Středeční soutěž s recepty o balíček uzenin nebo nákup v hodnotě 600 Kč

klararohlikcz
16. pro 2015

Znáte naši receptovou stránku www.recepty.rohlik.cz ? Na této stránce si můžete vybrat recept a rovnou si veškeré ingredience dát rovnou do košíku.
Co na ně říkáte, líbí se vám? Podělte se s námi o tip na jednoduchou, rychlou a chutnou rodinnou domácí večeři!

A co za to od nás dostanete?
Máme připravený balíček kvalitních uzenin z MÚÚÚ Písek a také 2 vouchery v hodnotě 600 Kč na nákup u nás na Rohlik.cz. Příspěvky vložte do této diskuze do dnešní půlnoci. Já na konci týdne vyberu tři vítěze a v pondělí je vyhlásím 🙂

Dárek je to opravdu jedinečný - jedná se totiž o poctivé kvalitní uzeniny vyráběné dle tradiční receptury v Písku. Na celý sortiment uzenim od Múúú se můžete mrknout zde: https://www.rohlik.cz/c75447-masne-vyrobky-uzen...

1miska
16. pro 2015

my milujeme testoviny a nejoblibenejsi a velmi jednoduche jsou tyhle - na olivovem oleji osmahnu na kolecka nakrajenou cuketu, pridam cherry rajčátka, rukolu, smetanu a nastrouhany syr a za par minut je mnamka hotova 🙂

lenula4
16. pro 2015

U nás jednoduchá chutná večeře jsou kuřecí stehna osmahnutá na přírodno nebo s oblínebým kořením v housce potřené majonézou s rajčaty a ledovým salátem 🙂
Recepty na rohlíku jsou výbornou inspirací, recepty na ryby mě zaujaly asi nejvíc.

juliemichal
16. pro 2015

u nás jednoduchá a chutná večeře jsou kuřecí řízečky se sýrem a hranolky 🙂

p_ch
16. pro 2015

nejrychlejší večeře? CDD - Co Dům Dal :D prostě všecky zbytky naházet do hrnce a ohřát.. jen pozor co zbylo :D ať to není jak když vařili pejsek a kočička :D

lucianapolis
16. pro 2015

U nás vede k večeři jak u přítele tak u dcerky rybičková pomazánka ( rybičky, tvaroh, cibule, pepř sůl ). Pak míchaná vajíčka, krupičková kaše a zapečené rohlíky 🙂

verkaunka
16. pro 2015

Zdravíme, obvykle rychlou večeři řeším nějakým hamburgerem, nebo rychlou masovou směsí (kuřecí maso na kousíčky, zelenina, a dochucení plus nějaké těstovinky....) ale pokaždé to musí být masíčko.. poslední dobou jsem dělávala manželovi jen steak na pánvi, a k tomu hranolky v troubě s domácí majonézou.... prostě maso, maso maso 😀

pidisek
16. pro 2015

U nás vede chleba s tvarohem a bílé kafe z melty...novinkou u dvouletých dvojčátek jsou cherry rajčátka rozkrojená napůl, ze kterých ale pouze vysávají šťávu a semínka, takže zbylé "skořápky" používá maminka večer na salát 🙂 takže večeře pro všechny!

ta_kacka
16. pro 2015

Já teda pro sebe preferuji studené večeře, tak to bývá rychlovka normálně 🙂 Většinou je to pečivo s pomazání a sýrem... Ale a když tepla rychlovka- vajecina, tousty, zapeceny chleba s nivou či bruscheta- rozpecena bagetka s rajčaty s trocha bazalky a česneku

princeznaj
16. pro 2015

U nás frčí zapečené toasty, které plníme opravdu kde čím 😀 od různých sýrů, šunky, salámů, zeleninku, apod. Máme rádi i sladkou variantu, ale tu já raději posnídám 😉 😀

sosama
16. pro 2015

Milujeme mrkvové karbanátky, jsou rychlé, jednoduché a není to nic šíleně nezdravého, kdo je u nás na návštěvě zkusil už je doma dělá taky 😀
Nastrouhá se mrkev(cca 5 kusů) podle množství karbanátků (nahrubo a jednu na jemno),přidá se vejce, sůl, drcený kmín, majoránka, trošku strouhanky. Vytvoříme karbanátky, dáme na pečící papír a pečeme v troubě do zlatova. Jsou luxusní a chutnají všem 😉
K tomu už stačí jenom zeleninová příloha. My je máme rádi i s různými dipy 😉

zanri
16. pro 2015

Poslední dobou jsou to ohřáté "zbytky" od oběda - je to rychlé a pokud se podaří oběd, tak i chutné. A když nic nezbude, tak převážně pečivo a něčím - pomazánkou, sýrem, salámem, máslem a rajčaty, občas topinka s česnekem a volským okem. Přiznávám, že večeře šidím 😖

kspp1
16. pro 2015

Recepty na rohlik.cz se mi líbí, nečekala bych inspiraci k vaření na e-shopu 🙂 Jinak u nás večeře bývá studená - co lednička dá, ale občas vařím polévky - kulajda, bramboračka, zelňačka, cibulačka a tak jednou týdně kvůli dcerce tvarohové nebo jiné omelety. Má je ráda třeba takto: 150 hl.mouky, 4 vejce, 100 ml mléka, 2 PL cukru, 200 g krabičkového tvarohu - z toho se umixuje těsto a na závěr se do něj přimíchají např. kompotované višně a na pánvičce se upeče z obou stran. Dobrotka! A když zbude, dojí se k snídaní...ale ještě vlastně nikdy nezbylo :D

apacheee
AMBASADORKA
16. pro 2015

Moje oblíbená večeře v poslední době je ovesná kaše, máme ji rádi - syn, manžel i já🙂 Vločky spařím buď horkou vodou nebo je nechám nacucat ve 100 % jablkovém nebo hruškovém džusu, poté scedím, přidám jogurt nebo zakysanou smatanu, ovoce (nejlepší je sezonní) a nakonec občas zakápnu datlovým sirupem, je to veliká dobrota a perfektně to zasytí🙂

catherineb
16. pro 2015

Syn miluje polévky a špagety 🙂. Vařím tedy buď zeleninové polévky (dýňová, mrkvová, brokolicová atd. atd.) - zeleninu jen nakrájím, uvařím ve vodě doměkka a rozmixuji - opravdu téměř bez práce 🙂. A pokud mám ještě méně času, udělám špagety - uvařené jsou cca za 3 minuty a za tu dobu je hotová i rajčatová omáčka - stačí jen trocha cibulky nakrájet na jemno - hodím na pánvičku, do toho pak přidám loupaná rajčata, chvilku povařím a je hotovo 🙂... navrch bazalku a nakrájet spoustu parmezánu (ten syn na tom miluje asi nejvíce)... a oba chlapi jsou rádi, že mají super mňaminku 🙂. No a pokud nemám ani těch pár minut na vaření? Syn nikdy neodmítne srdíčka od Hippu, takže ty jen půl minuty ohřeji v mikrovlnce a radost je také obrovská 🙂.

kalkulantka
16. pro 2015

Chtěla jsem napsat, ale už nestíhám 😀 u nás vedou špagety na všechny způsoby, nejradši a nejrychleji se dělají peperonchino, ale ty teď kvůli kojení nesmím, takže mám smůlu jako s touhle soutěží 😀