• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

9ti měs. dítě. Jak ho zabavit v autě?Jaké hračky?

12. listopadu 2012 
Chystáme se jet do Itálie autem, a protože pojedeme i nějakou dobu přes den, tak už teď se děsím, jak to budu dělat s malou. Přestává si už hrát s chrastítkama, tak bych potřebovala poradit, co jí koupit za hračku a také jak ji v autě jinak zabavit. Nechci jet se řvoucím dítěmem 10hod :angry: . Ona je taková živější, takže upoutání k sedačce jí moc nevyhovuje. Možná bych měla koupit i větší sedačku, ze které by lépe viděla než ve vajíčku. Poraďte :wink:
13. srp 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zase ta větší sedačka je sice podle váhy už třeba od 10kg, ale je to pro děti, které už fakt pevně sedí....Na 10ti hodinovou cestu bych se bála, že v tom bude sedět jak paragraf...
....Jestli je problém malou zabavit, tak bych radila cestu přes noc, kdy bude malinká spát..
13. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Malá už 10kg má a s tou autosedačkou jsem si myslela nějakou do lehu. Na noc jet nemůžeme, protože manža jde den před tím do páce a jelikož je jediný řidič, tak pojedeme nejdřív ve 4 ráno, aby se vyspal.
13. srp 2008 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych zkusila njáký ty natahovací hračky,naší malou v autě zabaví :confused:
13. srp 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Natahovací-myslíš ty, jak hrajou melodie?
13. srp 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo,nebo ty co vrněj,taky asi něco a kousání,nevím jak tvoje ,ale moje by furt něco kousala(ted aspíš žužlala nemá zuby)
13. srp 2008 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu vrnící hračku už má a celkem dobrý, ale moc dlouho s ní nevydrží.Ona má ráda, když něco já dělám nebo ona-tzn. vyndavání předmětů, zandavání, házení atd. V hračkárně jsem byla, ale nevím co.
13. srp 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co zkusit takový ty kroužky na tyči ,případně takový ty vkládačky
13. srp 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, mam cerstvou zkusenost, 6 hodin jizdy na dovolenou...
malemu je 9 mesicu, ma 9 kilo - dali jsme uz vetsi sedacku, ne vajicko - vice z ni vidi, vic ho to bavi, kouka dopredu, lepe se s nim komunikuje atd.
kdyz se nudil a knucel, tak nam zabiralo: zpivat nebo pustit radio hodne nahlas, delat na nej obliceje pres zrcatko - on do nej videl a smal se atd., hracky ho moc nebavily, jen chvilku, nejvic vydrzel u leporela nebo hracky s melodii...
a co bylo nejlepsi, tak rychle se pohybujici sterace :slight_smile:) zrovna chvili lilo... to byl uplne u vytrzeni

tak drzim palce, at je cesta v pohode!
13. srp 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
P.S. autosedacku mel danou do pololehu, vic ta nase nejde :wink:
13. srp 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lada 82-dík za tipy. Ta autosedačka vám jde až do lehu?
6 hodin je dobré, to my s 10hod a snad bez zácp nic moc. Taky jsem přemýšlela o tom mluvícím pejsku od FP, ale nevím, jestli by to k něčemu bylo.
13. srp 2008 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas taky zabira zpivani....zpivam, rikam rikanky, tleskam rukama a saskuju, to zabira stoprocentne :slight_smile: ale MP me po hodine zacal prosit, at uz prestanu a necham ji chvilku rvat :grinning: ...na delsi cesty mam s sebou taky banan, to mame zabavu na min. 20 minut :wink: jinak hracky moc nezabiraji, to spis moje klice, mobil nebo si trha casopis... a vzdycky se snazime vyjizdet v dobe, kdy je unavena, to spolehlive usne a dlouho vydrzi :wink:
13. srp 2008 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je to takovy pololeh, ale spinka v ni krasne, bez problemu, hlavicku oprenou - ne na hrudnicku (jak uz to mel ve vajicku porad), z tech hracek urcite nejake se zvuky - mluvici, hraci atd., cim vic, tim lip
13. srp 2008 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak pise Hanelka, mobil, to je jistota :slight_smile:) jinak jist a pit za jizdy jsme nezkouseli...
a ja uz sedim normalne vepredu, ne s nim vzadu, ale zvladame celkem dobre
13. srp 2008 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mobil u nás nezabírá vůbec. :unamused:
Tak zítra něco koupim a snad to bude dobrý.
13. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co s mimčem, které nechce sedět ve vajíčku, ale na "velkou" sedačku se mi zdá nemá zatím dost pevnej posed :confused:
13. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
my jeli s malým,když měl 12 měsíců,měl sice 76 cm,ale 8,5kg a do té doby jezdil ve vajíčku. Nechtěla jsem ještě na cestu,aby jel ve velké sedačce a tak jsem si od kamarádky půjčila tuto http://autosedacky-prikryl.cz/_c76_l3_p183338_/autosedacky--britax-0-18-kg/autosedacka-britax-first-class-plus-2011-jasmin.aspx a vezla synka normálně v protisměru,jako ve vajíčku. Byl spokojený,že byl výš a lépe viděl ven :slight_smile:
Taky jsem měla s sebou hodně hraček - mluvícího pejska FP,pak tuto knížku http://interaktivni-hracky.heureka.cz/fisher-price-mluvici-knizka-ucime-se-rikanky/ ,dětský mobil,spoustu křupek a hlavně jsme co 2 hodinky stavěli.
12. lis 2012 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek