Týdenní velká soutěž o nákupy v hodnotě 1200 Kč a další ceny - Chcete 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
25. led 2016

Milé maminky a budoucí maminky 🙂
Mám pro vás připravenou velmi oblíbenou soutěž s tématem, co byste dělali, kdybyste měli 3 hodiny týdně času navíc?
Pokud k tomu přidáte fotku nebo obrázek, tak to bude určitě zajímavější.
Tuto soutěž jsme již měli před Vánocemi, ale byla natolik oblíbená, že jsem se rozhodla jí zopakovat🙂
Nákupy online ušetříte 3 hodiny týdně svého času, tak vyzkoušejte Rohlik.cz a můžete mít tento čas pro sebe, rodinu nebo pro něco dalšího 🙂
Já jsem pracující maminka, takže bych 3 hodiny týdně času věnovala své malé dceři.

Jsem zvědavá, co byste dělali vy, kdybyste měli 3 hodiny času týdně navíc.
Příspěvky vkládejte sem do diskuze do soboty 30.1. do půlnoci a já v neděli vyhlásím výsledky☺
Soutěžit budeme o dvě poukázky na nákup u nás v hodnotě 1200 Kč a 5 balíčků kosmetiky značek Fa a Gliss Kur.

Mrkněte se nákupy u nás a o volném čase už nemusíte jen snít www.rohlik.cz

Moc se těším na vaše příspěvky
Klára

zuzaaanka
25. led 2016

Tri hodiny? Rozhodne synovi, manzelovi a taky sobe! Hezky spravedlive 🙂

kh
25. led 2016

Normalne bych napsala, ze bych ten cas rozdělila mezi sebe a manžela a mezi synka, ale protože jsme momentalne vsichni nemocni (viróza chycena od synka), ale musíme fungovat doma i v praci jako kdyby ne, tak bych si na tri hodiny zalezla do postele, dospala probdele noci z hlidani maleho, spala a spala, pila cajicky a potila se.

sherane
25. led 2016

ja bych spala 🙂 nebo byla s prckem 🙂

nita1984
25. led 2016

Učila bych se italsky... moc se mi ten jazyk líbí, ale čas na to není 🙂

zuzinka2312
25. led 2016

Tvořily bychom víc s dcerama ... vytvářely, učily se... ♥♥

tichackova
25. led 2016

3 hodiny tydne navic? Spanek, spanek, pak dlouho nic, zase spánek... a mezi tim par snedenych dortiku 😀

zimkova
25. led 2016

Jéééé, mít 3 hodiny týdně navíc, to bych určitě věnovala jen a jen svým dětem. Brzy mě čeká nástup do práce a více času pro děti by se mi moc líbilo. Tvořili bychom spolu, hráli si, jezdili na všem co má kola a uživali si každé společné chvíle. Děti to jsou to nejcennější co mám, takže bych na to na stará kolena pak při fotkách ráda vzpomínala. Jak to bylo tenkrát fajn, když měl člověk ty 3 hodiny navíc. 🙂

petratr
25. led 2016

Ten čas bych věnovala jen a jen sama sobě, razím heslo odpočatá máma - spokojené děti🙂

tulikiss
25. led 2016

asi bych mela napsat ze bych se venovala detem a manzelovi...ale vzhledme k tomu ze se blizi konec zkouskoveho a ja jeste nemam dve zkousky, takze bych se urcite venovala studiu, protoze nemocne deti mi nejak narusujou harmonogram uceni. A ja blazen si rikala ze to mgr. studium pujde se dvema detma stejne snadno jako to bc. 😖

ladie
25. led 2016

Tři hodiny? Jako TŘI hodiny???? Vyexpedovala bych děti s manželem ven, uvařila si kafe a svalila se s knížkou na gauč. A jak by to po půlhodině dopadlo? Spala bych jako nemluvně - bez nutnosti kontrolovat/uspávat/kojit, s možností lehnout si tak, jak chci a ne podle toho, kolik prostoru mi v mé posteli nechají děti... UF. To by byla nádhera 😨

eva201106
25. led 2016

já bych spala 🙂

noname24
25. led 2016

3 hodiny týdně času navíc bych věnovala našemu milovanému synovi, manželovi a spánku, pěkně spravedlivě. 🙂

kutr26
25. led 2016

Tři hodiny týdně bych využila k udělání si autoškoly ke které se k vůli nedostatku času nemůžu dokopat a řidičák je opravdu potřeba 🙂

lenkaatom
25. led 2016

Tři hodiny? 🙂 Tento čas bych věnovala klukům a třeba nějakému pěknému výletu. 🙂 🙂 🙂 🙂

pavlak5
25. led 2016

Hehe he ,kdybych mela ty 3 hodiny navic,mozna bych se uz nemohla vymlouvat ,ze necvicim kvuki tomu ,ze nemam cas a nezajdu ke kadernikovi ,protoze nemam cas a neumim anglicky protoze nemama cas.......tzn.kdybych je navic mela ,byla bych jiste ,krasna,stihla ,odpocata a vzdelana 🙂)))))

petass
25. led 2016

Věnovala bych je sobě, protože odpočatá a spokojená maminka = spokojené dítě. Dala bych všem pusu, zamávala a jela si zacvičit jógu, pak bych si užila dloooouhou sprchu a nakonec se cestou domů stavila pro nějaký zákusek k tomu kafi, co mi na něj zbývá ještě půl hodina volného času ;) Miluju svoje děti a věnuju jim každou volnou chvilku. Tak si tu tak sobecky aspoň zasním...

