VYHRAJTE 400 Kč – Co vy a akční letáky?

andrea_itesco
25. kvě 2016

Milé maminky,

děkujeme, že se aktivně zapojujete do našich diskuzí. Dnes by nás zajímalo, jaký máte vztah k akčním nabídkám v letáku. Řídíte se jimi nebo pro vás sleva při nákupu není rozhodující?

Zapojte se znovu (do 17:00) do naší diskuze a prozraďte ostatním maminkách, jak to máte s akcemi a slevami a jak k nim přistupovat. Nejzajímavější příspěvek dnes opět odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

petra_pf
25. kvě 2016

Náš romantický večerní rituál v pátek je probírání letáků a sepisování nákupního seznamu. V sobotu dopoledne manžel jezdí nakupovat. Koukneme na několik svých oblíbených obchodů a kde je nejvíce akcí, slev či dobrých cen na produkty, které zrovna došly,...tak tam se drahý rozjede 🙂 Takže ano, letáky využíváme. Pro nás rychlejší varianta, než koukat na kupi.cz

mkrelo
25. kvě 2016

Akční letáky k nám chodí do schránky jak kdy. Já mám ale zapnuté sledování a vždycky, když se blíží nový leták, tak se mi připomene. Nejčastěji sleduji plenky, dětské potřeby, ale také třeba potraviny. Sleduji nabídku potravin,které prodáváte ve větším balení a vyjdou cenově lépe, nebo když je před Vánocemi, Velikonocemi tak nabídku másla, mouky,apod...da se určitě ušetřit. 🙂 Moje babi nakupuje třeba tak,ze má akční výrobky vystřižené a nakupuje vždy jen v akci.
Ale nemáme to určitě tak,ze když vidim něco v letáku, hned tam jedeme nebo to objednáme. Prostě trvanlivých věcí s delší dobou spotřeby nakoupím více do zásoby.

hanulii
25. kvě 2016

No, manžel mi říká "Letáková královna", to myslím hovoří za vše :D

tomikkubik
25. kvě 2016

Podle akčních letáku nakupují ve velkém hlavně zboží do zásoby. Tesco sovickove plenky - ty už budu muset dokoupit protože docházejí, vždy nakoupim tak 10 balíku najednou a potom klasické věci jako mléko, mouka, těstoviny, jogurty, ovoce, zelenina, maso do mrazaku. Určitě se nákupem podle letáku hodně ušetří a proč bych to mela kupovat třeba za jednou takovou cenu, když to můžu mít za polovinu 🙂))

anthonyp
25. kvě 2016

Pro mě je listování v letáku dobrodružství, rituál, podle akcí stanovím jídelní lístek na další týden. Tatínek vezme děti ven a maminka si listuje v letácích jak v modních časopisech a užívá chvilku klidu u kávy. Holt, priority se mění 🙂 Porovnávám ceny , jsem schopná objet i více obchodů s nejlepšími akcemi. Převážně vybírám ty, kde jsou slevy na dětské potraviny a výživy a zeleninu.

tomikkubik
25. kvě 2016

@tomikkubik potom ušetřené peníze stejně utratime za něco jiného, ale aspoň pro ten pocit z člověk ušetřil :D

misicka1988
25. kvě 2016

Akce v letácích určitě sleduji. Většinou prohlížíme společně s manželem. Jelikož čekáme třetí děťátko , výhodné akce a slevy jsou pro nás důležité , jsme rádi když ušetříme nějakou tu kačku 🙂 V dnešní době to určitě není doména jen důchodců , skoro každý ví jak je to občas s financemi náročné , zvlášť pro početnější rodinu. Takže letáky s akcemi a různými slevami určitě vítáme 🙂

verkaunka
25. kvě 2016

Nám se letáky valí všude a v podstatě jsou uklizene, jen když přijde návštěva...naše holčička je miluje a nejspíš to ma po nás...s manželem si každý vezmeme kupicku letáků a predavame informace, kde co za kolik maji...většinou kupují podle slev, i třeba ve větším množství, koukam na másla, mléka, mouky, vlhcene ubrousky, kafe, vody, těstoviny, když je sleva pěkná tak proč nekoupit do zásoby..

petracig
25. kvě 2016

Vždycky jsem si říkala, že nebudu jako důchodci sledovat všechny možné akční letáky, ale nedá mi to, protože jak jinak ušetřit nějakou tu korunu, než nakupováním v akcích? Ještěže se teď v moderní době dají letáky sledovat online 🙂

teriska94
25. kvě 2016

Na akce jsem přímo ujetá :D Letáky procházím klidně i několikrát denně, je to pro mě to nejlepší čtění na balkon ke kávě 🙂 A neznám snad lepší pocit, než když si po nákupu spočítám kolik jsem ušetřila jen díky slevám 🙂) :D
A konkrétně u Tesca mám nejradši slevy, na které je ještě další sleva s ClubCARD (teď to byly plenky a kapsle dolce gusto) 🙂

pavlikovarenata
25. kvě 2016

Tak od té doby co jsme se přestěhovali, tak nám skoro žádné letáky nechodí, takže přestože bych sem tam ráda koukla tak mám smůlu 😉

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@pavlikovarenata Bez papírových letáků určitě není nic ztracené! U nás stačí, když si na našich stránkách (http://itesco.cz/akcni-nabidky/letaky-a-katalogy) najdete vaši nejbližší Tesco prodejnu a už můžete listovat slevami 🙂

terez225
25. kvě 2016

Číháme a Číháme, jakmile je sleva na to co potřebujeme, vrhneme se do bitvy pro válečnou kořist 😀 ne vždy se podaří přijít včas, ale pocit ušetřené koruny - k nezaplacení.

