Soutěž pro celou rodinu!

tesco_xenie
23. říj 2014

Jedinečná služba Potraviny on-line umožňuje nákupy potravin přes internet, jednoduše a rychle. Nejen maminkám tak šetří čas, který mohou investovat do svých ratolestí. Chtěla byste ji vyzkoušet? Pak máte jedinečnou příležitost.

Zeptejte se dětí, jak by si představily dodávku, která by jim přivezla potraviny. My dospělí víme, že je modrá a má na sobě logo Tesco, to nechme ale nyní stranou a dejme prostor dětské kreativě. Nechte vaše děti dodávku nakreslit a obrázek přidejte k odpovědi spolu s krátkým popiskem a jménem autora. Ty tři nejoriginálnější obrázky vybere naše porota a jejich autoři budou odměněni DVD s pohádkou Zloba-Královna černé magie a také malým překvapením. 🙂

POZOR! Odměnu ale získá každý, kdo se soutěže zúčastní. Za nahraný obrázek získáváte automaticky poukázku na dopravu služby Potraviny on-line zdarma. Soutěž běží až do 28.10., vyhlášení proběhne 29.10.

germaine
23. říj 2014

Když jsem dneska zadala synovi, který je doma nemocný, aby namaloval náklaďák který nám vozí nákupy z Tesca, měl radost...jelikož právě nastoupil do školky a ano, za značku má právě náklaďák, bez řečí sednul a namaloval ho, myslím, že se mu povedl....jsou mu tři a jmenuje se Štěpánek 🙂

adrianka1712
23. říj 2014

Takto si dodávku predstavuje moj 6- ročný syn Samko 🙂

lv
23. říj 2014

Nakreslila Apolenka V. 7let za 14dní 😀

luciinka001
23. říj 2014

Škoda že Matýsek neumí ještě kreslit 😀 ale můžu to nakreslit já.možná to výjde nastejno 😀

lantea
24. říj 2014

Tak já přidávám naše umělecká díla, spíše abstraktního rázu.🙂 První je Lenka, 4 roky. Malá ségra nemohla zůstat pozadu a tak nakreslila kabinu a spoustu bedýnek s hamáním... Klárka, 18 měsíců. S barvou si opravdu hlavu nelámaly, ale poslat to prý musím! 🙂

zimkova
25. říj 2014

Dobrý den, tak od včerejška nemohl Kubíček už usnout. Pořád přemýšlel, jak dodávku nakreslí. 🙂 Má 4,5 roku a do kreslení se mu moc nechce, tak jsem mile překvapená, jak se mu to povedlo. To uvnitř dodávky jsou naložené balíčky, které se prý případně vysypou na toho, kdo ji otevře. 🙂 V balíčcích jsou pak dobroty, které jsou vidět na druhém obrázku. Kubíček je vybral sám jako důležité. Masíčko, sýr, Pizza pro děti, káva a Lipánek. Žádná čokoláda ani dobroty. Šikula. Na třetím obrázku je kresba našeho nejmladšího člena rodiny Davídka. 13 měsíců. Je i natrhlá, protože umělec si ještě s papírem a pastelkou dohromady poradit neumí. 🙂

lindaev
25. říj 2014

zimkova: Tedy poukd roční dítě dokáže nakreslit tak krásná kulatá kola, tak sním svůj klobouk! 😎 Chudák starší brácha, i ten s nima má ještě problém... Myslím, že podvádět i v takovéhle malé milé soutěži je dost ubohé. ☹

amabilis
25. říj 2014

První obrázek syn 5 let, druhý obrázek dcera 3 roky. Jinak pozor, synovo auto řídí dinosaurus (to mi zdůrazňoval) 😀

petula1981
26. říj 2014

přidávám dílo syna Matyáše 3,5 let

holubka277
26. říj 2014

Radovánek 2 roky, nám to kreslení nejde...ale za to miluje strejdy a tety co nám vozí dobrůtky a hračky z tesca

marilyn5
27. říj 2014

Péťa 4roky10měsíců 🙂 a toto je jeho představa

punkzuza
28. říj 2014

Zdravím,posílám výtvor svého 19 měsíčního syna Michálka.Trošku jsem mu s autíčkem pomohla,ale fixku držel po celou dobu on sám 🙂 Snad by to nemělo vadit když je to soutěž pro celou rodinu 😀 Řekla jsem ať namaluje auto co vozí papu a on opakoval OTO OTO 😀 jsme na to zkrátka asi moc malí 🙂

ivda
28. říj 2014

Toto maloval Tomášek 6 let a druhý obrázek je společným úsilím Tadeáška 3,5 roku a právě Tomáška, aby mladšímu bráškovi pomohl a i on zde mohl mít obrázek. 🙂

snany
29. říj 2014

Klarka necelé 4 roky, nakreslila více aut.