože jsem si vyžádala od výrobce vzorečky a musím říci že tato kosmetika mne opět nezklamala. 🙂

verena
28. led 2016

Tak soutěž o Weledu se mi líbí, protože ji miluju 🙂. Sama jsem používala v těhotenství olejíček na hráz a olej proti striím. Nevím, zda je to i genetické, ale po dvou dětech mi jizvička nezůstala žádná. Na malého jsem si koupila dárkovou plechovou krabičku, ve které byl olejíček, mycí gel a krém na zadeček. Kupovala jsem to kvůli té koupeli, ale nakonec ho nejčastěji myji jen ve vodě. Gel dávám, když se koupe se starším, ten na něm trvá kvůli vůni 🙂. Nakonec nám neskutečně vyhovuje krém na zadeček a koupili jsme jich už nepočítaně (a jestli bude syn pořád flákat nočník, tak jich ještě asi pár použijeme). Celou rodinu taky mažu Atodermem od Biodermy, ten je také úžasný. Ráda jsem si tu přečetla tipy na zubní pastu od Weledy, ta nám ještě ve sbírce chybí. Tak se po ní podívám. A už vím o jedné drogerii, které se vyhnout - když jsem se ptala na Weledu, prodavačka nabízela pouze Wiledu - no těsně vedle, mopem se mýt nebudu 🙂)).

janasoffrova
28. led 2016

Dobrý večer,
po prvotních zkušenostech s Sebamed,Bepanthen,Aviril a Hipp nám nejvíce sedla Weleda.A máte pravdu úžasně voní a je velice příjemná na pokožku.Dokonce i můj manžel Weledu chválí a nic jiného už Maxmiliánkovi kupovat nechce.Jsme s ní velmi spokojení zejména s krémem proti opruzeninám a koupací lázní pro kojence.Přemýšlím že i já si ji koupím.Velmi se mi líbí citrusová řada.
S pozdravem hezkého večera Šoffrová

ladygodiva
28. led 2016

Čím méně kosmetiky, tím lépe, to je můj názor. Jsem pro přírodní kosmetiku, proto od narození používáme kosmetiku Eone - neutrální koupelový olej, Lalium mastičku na zadeček a mycí gel Medvídek místo vlhčených ubrousků. Jinak čistou vodu🙂

apacheee
AMBASADORKA
28. led 2016

Mezi naše "srdcové" značky kosmetiky patří Mixa a Weleda. Nicméně s kosmetikou opravdu šetříme a necháme pokožku dělat svoji funkci a zbytečně nezatěžujeme kosmetikou. Samozřejmě ji používáme, jen méně často a volíme opravdovou kvalitu🙂

kalkulantka
28. led 2016

Starší dcera má necelé 3 roky a mladší 4 měsíce a dá se říct, že ještě stále vybíráme 🙂 Jelikož je na trhu neuvěřitelná škála výrobků. Kolikrát nás také někdo obdaruje značkou o které jsem třeba ani neslyšela nebo i slyšela, ale ještě jsem jí nestihla koupit.
Jinak mezi naše zatím nejoblíbenější patří právě Weleda a hlavně jejich krém na opruzeniny, na který nedám dopustit a z levnější varianty pak Nivea 🙂

zirafa1
29. led 2016

Používáme

emtinka
29. led 2016

Dobrý den, je to náročný úkol, když nevíte, jakou pokožku bude mít Váš mrňousek, a proto prozatím mám od každého něco a uvidím, co se nejvíce osvědčí 🙂.

myshoun
29. led 2016

Nechtěla jsem na svém klouckovi "testovat" různé značky, tak jsem koupila Sebamed, na který jsem slyšela chválu, navíc jsem v lékárně dostala vzorečky a mohla je vyzkoušet na sobě a jsem velmi spokojena. O kosmetice weleda vím, ale přece jenom patři k těm drazsim, tak bych určitě uvítala možnost vzorků než ji koupím.

cukrik123
29. led 2016

když jsem prcky čekala, strávila jsem hodně času v drogerii, očuchávala jsem, zkoušela a nakonec jsem se zamilovala do weledy a nivea, po narození prcků nám v porodnici automaticky nabídli weledu a johnson vybrala jsem w a po celých 9 měsíců nepoužíváme nic jiného. vůně děti uspává a jsou spokojené. Bohužel ta cena je vysoká abychom mohli využívat celý sortiment

drozdicka
29. led 2016

U prvního dítka jsem toho prostudovala celkem dost, blízké mi je přírodní. Sama používám výrobky od Weledy na obličej. Jsem s tím spokojená a tak když jsem zjistila, kolik toho weleda dělá pro děti, sáhla jsem po ní a zůstala 🙂 Ráda používám měsíčkový olejíček pro miminko, na prdku krém na opruzeniny, teď v zimě krém do chladu - sama se tím také mažu. Jsem s výrobky moc spokojená. Splnili to, co jsem od toho očekávala 🙂