Sobotní soutěž - Dejte nám tip na vaše oblíbené produkty ze sortimentu drogerie

klararohlikcz
19. pro 2015

Dobré ráno milé maminky nebo budoucí maminky.
Dnes jsem si pro vás připravila poslední soutěž s Rohlíkem.
Na Rohlíku kromě potravin a dětského sortimentu najdete také sekci drogerie a domácích potřeb. Pro těžké prací prášky nebo toaletní papír už také nemusíte chodit do obchodu. Máme trvale výhodné ceny a nemusíte tak čekat na akční nabídky v obchodech.
Také máme přírodní eko drogerii značek Ecover, Frosch nebo Bio-D.
Jak řešíte nákup těchto věcí vy? Dejte nám tip na váš oblíbený produkt, značku nebo kategorie, které nám například chybí a vy byste u nás uvítali 🙂
Na pět z vás čeká balíček značky Coccolino i s medvídkem 🙂 Příspěvky klidně i s fotkou přidávejte do dnešní půlnoci. Vítěze vyhlásím zítra🙂

Mrkněte se na náš sortiment drogerie a domácích potřeb🙂
https://www.rohlik.cz/c75609-domacnost
Nově máme také v nabídce produkty značky Sodastream a bombičky vám vyměníme přímo u nás doma🙂 Už si pro ně nemusíte chodit do obchodu. Kurýr vám ji přiveze a vy mu předáte jen prázdnou láhev🙂
http://rhlk.cz/vymena-sodastream

Krásnou sobotu

Klára

vercula7
19. pro 2015

Nevšimla jsem si že by jste měli značku Dermacol a to je škoda je to velice dobrá kosmetika a například jejich sprchové gely jsou naprosto famozní a nádherně prostě dokonale a úžasně voní .Ty bych ve Vaší nabídce velice uvítala

amalka89
19. pro 2015

Já právě zboznuju coccolino o které se hraje. Vypravela mi o něm tchýně a já si říkala zase další šmejd,co letí v reklamach a nekoupila si ho. Tchýně byla neodbytna a stejně mi donesla dětskou avivaz, tak jsem to zkusila a pradlo mi vonělo tak jak nikdy. Bylo to opravdu citit po celým domě a ještě se mě sousedka ptala co to voní až ven. Takže od té doby na ně nedám dopustit🙂

kspp1
19. pro 2015

Dobré ráno, máte širokou nabídku, to se nedá popřít. Co mi tam chybí, jsou stylingové přípravky na vlasy, konkrétně na žehlení vlasů můj oblíbený přípravek od Loreal - Hot silk. Taky mám ráda, když nakupuji např. v Tescu, že tam seženu i základní kosmetiku jako BB cream a řasenku. Můj oblíbený šampón Elseve v nabídce máte, prací prášek Batole taktéž, za to Vás chválím 🙂 Jako čistící prostředek mám nejradši Clean nebo Toro, to tam chybí. A asi jsem divná, ale když si kupuji kartáček na zuby nebo něco podobného, moc mi záleží na barvě a proto si někdy rozmyslím nákup v e-shopu, protože mají u zboží napsáno mix barev, popř. barva dle aktuální nabídky a to mne děsí :D Jednou jsem si nechala přinést kartáček a i když to byla má oblíbená značka Curaprox, nešlo to....byl hnědý s oranžovými štětinkami....skoro noční můra :D

petra_pf
19. pro 2015

Doma se neobejdu bez čističe Clin, mám velkou spotřebu 🙂 Nedávno jsem zjistila, že je i v růžové barvě, snad na něj brzo narazím.

hohe
19. pro 2015

U nás teda frčí prací prostřeky a aviváže ve velkém - peru totiž každý den jednu pračku... prostě mám děti čuňátka a já sama nesnesu, když jsou v zacintaném 😀... Peru většinou v arielu v gelu - ale teď mi to přestalo vonět, tak budu muset najít něco jiného... Z aviváží silan, ale asi zkusím vychvalovaná coccodrilo...

