VYHRAJTE 400 Kč – Využíváte aktivně naši věrnostní kartičku Clubcard?

andrea_itesco
27. kvě 2016

Milé maminky,

jste už členy našeho věrnostního programu Clubcard? Víte, jaké výhody vám kartička přináší, a nezapomínáte ji aktivně používat? A jaké benefity se vám líbí nejvíce? Věděly jste například, že při nákupu na Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz získáváte dvojnásobný počet bodů za nákup?

Zapojte se do naší diskuze a podělte se s námi o vaše zkušenosti. Nejzajímavější příspěvek, zaslaný do dnešní páté hodiny odpoledne, odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

monunkaaa
27. kvě 2016

Ja osobně kartičku nemam,ale v rodině je a je dost využívána na velké nakupy. A hlavne ji milují děti na klicich,těm dela asi největší radost. Co na tom,že má nějaké využití výhod,říká si malá,hlavne,že to jde strčit do pusy a delat s tím blbinky 😀
Dvojnasobny počet bodů je super 😉

ammmi
27. kvě 2016

Ano, Clubcard nezapomínáme předložit při každém nákupu, potěší kuponky co pak každé tři měsíce chodí.
Dají se hezky střádat ty kupony v hodnotě peněz a je pak zásoba na horší časy nebo může jít nakupovat Ježíšek 😀

patema
27. kvě 2016

Bohužel u nás Tesco zrušili takže ji používám jen když jedem do okresního města kde Tesco je. Jinak u nás nefungují ani potraviny on-line což je škoda, protože si myslím, že Tesco tu bylo oblíbené.

plamenek
27. kvě 2016

Kartičku Clubcard nosím stále v peněžence, předkládám při každém nákupu, využívám kupónky, které mi chodí poštou a nejvíc mě potěší kupón za nasbírané body, za který většinou koupím synovi něco na sebe 😉

renatka16
27. kvě 2016

kartu sice zařízenou mám,ale na karty jsem bordelář, takže tu svou moc nevyužívám . většinou chodím na nákupy s kamarádkou či sestrou a ty mají kartu vždy po ruce,tak dopřávám body jim 🙂

sunnurse
27. kvě 2016

Kartu Clubcard máme já i manžel, používáme pravidelně a nikdy na ni nezapomeneme. Nejradši máme kupony s peněžitou slevou nebo s dvojnásobkem bodů. Je to vždycky příjemná pomoc při nákupu. 🙂

verkaunka
27. kvě 2016

Zdravím, já kartičku mám i manžel, vždycky nám ji drží při nákupech naše dcera, a hraje si s ni a klika na zboží jako to dělají paní prodavačky...slevy a kupony jsou super, radost z usetrenych peněz je pak veliká...

tomikkubik
27. kvě 2016

Kartičky jsem rozdělila, jednu mám já. Jednu manžel, další mamka. Předkládáme ji. O dvojnásobným bodech vím. Také sbíráme body od eonu, za elektřinu, tak se každé 3měsíce těšíme na nějakou tu slevicku.

Clubcard to je jednička, vždy potěší slevička. Nakoupíme hadříky a ušetříme chechtáky. Někdy se najde slevička pro našeho Kubicka, jindy zase ve schránce poukázky na kus žvance.

sarisprochazkova
27. kvě 2016

ano, máme jí připnutou na klíčích 🙂

tajemna30
27. kvě 2016

Dobrý den, ano máme, já i manžel aktivně používáme. Je to dobrý marketingový tah. A vždy se moc těšíme na nové slevové kupony.

marumarun
27. kvě 2016

Konečně věrnostní karta, která nezabere tolik místa v peněžence - mám zmenšenou verzi 5,5 cm x 3 cm a využívám při každém nákupu. Nejradši mám nárazové slevy - bývají mnohdy na věc, kterou stejně potřebuji koupit, a s Club card ji pořídím za lepší cenu. Super je i sbírání bodů, za které jsou slevové kupony.

hojda
27. kvě 2016

Máme a využíváme. jednu mám já, jednu manžel a jednu chtěl syn (7 let)do své peněženky, že bude mít konečně taky nějakou kartu 🙂. Jen mě mrzí, že zatím nejdou uplatnit on-line kuponky (peněžní poukázky i kuponky s výrobky), které nám chodí s vyúčtováním.

denitek
27. kvě 2016

Kartičky využíváme 🙂 rodina dostala ,,odnože" a a moji rodiče mají taky svou vlastní clucard 🙂 minule jsem brala formulář pro tchýni. Načež mě osočila švagrová, kde má formulářík ona?! tak jsem jich vzala víc a vzhledem k tomu, že má můj manžel 5 sourozenců a a ti mají sourozence, pak máme spoustu tetiček, bylo 15formulářů v trapu hned 😀
Super je, že je kartička spojená i na tankování! což využíváme hojně🙂 a samozřejmě, když syslíme kuponky tak si pak jednou za čas ,,s tátou vyhodíme z kopýtka" a koupíme si něco pro radost 🙂
Nakupujeme i sousedce, která je starší a nemůže si pro nákupy sama dojet, vnoučátka má ,,vytížená" takže jí nakupuji. kartičku jsme jí také založili a ona mi své kuponky občas přenechá 🙂když prý nechceme nic za to, že jí nákup vezmeme, tak aspoň ty kupoinky si máme nechat 🙂
PS:přiznám se, že jednou mi kartička vytrhla trn z paty, když byla námraza na autě a já spěchala do práce, protože jsem zaspala. O🙂

mimar
27. kvě 2016

ahoj Vaši kartičku jsem dostala od mamky takovou tu kaličkou takže sbíráme body všichni celá rodina. Kartičku nosím stále v peněžence kdyby náhodou jsme jeli nakupovat a nebo šli na procházku s holkama. Jinak můj tatka připomíná prý při každém nákupu mamce at dá kartičku hned jak jedou ke kase. Já ji dávám snad pokaždé a ani se mě nemusí paní pokladní ptát jestli mám kartičku. Jinak co chodí slevové kuponky a poukázky tak z nich máme velkou radost a i když tu věc ani nepotřebujeme tak si ji stejně s tím kuponkem koupíme.

