Vaše zkušenosti s produkty Stérimar.

kristinandbaby
Moderátor
23. únor 2020

Tak si při neděli nalijeme čistého vína, jak se říká a pojďte se se mnou a ostatními podělit o to, jaké máte vlastně zkušenosti s produkty Stérimar.

Co tedy máte doma? Co opakovaně kupujete a nechybí u vás v lékárničce. Ale hlavně, bez ostychu napište, jak jste spokojeni. Jsem moc zvědavá 🙂

houfinka
23. únor 2020

Máme klasický stérimar a stérimar s mědí. Díky celotýdennímu informačními bloku, jsem se dozvěděla, že existuje mnohem více druhů. Jelikož každý den konvičkuji, tak stérimar mně potíže nedělá. Děti se trochu brání, ale pokud je rýma zbarvená, ví že jiné řešení není. Všem krásný den a co nejméně ucpaných nosníků.

tomka25
23. únor 2020

My používáme Stérimar hygiena baby a jsme moc spokojení. Hodně jsem se tento týden dozvěděla a určitě pořídím i ten s mědí👍🏻

kristinandbaby
autorModerátor
23. únor 2020

@houfinka
@tomka25 Holky to mam radost❤️

properjoey
23. únor 2020

Mě tedy ten s mědi nesedí, zkoušela jsem ho na rýmu, kdy je nos ucpaný a nejde dýchat a bohužel mě ucpával ještě víc, takže jedu jen klasický modrý a díky němu už nemusím používat otrivin a spol. Při rýmě ho mám v noci pod polštářem a klidné strikam i v noci...za mě super 👍

veronikajanova
23. únor 2020

Mě se líbí, že stříká fakt silný proud, dětem vyletěl hned slopel z druhé dírky. Akorát je děsně drahý.. přes 200 u nás v lékárně.

evusacek
23. únor 2020

Mame doma sterimar s medi a jsme spokojeni 😉

oliviaaa
23. únor 2020

Máme doma obyč, s mědí a na ucpaný nos. Za nás super 👏👏👏 děti vždy nalakam na delfína na obalu 😀

kristinandbaby
autorModerátor
23. únor 2020

@properjoey Tak super, ze sis nasla ten, ktery vyhovuje😊
@veronikajanova Jojo, jak ja rikam, je to mega splouch😄Prave ma pomoci i vedlejsim dutinam 😊

@evusacek
@oliviaaa Mam radost, ze vam sedi holky🌸

eithelwing
23. únor 2020

@kristinandbaby Mám ten pro miminka na doporučení od pediatra a jsem ráda, že jsem na něj dala. 😊 Stříkali jsme od malinka, když je rýma, používáme ho víckrát denně. Ani jsem netušila, že je víc druhů. 😂
Teď čekám druhé mimco a určitě budu čistit pomocí Sterimar nosík znovu!

kbramborova
23. únor 2020

@kristinandbaby Mě by zajímalo, jak dlouho se smí používat Stérimar s mědí? Dětská doktorka ho doporučila (rýma, laryngitida, bronchitida je opravdu často). Když jsem ho kupovala poprvé, tak doporučení bylo, že se smí až 6x denně, nic víc. A tentokrát mi v lékárně řekli, že se smí používat max 14 dní. Jak to tedy je? Děkuji 🙂

sternliebe
23. únor 2020

Mam doma sterimar baby. Kdyby vylo potreba. 🙂

merope
23. únor 2020

Mně se na Stérimaru líbí to, že na rozdíl od jiných kapek proti rýmě (a asi díky tlaku, co v něm je) nemá trvanlivost jenom 6 měsíců od otevření, ale vydrží mnohem, mnohem déle.

ehrdlicka
23. únor 2020

Z profesního hlediska Sterimar dobře znám (vím, že Sterimar na ucpaný nos s Cu od 3 let má teď dlouhodobější výpadek), ale ještě jsem to osobně nezkusila, i když mořské vody v hypertonické formě používám hodně (Delmar...), ale nejvíce jsem si oblíbila kombinaci mořské vody s ostatními látkami (ACC nosní sprej). Teď doma hodně používáme Sinulan sprej, jak pro dospělé, tak i pro syna (od 3 let).

1lenuska1
23. únor 2020

Kdyz ciste vino, tak ciste vino 😉 Mame doma Sterimar hygiena a funguje skvele, nelepta sliznici, je jemny.
Jen mi vadi to davkovani - jednak se mi to strasne spatne macka, nesedi mi to do ruky a jednak ten obrovsky proud, co synovi zleje oblicej, kdyz sebou cukne. Jestli je ta baby varianta pro mene sikovne rodice, to musim zkusit 🙂

kristinandbaby
autorModerátor
23. únor 2020

@kbramborova Může se používat dlouhodobě, není na něj žádné omezení, je naprosto přírodní 🙂
@ehrdlicka Já mám třeba ráda při ošklivé rýmě kombinaci Stérimaru a Nasivinu Sinus 🙂
@1lenuska1 Hihi 😀 Baby varianta má menší tlak vstřiku a proto je ten šplích jemnější. Nicméně právě ten mega šplouch má u Stérimaru svůj důvod a to proplach dutin 🙂

1lenuska1
23. únor 2020

@kristinandbaby Ja tomu rozumim, jen mu spis vyplachnu oko 😁

kkaatte
23. únor 2020

Máme doma obyčejný, na ucpaný nos a teď nově s mědí. Takže takovou Sterimar rodinku 👫😀

vitezove
23. únor 2020

Mám doma ten na ucpaný nos a bohužel vůbec nefunguje. Opravdu vůbec. Zkoušela jsem ho v různých fází rýmy i po rýmě, když ještě zůstal ucpaný nos a bohužel k ničemu. Ale věřím, že na proplach to je dobrá věc.

hermanka88
24. únor 2020

Tak za mě paráda,jelikož jsem teď těhotná, tak jsem na rýmu nechtěla používat žádné Otriviny atd.Sáhla jsem po obyčejné variantě a za 2 dny klid. 4x denně a bylo po všem. Krásně to pročistilo,žádné štípání v nose..Prostě supr.

elinkal
24. únor 2020

Mám výbornou zkušenost. Syn nastoupil v září ve třech letech do školky. Od té doby byl jednou (!) nemocný, týden doma a rýmou a kašlem. Stérimar s mědí používáme každé ráno a večer v rámci hygieny a věřím, že tohle je jeden z důvodů, proč se synovi daří odolávat.

pizule
25. únor 2020

@kristinandbaby to musím vyzkouset

pizule
25. únor 2020

@veronikajanova ale zase, když člověk ví, že pomůže, rád to zaplati😊my máme rýmu pořád, pak se to zvrhne v šílený kašel a buď zánět dutin nebo zápal plic..... Takže tohle za kapky je nic v porovnání s věčným marozenim😊😉

kristinandbaby
autorModerátor
25. únor 2020

@veronikajanova To jo, drazsi je. Kor kdyz mas v lekarnice dva nebo tri druhy. Ale zase clovek si rad priplati za kvalitu. Ale celkove cen leku jsou sileny🤦🏼‍♀️

veronikajanova
25. únor 2020

@kristinandbaby no právě, kdybych tam šla jen pro ten Sterimar tak mi to nevadí, ale za další léky tam nechám 500 vždycky..

kristinandbaby
autorModerátor
25. únor 2020

@veronikajanova Je to des no. U nas taky kazda nemoc 500 ani to nehvizdne🤦🏼‍♀️