kh
25. kvě 2016

Letaky si prohlizim, ale většinou podle nich nenakupuji. A když uz, tak vlastne koupim věci, co jsem ani nechtela 🙂

tomulacek
25. kvě 2016

Taky jsem začala sledovat akční ceny v letácích. Přijde mi škoda nevyužít slevy, když danou věc budu třeba do měsíce stejně potřebovat. A ten pocit "úlovku" stojí za to🙂

smillingangell
25. kvě 2016

Bud listuju papírovými letáky anebo na internetu,kde se také dají najít.Přiznám se,že hodně na slevy chodím,když potřebuju nakoupit sjedu všechny letáky a kde toho je nejvíc v akci co zrovna potřebuju tam vyjedu

kajjina
25. kvě 2016

letáků je desítky, někdy mi přijdou zbytečné,nepřeledné...ale v obchodě, ve kterém pravidelně nakupujeme se slevami řídíme...ale někdy jsou letákové ceny úplně mimo a je třeba nejen "tupě" nakupovat podle letáku,ale i trošku přemýšlet a srovnávat s cenami původními, či jinde 🙂

jaja01k
25. kvě 2016

Letaky ani neotviram, rovnou vyhazuju. kdyz vidim v obchode ve sleve neco, co pouzivam, koupim do zasoby, hlavne drogerii a plenky (ty kdyz jsou v Tescu v akci, udelam si i vetsi zasobu). Ale ze bych se nekam hnala jen proto, ze tam maji na neco super akci, to ani nahodou.

verinikki
25. kvě 2016

Ano, my v akcích nakupujeme pravidelně - mléko, maso, plenky, ovoce a cukrovinky. Přítel má Tesco kousek od práce, takže jednou týdně mu přijde sms, co má odpoledne vzít - už ani neprotestuje - je zvyklý, ví co kde je, je vybavený klíčenkovou Clubkartou.
No a navíc jsou letáčky pro mne a malou počteníčko a zdroj hodinové zábavy. Prolistujeme, vypíšeme tatínkovi co chceme nakoupit, řekneme si co je mnammnam a pak to celé pokreslíme a natrháme na kousky🙂

renatka16
25. kvě 2016

mám kamarádku, která mě pravidelně informuje o výhodných akcích jako např. plenky, hračky pro děti atd 🙂

andreaandrejka
25. kvě 2016

Sledujeme, hlavně manžel 🙂

baseema
25. kvě 2016

Asi jako většina maminek na mateřský nakupuji převážně zboží v akci, vypíšu si co mě zaujme, co potřebuji nejvíc a nakonec co nepotřebuji, ale dala bych si když už je to teda v akci. A než se dostanu na nákup tak to proškrtám a zbyde co potřebuju. V obchodě stejně vezmu něco navíc. V tomhle je nákup online lepší. Plinky, balíky mléka atd mi dovezou a neutratím za nesmysly 🙂

luckamb
25. kvě 2016

Letáky sleduji pečlivě. Hlídám koukám, a když ne letáky tak kupi.cz

ammmi
25. kvě 2016

Vzhledem k tomu, že nemáme auto, tak využíváme itesco každých 14 dní, nezávisle na slevách.
Letáky sleduju, ale jen do té míry, že když mám na výběr ze dvou výrobků, vezmu ten levnější - ale ne za cenu nižší kvality. Takže např podle akcí nakupuju zrovna ten a ten druh ovoce a tak.
Stejně máme své oblíbené produkty a ty kupujeme. Abych kvůli akcím koupila něco co nám nechutná nebo kvůli tomu oběhávala obchody, to nehrozí 🙂

bleibina
25. kvě 2016

Akční letáky miluju. Vždycky se těším, až vyjdou nové a ráda si v nich listuju. Je to pro mne každotýdenní zábava. Co se týká nákupu, tak už je to trochu jinak. Sice se zaměřuji na výhodné akce, ale ne za každou cenu, většinou zůstávám u našich osvědčených věcí. A oběhávat každý obchod kvůli sebemenší slevě taky neprovozuju. Nemám tolik času jak aktivní důchodci. 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

Letáky sleduji pečlivě a ráda sleduji akce 🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@renatka16 Taková kamarádka musí být také super! 🙂

skyvik
25. kvě 2016

Akcni letaky sleduji pravidelne, na jejich zaklade pak vymyslim jidla, co budu varit. Urcite se vyplati kupovat drahe polozky jako jsou pleny, prikrmy a maso v akcich, jinak to vyjde hrozne draho. Rocni dcerka letaky taky miluje, zvlast, kdyz je tam nejake 'mimi'! 🙂 Po letaku leze, otaci si stranky a trha ho, proto musime byt rychlejsi nez ona!

pazdelu
25. kvě 2016

Já si letáky listuju obvykle u snídaně 🙂 hodně sleduju akce na ovoce, zeleninu, drogerii. Prave u letaků z drogerii vydrzim dlouho, kolikrat je premilam dokolecka a kochám se 🙂 ne vždy ale něco potřebuju 🙂 i když od září pravděpodobně začnu aktivněji vyhledávat akce (nejen)na plenky 😀 bude nás totiž o 1 víc 🙂
Nejsem ale ten typ co by sedel, vypisoval co kde maji a pak to objizdela a na kila a baliky kupovala... ne vzdy je uvedena cena opravdu tolik akcni...chce to stale pouzivat zdravy "selsky" rozum🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

Krásný večer,

děkuji všem, co jste se s námi zúčastnily dnešní diskuze a svěřily se nám, jaký máte názor na akční letáky. E-kupón v hodnotě 400 Kč od nás získává @verinikki a praktické 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby poputuje za @pazdelu @mkrelo a @teriska94 .

Vítězným maminkám moc gratuluji a těším se na vás opět u zítřejších diskuzí!