Na domácnost mám ráda sanitol a pak cif. Na nadobí klasický Jar - už asi 5let jsem nekoupila nic jiného. Na podlahy jsem si oblíbila Cif. Okna Clin. A pak je tady můj oblíbený záchod - na tom se vyžívám. Kromě klasického čistidla musím mít závěs, kytičku z gelu, pak ještě okrasnou voňku a voňku ve sprei 😀

Pro sebe jsem si oblíbila kosmetiku dermacol a New York Color.

skyvik
19. pro 2015

Nám těžké a objemné věci nakupuje tatínek, já bych to s kočárkem nepobrala 🙂 Zatím dceři peru v "bílém" Persilu, aviváž pro ni nepoužívám, ale už bych ráda něco vyzkoušela, aby prádlo hezky vonělo. Pro nás vede aviváž Silan, ale kdybych vyhrála, zkusila bych i Coccolino 🙂

bobulinka
19. pro 2015

Co třeba zařadit do nabídky mýdlové ořechy na praní 🙂 Mám s nimi doborou zkušenost a určitě bych to uvítala 😉

lvicek2000
19. pro 2015

My tedy nakupujeme praci prasky pri vetsim nakupu autem, nakup po internetu bych uvitala, ale bohuzel k nam nezavazite. A z beznych eshopu me to nejak nenapadlo. Co se tyce znacky jsme celkem verni Arielu, pouzivam kapsle, ale nebranim se vyzkouset neco noveho. Na uklid rada pouzivam neco lehce desinfekcniho, napr.Sanitol, myju s nim podlahy i povrchy nabytku, preci jen jsme domacnost s kocourem a dvema detmi, vetsina aktivit se odehrava na zemi, takze mam pak lepsi pocit. 😉

mrkew
19. pro 2015

My milujeme cocolino pro jeho super dlouhodobou vůni. Už nám ale pomalu dochází tak snad se.pousměje štěstíčko 🙂

lucianapolis
19. pro 2015

Jelikož se mi dcera po jednom pracím prášku dost ošklivě osypala, přemýšlím, že bych právě zkusila něco od značky Ecover nebo nějakého podobného šetrného prostředku. Také u nás vede žlučové mýdlo, protože některé skvrny jsou vážně oříšek 🙂 a samozřejmě vlhčené ubrousky na sto způsobů 🙂 na nádobí Jar tablety i tekutý na mytí v ruce. Na wc Domestos prostředky a na koupelnu Bref. Chtěla bych ale postupně přejít na "kvalitnější, přírodnější a šetrnější" prostředky, jak na mytí pro nás tak i pro domácnost 🙂

germaine
19. pro 2015

Naše domácnost se neobejde bez pracího gelu Perwoll SPORT and AKTIV, máme rádi funkční oblečení 🙂

kh
19. pro 2015

Jednoznacne zlucove mydlo. Na všechny skvrny od jidla, travy a pod. - proste s dětmi nepostradatelne. Skoda, ze nemam fotku, jak zrovna ted maly mazal palačinky - to abych ho kupovala po kilech. Priste snad maze uplne nahaty...

mari90
19. pro 2015

Nasla jsem u vas myslim vse co doma pouzivame. Coz je hlavne Persil nebo Ariel gel, Somat gel do mycky a na skvrny na pradle Jelen a Sanytol. Jedine co jsem tam asi nezahledla je zlucove mydlo, ktere se u nas take hojne pouziva. Jinak uvazuji I o tom ze zkusim prave Coccilino, sestra a kamaradka si jej nemohou vynachvalit 😉

zachrpe
19. pro 2015

Značku Coccolino jsem ještě nikdy nevyzkoušela 😖 Zatím používám buď Perwoll nebo Silan, tak se na mě třeba usměje štěstí a vyhraju 😀

jjustyna
19. pro 2015

Já mám moc ráda na úklid značku Sidolux. Okna leštím jedině s ním a manžel mi ho krade do auta. Taky na podlahy je super. Nově vyzkouším na wc.

luckapol
19. pro 2015

Značku Coccolino neznám, na praní používám Persil a Silan. Ve vašem sortimentu jsem našla vše potřebné pro naši domácnost, nejvíce využíváme Jar nebo čističe značky Savo.

1miska
19. pro 2015

Snažíme se žít aspoň trošku v souladu s přírodou - prádlo pro děti peru v mýdlovém slizu který mimochodem vypere o mnoho lépe než běžné prací prášky zejména co se plenek týká, nyní jsem koupila Lovelu která mě na dětské prádlo velmi zklamala, možná je to tím že je až přespříliš šetrná k dětské pokožce ale nevypere skoro nic, fleky od téměř všeho jídla zůstavají. Super mi přijde Ecover a jsem moc ráda že ho máte v nabídce, protože ekologické prostředky mají většinou jen různé eko obchody a ne obchody s běžným sortimentem, takže to je za mě super plus. Na první pohled se zdá být dražší, ale dávkovaní je většinou mensí že stačí troška, takze vydrzi na dlouho a krome setrnosti je i účinný. Na dětské oblečení přidávám místo aviváže trochu octa ale nás rozmazluji aviváží 🙂 na značce mi nezáleží, vždycky to v obchodě očichám a co mi padle pod nos to koupím 🙂

jannca82
19. pro 2015

U nás doma na praní se používá tekutý prací prostředek Omino Bianco Marseille s obsahem Marseille mýdla a vidím, že h v nabídce máte 🙂 - super 😀 .

