SOUTĚŽ o luxusní limitovaný balíček 3ks Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS

denisa_medaprex
Moderátor
19. říj 2020

Dámy, mám pro Vás skvělou soutěž o luxusní balíček doplňku stravy Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS. Tento kolagen není obyčejný kolagen, ale prémiový mořský kolagen, což je právě ten typ kolagenu, který má pozitivní účinek na pleť 😊 Kromě kolagenu obsahuje navíc doplněk stravy Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS navíc jedenáct dalších aktivních látek, které přispívají ke zdraví a omlazení pleti.

Fungování aktivních látek v Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS potvrzují i klinické testy (po 12 týdnech používání):

- zpevnění kůže o 26,6 %
- sjednocení barevného tónu pleti o 15 %
- rozjasnění pleti o 10 %
- lepší hydratace o 36 %
- méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků
- redukce vrásek o 19 %
- lepší elasticita pleti o 36 %
- zjemnění pleti o 63 %

Zaujal vás Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS? V naší soutěži můžete vyhrát luxusní balíček tří kusů v limitované edici. Co udělat pro to, abyste vyhráli? Stačí do neděle 25. října do 12 hodin v poledne zodpovědět správně soutěžní otázku. My posléze vybereme výherce a vyhlásíme ho v našem fóru!

Soutěžní otázka: Do komentářů nám napište alespoň dvě další aktivní látky (kromě kolagenu), které obsahuje doplněk stravy Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS, a napište nám také, proč jsou podle Vás tyto aktivní látky důležité! Nápovědu hledejte tady: https://medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/dopln...
😊

Plné znění pravidel si přečtěte tady:
https://medaprex.cz/cs/magazin-krasy/studie-a-o...

Moc držíme palce 🌸

mandyn
25. říj 2020

Kyselina hyaluronová - má regenerační účinky a chrání kůži před zevními vlivy. Udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky a oddaluje vznik nových, stejně tak výrazně koriguje problémové projevy pleti.
Zinek - napomáhá zachování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, je pomocníkem v ochraně buněk před oxidativním stresem.

kulhankovaluci
25. říj 2020

@denisa_medaprex vitamín C, vitamín D, zinek, měď

jaaniickaa
25. říj 2020

@denisa_medaprex
Vitamín C - silný antioxidant, podporuje imunitu
Zinek - má hojivé účinky na pleť, podporuje vlasy a nehty
Kyselina Hyaluronová - vyhlazuje vrásky

jajiti
25. říj 2020

Vitamin C, Vitamin D - důležité pro naši imunitu, pro naše buňky, pro zdraví.

denisa_medaprex
autorModerátor
25. říj 2020

a máme vyhýrce 👏👏👏 K výhře limitovaného luxusního balíčku s třemi baleními Collagen + 11 by ANNA BRANDEJS moc gratulujeme @ivetka136 🙏 Můžeš se se mnou prosím spojit v soukromé zprávě, abychom domluvily předání výhry? 🙂 Moc děkuji!

stepankaf
25. říj 2020

@ivetka136 Upřímně gratuluji!♥️

elifida
25. říj 2020

Take se pridavam s gratulaci a zaroven s otazkou, na vyber vyherce.
V pravidlech,která jsem před zodpovezenim cetla stalo, ze vyherce vybere 3 clenna porota dle napaditosti a originality prispevku.
Jsem lehce překvapená, čím je výherní odpověď originální a liší se od mnoha ostatních.
Děkuji za odpověď, je li možné ji sdělit.
Zároveň prosím vyherkyni o pochopení mého dotazu.

elisssek
25. říj 2020

Obsahuje - vitamín C je antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu a imunitního systému.
Extrakt z granátového jablka - pomáhá k hydrataci kůže a zpomalování stárnutí pleti i celého organismu.
Zinek - udržuje normální stav vlasů, nehtů a pokožky. Je pomocníkem v ochraně buněk před oxidativním stresem.

