9ti měs. dítě. Jak ho zabavit v autě?Jaké hračky?

janab78
13. srp 2008

Chystáme se jet do Itálie autem, a protože pojedeme i nějakou dobu přes den, tak už teď se děsím, jak to budu dělat s malou. Přestává si už hrát s chrastítkama, tak bych potřebovala poradit, co jí koupit za hračku a také jak ji v autě jinak zabavit. Nechci jet se řvoucím dítěmem 10hod 😠 . Ona je taková živější, takže upoutání k sedačce jí moc nevyhovuje. Možná bych měla koupit i větší sedačku, ze které by lépe viděla než ve vajíčku. Poraďte 😉

kalo
13. srp 2008

Zase ta větší sedačka je sice podle váhy už třeba od 10kg, ale je to pro děti, které už fakt pevně sedí....Na 10ti hodinovou cestu bych se bála, že v tom bude sedět jak paragraf...
....Jestli je problém malou zabavit, tak bych radila cestu přes noc, kdy bude malinká spát..

janab78
autor
13. srp 2008

Malá už 10kg má a s tou autosedačkou jsem si myslela nějakou do lehu. Na noc jet nemůžeme, protože manža jde den před tím do páce a jelikož je jediný řidič, tak pojedeme nejdřív ve 4 ráno, aby se vyspal.

lenkazdenek
13. srp 2008

já bych zkusila njáký ty natahovací hračky,naší malou v autě zabaví 😕

janab78
autor
13. srp 2008

Natahovací-myslíš ty, jak hrajou melodie?

lenkazdenek
13. srp 2008

Jojo,nebo ty co vrněj,taky asi něco a kousání,nevím jak tvoje ,ale moje by furt něco kousala(ted aspíš žužlala nemá zuby)

janab78
autor
13. srp 2008

tu vrnící hračku už má a celkem dobrý, ale moc dlouho s ní nevydrží.Ona má ráda, když něco já dělám nebo ona-tzn. vyndavání předmětů, zandavání, házení atd. V hračkárně jsem byla, ale nevím co.

lenkazdenek
13. srp 2008

tak co zkusit takový ty kroužky na tyči ,případně takový ty vkládačky

lada82
13. srp 2008

ahoj, mam cerstvou zkusenost, 6 hodin jizdy na dovolenou...
malemu je 9 mesicu, ma 9 kilo - dali jsme uz vetsi sedacku, ne vajicko - vice z ni vidi, vic ho to bavi, kouka dopredu, lepe se s nim komunikuje atd.
kdyz se nudil a knucel, tak nam zabiralo: zpivat nebo pustit radio hodne nahlas, delat na nej obliceje pres zrcatko - on do nej videl a smal se atd., hracky ho moc nebavily, jen chvilku, nejvic vydrzel u leporela nebo hracky s melodii...
a co bylo nejlepsi, tak rychle se pohybujici sterace 🙂) zrovna chvili lilo... to byl uplne u vytrzeni

tak drzim palce, at je cesta v pohode!

lada82
13. srp 2008

P.S. autosedacku mel danou do pololehu, vic ta nase nejde 😉

janab78
autor
13. srp 2008

lada 82-dík za tipy. Ta autosedačka vám jde až do lehu?
6 hodin je dobré, to my s 10hod a snad bez zácp nic moc. Taky jsem přemýšlela o tom mluvícím pejsku od FP, ale nevím, jestli by to k něčemu bylo.

hanelka
13. srp 2008

u nas taky zabira zpivani....zpivam, rikam rikanky, tleskam rukama a saskuju, to zabira stoprocentne 🙂 ale MP me po hodine zacal prosit, at uz prestanu a necham ji chvilku rvat 😀 ...na delsi cesty mam s sebou taky banan, to mame zabavu na min. 20 minut 😉 jinak hracky moc nezabiraji, to spis moje klice, mobil nebo si trha casopis... a vzdycky se snazime vyjizdet v dobe, kdy je unavena, to spolehlive usne a dlouho vydrzi 😉

lada82
13. srp 2008

je to takovy pololeh, ale spinka v ni krasne, bez problemu, hlavicku oprenou - ne na hrudnicku (jak uz to mel ve vajicku porad), z tech hracek urcite nejake se zvuky - mluvici, hraci atd., cim vic, tim lip

lada82
13. srp 2008

a jak pise Hanelka, mobil, to je jistota 🙂) jinak jist a pit za jizdy jsme nezkouseli...
a ja uz sedim normalne vepredu, ne s nim vzadu, ale zvladame celkem dobre

janab78
autor
13. srp 2008

mobil u nás nezabírá vůbec. 😒
Tak zítra něco koupim a snad to bude dobrý.

janulas
13. srp 2008
iris
13. srp 2008

holky, co s mimčem, které nechce sedět ve vajíčku, ale na "velkou" sedačku se mi zdá nemá zatím dost pevnej posed 😕

alunka001
12. lis 2012

Ahoj,
my jeli s malým,když měl 12 měsíců,měl sice 76 cm,ale 8,5kg a do té doby jezdil ve vajíčku. Nechtěla jsem ještě na cestu,aby jel ve velké sedačce a tak jsem si od kamarádky půjčila tuto http://autosedacky-prikryl.cz/_c76_l3_p183338_/... a vezla synka normálně v protisměru,jako ve vajíčku. Byl spokojený,že byl výš a lépe viděl ven 🙂
Taky jsem měla s sebou hodně hraček - mluvícího pejska FP,pak tuto knížku http://interaktivni-hracky.heureka.cz/fisher-pr... ,dětský mobil,spoustu křupek a hlavně jsme co 2 hodinky stavěli.