vvlladka
19. pro 2015

tak já používám cocolino a ariel kapsle nákup po netu by se mi líbil ale vy k nám nezavážíte

alexmartin
19. pro 2015

My používáme nádhernou vůni vanilky a ambry v aviváži od Eurony, voní božsky. Příjemně, žádný chemický pach. Prací prášek pro nejmenší Baby, s tím je velká spokojenost, hlavně i pro ekzematiky a vůbec lidičky co mají citlivou kůži. Nás se to netýká, ale z okolních zkušeností vím. Nemám důvod měnit. 😝

myska84
19. pro 2015

Naše domácnost se neobejde bez zlucoveho mýdla nebo jelena, krásne vyperou fleky i ty, které jsou nechtěně vyzehlene zehlickou. Z pracích prášku používám persil sensitive a miluju avivaze 🙂 takže kupuju i 3 najednou 😀 a na umývání vany a umyvadla používám toro, lepší než civ a jemu podobne 🙂. Kolikrát toro pouziju i na hrnce

ladyhacek
19. pro 2015

prací prášky používám přírodní od firmy eurona-cerny > také jen eshop - mamka jim dělá ,,dealerku´´ nemůžu si stěžovat, ale pokud bych brala něco z drogérie pak ariel nebo aviváž silan 🙂

verkaunka
19. pro 2015

Zdravím, tak já mám nejraději na nádobí jar a pur, na praní se mi osvědčil Ariel prášek a kapsle, ty nádherně voní, hlavně na svetříky...jinak mám moc ráda ještě Frosch a Sanytol... na wc kupuji nejraději Bref a různé závěsné vůně a spreje... pořád si slibuju, že Coccolino vyzkouším... od kamarádky jsem slyšela, jak krásně voní 🙂

krikul
19. pro 2015

Hodne dlouho jsem avivaz nepouzivala, ale pak mamka zacala kupovat Coccolino a ta vune me proste donutila koupit ho taky a od te doby jinou znacku nepouzivam. Na nadobi pouzivam jedine Jar, na nejake to otirani Sanytol a na wc savo.

tajemna30
19. pro 2015

Dobrý den, já dávám přednost prostředkům šetrným k dětské pokožce. A pokud jde o praní raději nechám flíček - což třeba Lovela toho moc nevypere, než prostředky po kterých by se mi děti osypaly. Vaše nabídka jak drogerie, prášků, tak kosmetiky je velmi bohatá, až mě překvapilo jaký máte výběr.
Pokud jsem však nepřehlídla chybí mi u Vás například přírodní produkty Nobilis Tilia - jako třeba výborný mandlový olej pro děti

elu
19. pro 2015

kosmetika pro tělo:Nivea
uklid: Jar, Savo
plínky: Baby love
praní: Ariel, Cocolino,Lenor

mimar
19. pro 2015

Jar, Nuk na dětské savičky, Domestos, Savo, Bref, Ariel, Persil, Vanisch, Nivea, Hipp, Pampers. Vždy koupím něco a ráda zkouším nové věci. Cocolino ještě nemáme odskoušeno tak taky na něj přijde někdy řada ale už jsem k němu čichala a krásně voní 🙂

hojda
19. pro 2015

Já mám vyzkoušený krém na rozpraskané paty, často opomíjená část těla 😉 . Opravdu funguje a rychle. Většinou krémů mažu a nic a tohle fakt funguje. Je dražší, ale účinný.

zuzikuzlik
19. pro 2015

dobry den....u nás na vše používám ocet,na wc savo,miluju mokré ubrousky na uklid,prací prášek s marseillskym mydlem....aviváž od silanu...jinak z drogerie nivea,balea značka a denkmint na uklid...krtka na odpady... 🙂

mkrelo
19. pro 2015

Na úklid používám většinou ocet,jedlou sodu..Z prostředků na praní prášek Ariel, vyzkoušela jsem i kapsle, pridavam avivaz pro vuni, ale od Te doby co máme prcka,a zacali jsme prikrmy, tak používám také žlučové mýdlo a mýdlo Jelen, Vanish.Když byl malý miminko, tak Persil sensitive, Lovela. Na čištění lahviček Frosch.