Víkendová soutěž s Viledou a nákupy u nás🙂 Co Vám u nás na Rohlíku chybí za výrobky?

klararohlikcz
30. led 2016

Milé dámy, mám pro vás poslední víkendovou soutěž 🙂

Řekněte mi, co vám chybí za výrobky na Rohlíku a 5 z vás odměníme mopem Vileda nebo nákupy na Rohlíku v hodnotě 600 Kč.
Hrajeme o 3 mopy Vileda v hodnotě 1390 Kč a 2 nákupy na Rohlíku 🙂

Vileda Easy Wring Ultramat se ždímacím kýblem a XXL power zónou má snadné ždímání díky šlapacímu pedálu. Prostě neskutečný pomocník se kterým jde úklid hravě🙂
Mycí návlek je ze 100 % mikrovlákna a co je super, tak je vyměnitelný a lze jej prát na 60 °C v pračce.

Těším se na vaše tipy, které můžete vkládat do zítřejších 12 hodin, t.j. do 31.1.

Výsledky vyhlásím také zítra

Klára

jasminecek
31. led 2016

Oceňuji nabídku RAW jídla a zdravé výživy. Že jdete s dobou a myslíte i na nás, co se chceme stravovat zdravě. Výběr ovoce a zeleniny je dokonalý. Stejně tak je super,že vedle komerčních pracích prášků máte i ekologické.
Jediné, co mi u vás chybí jsou těhotenské testy, protože někdy jsou potřeba fakt rychle a není možnost běžet hned do lékárny, kterou mám daleko 😀

eemilka
31. led 2016

Víte, co si myslím, že by bylo super z hlediska mne jakožto spotřebitele, ale i z hlediska tržního potenciálu? Možnost filtrovat ve vašem zboží výrobky bez palmového oleje. Ten už dneska řeší každý druhý, ale pídění se po výrobcích bez palmáče je přímo v obchodě vysloveně mravenčí práce. Když byste tuhle práci udělali za nás, tak byste se jednak mohli svést na módní ekovlně, lidé by si o vás mnohem více povídali a navíc byste udělali obrovskou službu naší planetě. Tak já hlasuju za tuhle možnost 🙂

kalkulantka
31. led 2016

Nic, jelikož k nám stejně bohužel nedováží 😀 Jedna věc vlastně teda jo, rozvoz do víc míst v ČR 😎 😉

amalka89
31. led 2016

Sortiment je super,jen bych rozšířila rozvoz do vice měst🙂

emtinka
31. led 2016

Bydlet v Praze a okolí tak super, ale co třeba jiná i menší města :D

zhalickova
31. led 2016

První chyba a ta největší je, že do vesnice z které pocházím mi zboží nepřivezete.
Když se chci i tak podívat na vaše výrobky tak mám neustále na obrazovce tabulku Nastavte si vaši přesnou adresu. Tak jsem musela hledat skrz tu tabulku, ale nenašla jsem moji nejoblíbenější aviváž Ammorbidente . Tato vůně je opravdu naprosto super. Jinak potraviny které jsou stále doma potřeba máte. Jen škoda, že nebydlím jinde a nemůžete mi tak zboží přivézt.

tammy6
31. led 2016

Nabídka je opravdu velice široká, bohatá a pestrá, jsem opravdu spokojená, jen jak už tu asi zaznělo, mohly by být zařazeny hračky pro děti od nejmenších po ty větší. Dále pak rozvoz do více míst po ČR .Ale to je drobný detail. jinak je maximální spokojenost.

janadano
31. led 2016

Myslim sa,ze sortiment je dobry a da sa vyborne vybrat mne ako mamicke so 4 detmi by to pomohlo,len rozvoz by sa musel rozsirit az na slovensko,alebo ak bz to islo tak manzelovo do prace,ktory pracuje v Cechach a bolo by to super.ja by som bolacspokojna s ponukou je siroka a dakujem za skvely tyzden s rohlikom.cz velmi pucny a informativny dakujem.krasny den

teeru
31. led 2016

Na vaši stránku jsem narazila několikrát, několikrát projela a lituji, že nebydlím v Praze, protože bych vaše služby využívala. Skvělý sortiment, ceny přijatelné, kvalitní značky.
Bydlíme v malém městečku na Jihu Čech a tady nic takového není to mě mrzí nejvíc.
Usnadnilo by mi to práci. Přece jen jsem drobounká na břiše mám to moje malé zlatíčko a v každé ruce 2 nákupní tašky + přebalovací tašku a to je šílené.

Prohlídla jsem sortiment a mě osobně by nic nescházelo, vše co máme rádi na jednom místě 🙂
Osobně bych hračky nepotřebovala na to jsou jiné e-shopy 🙂
Takový výběr potravin jsem už dlouho neviděla, kam se na rohlik.cz hrabe kde jaký obchod tady u nás 🙂

Po shlédnutí vaší stránky mám takový hlad! 😀 😀

Přeji celému týmu rohlik.cz mnoho úspěchů! 🙂

kiki83
31. led 2016

já bych ocenila více bezlepkových výrobků, pak by se hodilo i nějaké papírenské zboží a kdyby se dalo taky doručovat ve Znojmě a okolí 😉

andrysek30
31. led 2016

Podle me je vyber obrovsky. Asi cloveka nic nenapadne,kdyz treba konkretni vec zrovna nepotrebuje a nehleda. Za me dobry😊

audreyi
31. led 2016

Já jsem s nabídkou spokojená, ale protože prostor pro zlepšení je vždy, líbilo by se. Mi, kdybyste zařadili takové ty levné květiny - tulipány, narcisky apod třeba za 49, - svazek... 🙂 Teď na jaře by se mi to moc líbilo... 🙂

katyxq
31. led 2016

chybí mi margarín bio Alsan, rostlinné nápoje "mléka" (ne ta chemka Alpro - ale třeba s dobrým složením Natumi, Alnatura) a kváskové pečivo bez aditiv a bez klasické pšenice (tedy čistě žitné nebo žitno-špaldové, klidně se semínky)