TÝDENNÍ SOUTĚŽ o ceny v hodnotě 3 x 3 000 Kč - Co děláte, když máte ruce odlehčené od nakupování?

andrea_itesco
23. kvě 2016

Milé maminky a nastávající maminky,

určitě jste rády, když můžete volný čas trávit se svými ratolestmi nebo manželem. Jenže obvykle je ho tak zoufale málo… Věděly jste ale, že při on-line nakupování můžete ušetřit až jeden pracovní týden v roce? Vyfoťte nám nebo společně s vašimi dětmi nakreslete, co děláte v době, kdy máte své ruce odlehčené od nakupování a inspirujte tak ostatní maminky.

Tři nejzajímavější příspěvky odměníme slevovým e-kupónem v hodnotě 1 500 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz a balíčkem Tesco finest* a Tesco Loves Baby produktů v hodnotě také 1 500 Kč. Své fotky a obrázky můžete přidávat až do sobotní (28. 5.) půlnoci. Moc se těšíme na vaše příspěvky!

zuzinka2312
26. kvě 2016

Pomáháme mamince 🙂

jaja01k
26. kvě 2016

Nekdy jdeme ven, nekdy si jen tak odpocivame a nekdy pracujeme 🙂

kuliseks
27. kvě 2016

Když nemáme povinnosti, tak se věnujeme synkovi. Myslím, že je i jedno jak a kde 😉 on je spokojený, když vidí, že si ho všímáme a komunikujeme s ním. Věřím, že čas věnovaný dětem je ten nejvíce využitý čas, který v životě máme 😉

bzutka
27. kvě 2016

čekáme, co to naše miminko nakonec bude 🙂 a bavíme se nad babskýma tipama a po porodu uvidíme, co to bude , která byla pravdivá, ale do porodu to vědět nechceme 🙂

mimar
27. kvě 2016

Čas travim s těmi nejlepšími a nejmilovanejsimi a to moje dvojčátka s manželem. Tyto chvilky jsou k nezaplacení ☺

adypro
28. kvě 2016

My jdeme včelařit, já, manžel a i naše Anežka (2,5 r). Akorát já jsem zrovna za foťákem 🙂

agu2110
28. kvě 2016

Uživame si výletu v Zoo......a všední starosti házená za hlavu

tajemna30
28. kvě 2016

Krásnou sobotu přeji, já si nejvíce užívám čas s dětmi na zahradě, v přírodě, přiznám se, že prostě tam kde je co nejméně lidí ..... díky on-line nákupům šetřím čas, mé nervy při nákupu s 2 dětmi a hlavně se tak vyhnu narvaným obchodům.
Ráda se dívám když si ději hrají v zahradě, jsou v domečku, nebo jako rodina se vydáme do blízkého okolí, kde jsou lesy, zvířátka .... a co jsou děti, miluji, když tyto okamžiky můžu at už já, nebo paní fotografka zaznamenat ..... a nám tak zůstanou krásné vzpomínky na ty dny. Díky Tesco za ušetřený čas.

sakalpredator
28. kvě 2016

To je jasne. Kdyz uz se usetri cas nakupem online a venku neni prijemne pocasi, nejradeji si jen tak lenosime....
Kdyz je hezky, chodime na dvorecek presazovat kyticky, do zoo, s babickou se stanuje, griluje se atd atd...

veronikapalke
28. kvě 2016

Nejcasteji vyrazime na vylety...

pidisek
28. kvě 2016

...když je volno, tak většinou malujeme.. ale maminka pláče a uklízí...asi se jí to nelíbí, my teda fakt nevime proč...dá to docela práci...jo a brácha se nefotil, byl už ve vaně...

apacheee
AMBASADORKA
28. kvě 2016

My jsme teda rodina, která si dovede užít i nákupy a občas tam rádi vyrážíme. Nicméně rádi využijeme možnosti online nakupování, když se nám do krámu nechce. Jinak volný čas trávíme hodně akčně, v podstatě pořád někde cestujeme a poznáváme nová místa - ale vždy nejraději spolu jako rodina. Spolu nám je totiž nejlépe a možná, že to bude znít jako klišé, ale opravdu je to tak: a nezáleží tolik na tom, kde to je🙂

eloise02
28. kvě 2016

Ve volném dni si užíváme pohodu na zahrádce 🙂

78marcela
28. kvě 2016

Nenakupujeme, protože pilně studujeme😉

andrea_itesco
autor
29. kvě 2016

Milé maminky, děkuji moc všem za krásné fotečky! Vybrat ty nejzajímavější bylo opravdu těžké 🙂 Výherkyněmi slevového e-kupónu v hodnotě 1500 Kč a balíčku Tesco produktů také v hodnotě 1500 Kč se stávají @apacheee , @germaine a @bibinka2208 . Výherkyním moc gratuluji! 🙂