denisa_medaprex
autorModerátor
26. říj 2020

@elifida Dobrý den! Samozřejmě, ráda sdělím 🙂 Z došlých odpovědí jsme vybraly a vypsaly soutěžící, které se ohledně aktivních látek více rozepsaly, tj. nenapsaly jen výčet aktivních látek, ale přidaly i něco za sebe. A z tohoto předvýběru soutěžících, které splňovaly zadání, byly originální, nápadité, jsme pak při finálním výběru nechaly trošku zapůsobit náhodu 🙂 Protože originální byly došlé odpovědi všechny a vybírat, co je víc originální, to je složitější, než jsme čekaly.

elifida
26. říj 2020

@denisa_medaprex Dobrý den, děkuji za odpověď. Ačkoli je pro mne výběr výherce zvláštní respektuji ho a přeji mnoho štěstí.

misha_1989
26. říj 2020

Myslím že si to paní Ivet zaslouží. Mohl to být z nás kdokoliv a co jsem tak četla komentáře výhry by si zasloužili všici bohužel výherce je jen jeden
😊 Moc gratuluji a vám Deni děkuji za skvělou soutěž a rady co jste mi psala v anketách. Pěkný den a fo budoucna se těším na další soutěž 😊

denisa_medaprex
autorModerátor
26. říj 2020

@misha_1989 Není vůbec zač 🙂 Ráda poradím, pokud to dokážu 🙂 Přeji krásné odpoledne!

elifida
26. říj 2020

@misha_1989 mate pravdu, vyherkyni přeji tento parádní balíček, gratuluji ji a i já děkuji za soutěž, byla skvělá. Já jsem pravděpodobně ne zcela přesně pochopila zadání na základě kterého byla hra postavena.

evabry
27. říj 2020

@denisa_medaprex gratuluji v výherkyni🍀🍀🍀

ivetka136
27. říj 2020

@denisa_medaprex dobrý den, děkuji moc, už jsem psala sz 🙂

zuzaadol
27. říj 2020

@denisa_medaprex Nezlobte se na mě, ale elifida má absolutní pravdu. Kde je jako originalita a nápaditost - jak píšete v odpovědi vyherkyne? Já ji tedy hledám a opravdu nevidím. Chápu, že se to teď snažíte okecat a nečekala jste, že se někdo ozve, ale toto dle mého opravdu nebylo fér. Jestli si to někdo zasloužil vyhrát tak elifida nebo kdokoli jiný kdo přidal jak píšete něco ze sebe. Tato NÁHODA se mi zdá poněkud podivná. A ano vím, že mi napíšete, že když se mi nelíbí vašich soutěží se nemusím účastnit. A uklidním VÁS , já už ani nebudu. Rovnou jste mohli dát odpovědi do klobouku a losovat.

zuzaadol
27. říj 2020

@elifida Díky, že jste se taky ozvala a za mě jste měla vyhrát. Asi vybírali vyherkyne Ententýky dva špalíky....

elifida
27. říj 2020

@zuzaadol
Dobrý večer,
děkuji vám za vyjádření podpory, za podobný pohled na výběr vyherce dle uvedených pravidel.
Bylo mi (a stále trochu je) trapné a troufale se ozvat s dotazem ohledně výhry. Nechci se ji nijak domáhat, absolutně je mi to potom nepříjemné vůdčí paní, která vyhrála.
Ovšem zdálo se mi nakonec správně napsat svůj postoj. Po přečtení pravidel jsem nějaký čas věnovala získáváním informací nejen o výrobcích ale také přímo o zakladatele firmy, stejně tak jsem se zamyslela nad sepsání příspěvku, aby podle mého úhlu pohledu pravidla pro výběr splňoval, aby zaujal. Při pročítání příspěvku nás bylo několik, které se zabývaly odpovědi o něco víc, než že jen zkopírovaly ci prepsaly text o složení výrobku ci jeho části. Některé z maminek zminily také něco o sobě, o tom jak je na tom jejich pleť po porodu, ci že na péči o sebe není s detmi mnoho casu.
Tyto příspěvky že svého pohledu vnímám jako ty, které jsou alespon osobite a autorky se snažily o splnění zadání.
Respektuji co @denisa_medaprex napsala za odpověď. Stejně tak se omlouvám vyherkyni @ivetka136 které se, doufám mnoho diskuze nedotýká, pro mne by to bylo v její pozici nepříjemné. Jde mi z mého hlediska o nedodržení psaných pravidel. Nicméně muj pohled nemusí být správný.
Vážím si vaši podpory a děkuji že jste mne v tom verejne nenechala.

