Nakupujete potraviny po internetu?

klararohlikcz
14. pro 2015

Nakupujete potraviny po internetu? Pokud už jste vyzkoušeli, tak jak jste byli spokojení? A pokud jste ještě nevyzkoušeli, tak jaký je ten důvod? Já nakupuji potraviny již třetí rok na internetu a je začala jsem s tím, když jsem byla těhotná a musím říct, že mi tu zůstalo do dnes, kdy mám dvouletou holčičku. Nakupování v obchodě prostě není moje hobby. Přeci jen rodiče potvrdí, že než dítě obléknete, nabalíte si tašku plnou plenek, svačinek, pití a všeho podobného, tak uběhnete třeba hodinka a potom samotné nakupování je často časově i psychické náročné 😀 Takže já už prostě nemůžu jinak. Tak jak to máte vy?

germaine
14. pro 2015

@kackarohlikcz Bohužel nejsem ani z Prahy, ani z Brna... 😅

kackarohlikcz
14. pro 2015

@78marcela Mohu se zeptat, kde přesně sídlíte ? Lokality neustále rozšiřujeme. Pokud bychom se k Vám rozšířili, můžeme Vás informovat e-mailem. 🙂

kackarohlikcz
14. pro 2015

@germaine a mohu se zeptat kde sídlíte ? Lokality neustále rozšiřujeme. 🙂

germaine
14. pro 2015

@kackarohlikcz plzensky kraj...pokud rozšíříte, věřím, že zkusím objednat i u vás 😉

78marcela
14. pro 2015

@kackarohlikcz Znojmo. A na ten email se fakt tesim😉

hnandezz
15. pro 2015

musim se priznat ze.jsem nakupovani na netu jeste nezkousela. mozna je to tim ze to u mas nikdo neprovozuje. ale kouknu se jestli jsme I my v nejake.zone.:-) jeeezin, to by bylo baaajo. nakupovala.bych jen tak. jak rikate, nez mavlecu obed deti, nez se vytelime z.domu a fyurt dokola.🙂.🙂 nekdy to.nebavi

verkaunka
15. pro 2015

Tak já zatím zkoušela Tesco, a chtěla bych vyzkoušet i Rohlik.cz.. bohužel k nám nejezdí ☹(, a fakt mě to mrzí, když jsem koukala na ty krásné web. stránky... snad se také dočkáme

zaludova
15. pro 2015

Já nakupuju, ale jen iTesco....nikdo jiný u nás nedoručuje :(

xb111
15. pro 2015

Dobrý den, mateřská a rodičovská dovolená ve spojení s přestěhováním na vesnici a faktem, že jsem bez auta, mne k tomu donutila. Když jsem objevila itesco, byla jsem nadšená. Přišlo mi to jako super vynález. Mohly by takto fungovat všechny supermarkety 😀 Rohlik.cz jsem objevila až nedávno, ale bohužel jsem zjistila, že k nám ještě rozvoz nedělají. Bylo by to ale super!

adelka21
15. pro 2015

Zkousim rohlik.cz, náhodou jsem našla akci 400 kreditu za 199 Kč, což je super nabídka. Nechávám si na těžké nákupy a jsem zvědavá, ale už ted musím uznat, že díky dobrému marketingu, díky rychlému rozvozu, začínají být velmi silnou konkurencí tescu. 😉

adelka21
15. pro 2015

@klararohlikcz mně také vždy fascinují děti v obchodech vzorně sedící v kočárku, které jen sedí a koukají. Já lítám za malou po celým krámu, malá mi vydrží sedět v košíku asi tak tři minuty, pak chce ven, všechno musí vidět, sáhnout 🙂 Radši nakupuji sama, nebo pak ten net 🙂

topinambur
15. pro 2015

Já z potravin nakupuji jenom džusy, mošty apod. Ať se s tím nemusím tahat :D. Díky Vám jsem začala také kupovat mošty Vitaminátor. Škoda jen, že nemáte vánoční balení...To jsem kupovala přímo na jejich eshopu. Doporučuji, vypadá to pěkně 🙂. Takový zdravý dáreček 🙂

kackarohlikcz
15. pro 2015

@topinambur Děkujeme za tip, zkusíme se ještě domluvit s dodavatelem a do nabídky doplnit i vánoční balení 🙂

kackarohlikcz
15. pro 2015

@adelka21 Dejte nám pak vědět, jak nákup dopadl a co může ještě vylepšit 🙂 Budeme moc rádi 🙂

kackarohlikcz
15. pro 2015

@xb111 @zaludova @verkaunka Vyplňte nám na webu adresu doručení a kontaktní email. Zóny rozvozu postupně rozšiřujeme podle našich možností a zájmu zákazníků 🙂

luckabelinova
15. pro 2015

U nás bohužel tato služba není, ale kdyby byla určitě bych na 100% využila. Mám 11 měsíční dvojčátka a jezdíme pouze na velké nákupy a pouze tam kam se dostanu s dvojčecím kočárkem, což bývá také veliký problém. Takže pokud budete v Ústí nad Labem a budete rozvážet i do okolních vesniček, velice ráda tuto službu budu využívat.

tria002
15. pro 2015

Jedine online. Jednou za mesic. A pak jen chodim s kocarkem pro pecivo.. 🙂
Nemam rada lidi. Jako davy.

lucianapolis
15. pro 2015

U nás bohužel taková možnost není ☹

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@luckabelinova
@lucianapolis
nechte nám svůj email po zadání adresy a my vám dáme vědět, až k vám budeme jezdit 😉

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@tria002 chápu, mám to stejně 🙂 dříve mi to tak nepřišlo, ale potom, co jsem začala kupovat potraviny online a nemusím do supermarketu, tak tam jdu jen opravdu v nejnutnějších případech 😀

white_tie
16. pro 2015

Já bych nakupovala ráda, ale bohužel v našem městě tahle služba ještě není...

kspp1
16. pro 2015

Je to zajímavé, vím že sestra to využívá, protože má málo času a nemá auto a nechce se jí tahat velký nákup, ale my bydlíme ve městě s obchodem pod nosem, takže bych to brala jako řešení např. v nemoci.

apacheee
AMBASADORKA
18. pro 2015

Ráda bych nakupovala, ale bohužel žijeme na menším městě, kde toto nefunguje:(

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@kspp1 s tím autem to taky chápu - může to právě vyhovovat i maminkám, co třeba neřídí nebo nemají auto 🙂

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@apacheee třeba se i k vám někdy dostaneme, stačí zadat adresu a email u nás stránkách. My se poté ozveme, až k vám jezdit budeme 🙂