kariii
27. kvě 2016

Kartičku máme a předkládáme při každém nákupu 🙂 už několikrát nám přišly slevy a poukázky, takže super, hned jsme využili, do Tesca chodíme nejčastěji 🙂

sarka49
27. kvě 2016

koukám, že jsem asi jediná, která ještě kartičku nemá. Ale hlavu nevěším, protože nakoupit se dá i bez ní.. I když někdy jsou pro členy klubu ještě lepší slevy..

bzutka
27. kvě 2016

kartičku používáme a máme, slevy a poukázky jsou super, hned při dalším nákupu je využijeme 🙂 chodíme v poslední době jen do Tesca, jen by mohli být použitelné online, to mi u online nákupu chybí 😒 třeba to časem zlepšíte 🙂

petracig
27. kvě 2016

Kartičku clubcard samozřejmě mám a nejvíc se mi líbí zasílání slevových kuponů a výhodné nakupování online díky dvojité dávce bodů. Takové nakupování mám opravdu ráda 🙂

rou
27. kvě 2016

Jsem členem Clubcard, ale od chvíle, kdy jsme objevili iTesco do Tesca moc nechodíme a necháváme si větší nákupy vozit. Jen mě mrzí, že když nám přijdou kuponky na slevu, nedají se v iTesco použít.

kh
27. kvě 2016

Ja tedy kartičku vyuzivam pouze u pokladny. Velmi se mi libi program sbirani bodu a jejich smenu na "stravenky". A třeba zasilane kupony na slevu na produkty nebo kupony na dvojite body mi vždy propadnou.

jani2013
27. kvě 2016

Body poctivě sbíráme, vždycky se těším na kupony, které přijdou. Protože mám ale kartičku opravdu dlouho, někam jsem založila její duplikáty a dlouho jsme měli s manželem jen jednu dohromady. Teď už je to tak, že máme oba aplikace v mobilu a není ani potřeba kartičku nosit s sebou. Výhoda je, že se tam natahují i kupony, takže když je zapomeneme doma, nevadí. Nevýhoda pak, že aplikace občas nefunguje. ☹

andrea_itesco
autor
27. kvě 2016

@patema Dobrý den, mrzí nás to, službu Tesco potraviny online se postupně snažíme rozšiřovat do dalších oblastí, zároveň se snažíme zajistit službu co nejkvalitněji a proto se jedná o dlouhodobý proces. Doporučím vám ale se předregistrovat na http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-predreg... a my Vás budeme informovat, kdy službu spustíme ve vašem regionu. Hezký den!

andrea_itesco
autor
27. kvě 2016

@denitek Při vyplňování tolika formulářů, musela být velká zábava. 🙂

sedmiteckas
27. kvě 2016

Kartičku Clubcard máme a aktivně využíváme. Poslední slevové kupony se nám moc hodily, byly zrovna na potraviny, které rádi nakupujeme, třeba jogurty. Jinak je samozřejmě příjemná peněžní sleva dle počtu nasbíraných bodů. Potraviny bychom kupovaly tak jako tak, takže když se za nákup sbírají další body, které vytvoří slevu, je to fajn: Slevy prostě neurazí asi nikoho 🙂

andrea_itesco
autor
27. kvě 2016

@jani2013 Jsme moc rádi, že využíváte výhod Clubcard. 🙂 Ohledně aplikace nás to moc mrzí. Určitě bych Vám doporučila aplikaci odinstalovat a opět nainstalovat. 🙂

smuffynka
27. kvě 2016

Při nákupu Clubcard předkládám pravidelně,zatím můžu využívat bohužel benefit,když je něco levnější s touto kartou. Registrovaná jsem od září 2015,body se načítají,což je na účtence vidět ale vyučtování ještě nikdy nedorazilo. 😉 Ale je to fajn myšlenka,mít slevu pak za nasbírané body,nikoho to neurazí 🙂

ukeke
27. kvě 2016

kartičku Clubcard máme, podělily jsme se o ni já, maminka a sestra ( která ji má už 4 roky v USA🙂 a sbíráme body....nejvíc nás samozřejmě potěší, když nám dojdou poukázky na nákup 🙂

sakalpredator
27. kvě 2016

Ahoj. Karticku Clubcard pouzivame pri kazdem nakupu, protoze kazdy bod se pocita. Velikou radost mi delaji poukazky na nakup, ktere chodi po secteni bodu! Ocenuji take to, ze druhou karticku na klice ma manzel a sbira bodiky se mnou 😉

tria002
27. kvě 2016

Ja mám nejbližší Tesco v Turnově. Takový to malý. A to je snad úplně nejhorší krám široko, daleko.
Takže jezdim občas, minimálně, do Jičína. Na Vánoce a tak.. A tam to miluji a vyradim se.
Nepotrebuju do kamenných prodejen. Ale,když už jedu, vezu si slevove kupony, co mi, díky clubcard , chodí poštou..

jannca82
27. kvě 2016

Ano kartičku využíváme já vždy někdy i přítel když mu to paní prodavačka připomene, jinak na to zapomíná 😉 kupóny také využívame a poukázky využíváme vždy na větší nákupy, nebo když jdeme nakupovat pro malou, neboť to do košíku litá samo 😀 ohledně nákupu on-line, že máte dvojnásobek jsem nevěděla. Tak teď jsem zase o něco chytřejší.