ivetka136
28. říj 2020

@elifida dobrý den, váš příspěvek byl/je hezky napsaný. Já jsem se snažila si přečíst informace na stránkách a odpovědět na otázku tak jak se píše v pravidlech a nějak to vzít do mých rukou. Včera jsem si ještě řekla proč se to tolik řeší, zodpověděla jsem správně podle pravidel a měla šanci a štěstí na výhru. Jen párkrát v životě jsem něco vyhrála a tohle je asi moje největší výhra, protože jsem maminka dvou dětí, mezi prvním porodem a druhým těhotenstvím jsem zhubla 40 kilo a asi si dokážete představit jak vypadá moje kůže na těch místech kde se nejvíc držel tuk.. a kolagen je právě mým přáním. Dnes je mi to už trošku nepříjemné, ale stále se držím toho, že jsem dodržela všechno co bylo v pravidlech.

zuzaadol
28. říj 2020

@ivetka136 Dobrý den, nikdo Vás z ničeho neobvinuje a není důvod aby jste se cítila zle, že jste vyhrála. Budu si stát, ale za tím, že to nebylo fér. Pokud by se ve vašem soutěžním příspěvku objevilo to co jste napsala teď, Vaši výhru bych chápala a velmi bych Vám ji přála za to co jste dokázala. Moje kritika není mířena na Vás. A ani @elifida to nemyslí proti Vám.

misha_1989
28. říj 2020

@zuzaadol @elifida
Prosím vás už to neřešte kdo je zde výhercem. Mě přijde jako by jste si mysleli že paní @ivetka136 se snad vylososivala sama nebo co. Pokud je to tedy nespravedlivé tak ať se ktomu vyjádří @denisa_medaprex a její další kolegyně která se na losování podílela.
A nekažte paní Ivete radost z výhry!

zuzaadol
28. říj 2020

@misha_1989 Drahá misho já nesnáším nespravedlnost a pokud Vám to je jedno, nestarejte se prosím. Kdybych chtěla být opravdu rýpavá, mohla bych Vám říct, ať si zjistíte proč je toto vítězství tak výhodné pro zadavatelku soutěže. A pokud si i po tom budete myslet, že je vše ok už Vám nemám co říct.

misha_1989
28. říj 2020

@zuzaadol no vidíte a mě třeba přijde že obviňujete člověka který nemůže za to že vyhrál i když píšete že to tak není. Zkrátka se do vás plést nebudu jelikož je úplně jedno jaký mám názor stejně nic nezměním a ani vy. Tak pěkný den

ewal
28. říj 2020

@denisa_medaprex pro příště by možná bylo lepší využít generátor náhodných čísel, tak jak je již v jiných soutěžích zvykem...

zuzaadol
29. říj 2020

@misha_1989 No právě proto jsme tam kde jsme - myšleno globálně. I jeden člověk co bude bojovat, zmůže toho víc než milion dalších co nebudou dělat nic. I tady se mohlo ozvat několik jiných žen a stejně to neudělaly... Vy jste aspoň přidala příspěvek správný podle Vás 👍

zuuzav
29. říj 2020

Nebyvam zde tak casto a teprve si procitam dohru souteze. Nic proti vyherkyni, ale obecne se take priklanim k tomu, ze nebyla dodrzena podminka originality a podobne. Bud tedy nedavam zadna pravidla souteze nebo se jimi striktne ridim.

lenkajan
29. říj 2020

Já jsem se k odkazu nedostala, takže jsem pouze odpovídala na zadanou otázku bez originality a kreativity😄 Výherkyni výhru přeju, ale také se domnívám, že pokud odpovědi vybírá tříčlenná porota na základě originality a nápaditosti, je výběr dosti zvláštní a zajímalo by mě, jak je to tedy možné🤔