Vyhrajte 400 Kč – Co budete vařit tento víkend?

bara_itesco
19. zář 2015

Milé maminky a nastávající maminky, co se chystáte vařit tento víkend? Připravujete častěji osvědčené rodinné recepty, třeba od vašich maminek, nebo naopak rády stále zkoušíte něco nového? Kde většinou získáváte inspiraci? A vaří s vámi vaše děti? Podělte se s námi o svůj tip na tento víkend a třeba se tentokrát stanete vy inspirací pro někoho dalšího. Ten nejlepší tip zaslaný do pondělí 21. 9. do 9:00 odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A pokud se samy chcete inspirovat nebo překvapit svou rodinu, i my pro vás každý den máme nové recepty. Navíc jakmile si vyberete nejlákavější recept, můžete si ingredience hned nakoupit přes Tesco Potraviny on-line. A připravili jsme pro vás také speciální kategorii s recepty vhodnými pro děti: http://www.tescorecepty.cz/recepty/find?search-...

bobulinka
20. zář 2015

Tak včera jsem si dala oběd v Lehké hlavě, bylo to bulgurové rizoto. Zkusím uvařit i doma. K večeri pak kostelecké utopence s chlebem a manžel dělal kuřecí vývar. K obědu dnes bylo lečo s bramborem, protože máme přetlak rajčat od příbuzných 🙂 No a na večeri čekáme návěštěvu tak budou steaky. Udělám k nim zeleninový salát, smažit bude samozřejmě odborník v podobě manžela (a pak nastoupí uklidová služba v mé podobě 🙂).

drex951
20. zář 2015

Včera jsme měli k obědu špagety s masem po Jizersku (vepřové, cibule, protlak, majoránka, česnek. Jako dezert doma dělaný pařížský dort. K večeři langoše. Dnes k obědu hrstková polévka - různé druhy luštěnin, bobkový list, nové koření, pepř, cibule, česnek, majoránka, libeček, celerová nať, kořenová zelenina, fenykl, ovesné vločky, pohanka, vejce. Je tak dobrá, že bude i k večeři :D

zaludova
20. zář 2015

Tak my měli včera špenátové lasagne a dneska pečené kuřátko s kaší a nádivkou 🙂

bara_itesco
autor
20. zář 2015

@bobulinka Velmi běžné rozdělení úloh… Ale zas není nad týmovou spolupráci! 🙂

nicky_2
20. zář 2015

vymyslet, co uvařit, to dá někdy pořádně zabrat 🙂 ráda zkouším nové věci, ale klasika nám taky chutná, manžel má nejradši řízek, takže když mu chci udělat radost, stačí udělat řízek 🙂 ale dneska jsme měli kuřecí maso se sýrovou omáčkou a těstoviny 🙂

bara_itesco
autor
20. zář 2015

Myslím, že tento víkend vedly asi těstoviny a kuře, i když menu tu byla opravdu pestrá, a v mnoha rodinách se také peklo něco sladkého 🙂 Tak snad všem chutnalo a nabrali jste energii na nový týden! Přeji vám pohodový nedělní večer a v příštím týdnu se můžete opět těšit na spoustu diskusí a soutěží!

A pokud se chystáte poprvé nakupovat s Tesco Potraviny on-line, můžete použít tento náš speciální slevový e-kupón na první nákup.

juliette
20. zář 2015

Tak včera jsem si po moooc dlouhe dobe malinko prispala 🙂 Manžel se ráno postaral o dcerku a mne se synem nechal chrupetit až do pul 9 🙂 Lezou nám totiz zuby a jiz temer mesic nespime v noci dele než tristvrte hodinu vkuse :( Proto jsem sobotny obed odbila nami moc oblibenou hustou polevkou z cervene cocky zahustenou tapiokou.
Dnes jsem ale manželovi uvarila jeho oblibene kari s hokaidem, zelenou fazulkou, paprikou, kokosovým mlekem a arasidami. Mňam, moc jsme si na nem pochutnaly a jeste i zustalo manželovi zitra do prace 🙂
Deti vari se mnou porad, dcerka sedi na kuchynske desce u indukce a pomáha mi michat. Syn ma zatim jenom 8 mesicu, tak se pokazde ke mne priplazi, chytne mne za nohy, postavi se a pák už jenom krici, kdyz nemá jidlo servirovane včas. Jak to ale udelat, kdyz mám na nohach 9kg zátez a nemuzu poradne pohybovat? ;) V patek vecer ale opravdu pobavil celou rodinu. Opet se ke mne priplazil, chytil mne za tepláky a ty ze mne sklouzly a spadly i se synem na zem..

edimaxik
20. zář 2015

tak u nás se jede tento týden na vlnách zpracovávání podzimních plodů přírody a to v podobě švestkových knedlíků z bramborového těsta s mákem, cukrem a politého rozpuštěným máslem a v neděli květáková polévka a bramboráky s uzeným a kyselým zelíčkem.

bara_itesco
autor
21. zář 2015

Všem vám moc děkuji za úžasnou inspiraci na víkendové vaření, za pár dní se bude hodit! 🙂 Vaše menu zněla opravdu skvěle a určitě ještě lépe chutnala. Slevový e-kupón na 400 Kč od nás za své neodolatelné houbové menu získává @hojda . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu. Přeji krásný večer!

hojda
21. zář 2015

@bara_itesco Juchůůůů bude se utrácet🙂. Díky!