xira
25. led 2016

Ty 3 hodiny bych určitě věnovala sobě, na sebe mám totiž nejmíň času. Všechen svůj čas věnuji práci, dětem, rodině. Takže bych si zašla třeba ke kadeřnici, na masáž nebo do wellness a načerpala potřebnou energii. 🙂

eemilka
25. led 2016

Tři hodiny týdně navíc bych věnovala práci na rodinném rodokmenu, kterou jsem započala během rodičovské dovolené a teď po návratu do práce moc nestíhám. Zejména bych si moc ráda promluvila se všemi žijícími předky, dokud je to možné, protože to jsou vzpomínky, které může mávnutím proutku odvát čas. Na snímku níže jedna z mých prababiček na své svatební fotce - prababička se narodila svobodné matce ve Vídni, prošla si pěstounskou péčí, porodila sedm dětí, jedno z nich během svého života i pohřbila, prožila válku, zabavení majetku, odsun, zemřela krátce po čtyřicítce. Tvrdý život... Díky ní teď však běhají po světě desítky jejich pravnoučat a prapravnoučat a zvelebují tenhle svět.... Její osud by neměl být zapomenut, stejně jako osudy desítek (stovek ....) jiných. K tomu mi dopomáhej čas ...

madel2
25. led 2016

Kino/divadlo s manželem nebo kafe v klidu a s knížkou ..... 🙂

kajina
25. led 2016

Moje vize volných 3 hodin by byla, se plně a svědomitě připravovat do školy na zkoušky nebo psát diplomovou práci. Reálně to však vidím na spánek, který by přišel do minuty po otevření knih 😀 . Je ale pravda, že kdyby to mělo být pravidelně 1x týdně. Tak alespoň jednou v měsíci, bych ty 3 hodiny ráda věnovala pouze sobě 🙂

fouskovi
25. led 2016

Já bych je věnovala manželovi,ale hlavně našemu synovi, neboť je ve věku kdy začíná vše zkoumat a objevovat . každý den je vidět jak se učí nové věci. 🙂

hest
25. led 2016

No tři hodiny by záležely zda v kuse, nebo na kousky, ale kdybych měla tři hodiny jen pro sebe, tak bych si konečně po těch letech dopřála nějaký sport, nebo ne, nejlépe nějaké lekce tance, abych se cítila zase krásně žensky, a k tomu by se možná občas vměstnala nějaká sauna nebo tak, za ty roky, co na sebe nemám čas, to tělo dává silně najevo..a aby mohl člověk dobře fungovat, musí také někdy dát tu péči sobě, taková kyslíková maska pro matku🙂 Ale nevím nevím, zda je to reálné, už je mi jasné, že ty tři hodiny týdně bych trávila na rehabilitaci nebo speciální logopedii, ale i to se počítá🙂 😎

petracig
25. led 2016

Kdybych měla 3 hodiny týdně navíc, strávila bych je rozesmíváním svého syna, protože jeho smích je úžasný balzám na duši 🙂

jannca82
25. led 2016

Vzhledem k tomu, že při mateřské pracuji tak určitě více dcerce, neboť čas utíká velmi rychle 🙂

mkrelo
25. led 2016

Tři hodiny času? Jelikož mám doma od narození nespavce a nyní dítko, které je zvědavé, musí vše zkoušet, tak i přes den jsem v jednom kole. Ale vždy mě nabije jeho úsměv a energie a rychlost v učení se novému.K vánocům jsem dostala antistresové omalovánky, tak bych malovala,což je pro mě příjemný relax. Manzel by vzal maleho k babicce a dedovi a když by mi bylo smutno, divala bych se na rodinné tablo,které jsme společně vytvořili.

panihk
25. led 2016

Válela bych se v posteli. Samozřejmě s Klárkou. Nejen proto, že mě nenechá ani chvilku samotnou, ale hlavně proto, že to obě milujeme. Vyřádíme se, pomazlíme a občas i usneme. 🙂 Užívala bych si, že se jí můžu plně věnovat, protože za chvíli se o pozornost přihlásí ještě jeden pidižvík. 🙂

princina
25. led 2016

Kdybych měla týdně 3 hodinu času,byla bych trochu sobec a urvala si je pro sebe a vyrazila na svůj vysneny HEAT...Spokojena máma,spokojená celá rodina 😉

vlajka1
25. led 2016

Cas bych venovala sve pred par dny narozene dcerce. Uzivam si kazdou vterinu s ni, dalsi cas bych jen uvitala 🙂

amalka89
25. led 2016

Ležela bych ve vaně a tam bych nejspíš spala:D

maminkazdenicka
25. led 2016

Tři hodiny bych využila buď spánkem nebo bych přidala nějakou cvičící hodinu ve fitku, protože odpočatá mamina = spokojená mamina a tím pádem i syn a manžel 😀
přikládám fotku po cvičení na silvestra a bylo to super 😀