Autosedačka 9-18 kg do Fabie Combi. Jakou pořídit, aby vešla?

evculinda
9. lis 2021

Ahoj, nemáte někdo PROTISMĚRNOU autosedačku 9-18 kg do Fabie Combi III? Potřebuju typ, co se tam pěkne vleze. Nejlépe protisměrnou a aby šla později otočit na posměrnou.

andelka
9. lis 2021

My jsme koupili Joie Stages. Akorát,že teď dost podražila, jinak to byl top poměr cena výkon. Jsme moc spokojení ale.

jajanek
9. lis 2021
jana_zofie
9. lis 2021

Jsem taky za Joie. Mame teda ale Steadi. Dcera je zatim v protismeru a libi se ji tam. Po smeru se samozrejme otocit da. Nezabere moc mista v aute, ale dite v ni ma presto hromadu prostoru. Jednoducha instalace, zvlada kratke pasy. Mame Hyundai Getz. Pravda, je tam vzadu asi o neco vic mista na nohy nez ve Fabii, ale je to male auticko (ve sve dobe konkurent prave normalni Fabky). Jinak teda doporucuju vyzkouset v kamennem specializovanem obchode i s ditkem. Ja mela puvodne vyhlidnuty Britax a male se v nem vubec, ale vubec nelibilo...

mdch91
9. lis 2021

@jana_zofie mame joie steadi a ve srovnani s jinymi protismerkami mi prijde, ze prostor na nohy nema temer zadny, synovi jsou 2,5, je hodne maly a mista ma fakt malo. Urcite lepsi protismerka joie, nez jakakoliv posmerka, ale ten komfort je ve srovnani s drazsimi opravdu uplne jinde. Dokud stala ani ne 3tis.,tak bych to jeste brala, ted za 4 a pul nebo kolik uz mi to neprijde uplne adekvatni cena/vykon

jana_zofie
9. lis 2021

@mdch91 to uz stoji tolik? My ji chytli zrovna v akci, nestala ani ty 3k. Nepopiram, ze nozky ma mala lehce pokrcene, ale absolutne nevypada, ze by ji to nejak vadilo. V zime ji budou 2 roky.

janule0123
9. lis 2021

@evculinda máme Besafe izi turn .. vleze se hezky … umí vyrovnat sklon sedadel pro skodovky, aby nepadala hlava … je to ale druhy auto do rodiny .. takže moje slouží na popojizdky provozní.. manžel se vleze v poho … můj dviumetrovy tatka netuším ..ale ten bude mít problém ve fabii asi i bez sedačky 😂

vitezove
9. lis 2021

@evculinda Ahoj, máme Fábii combi a máme novou Joie i-Spin Grow. Jsme z ní naprosto nadšeni. Je to tank. Nejlepší investice 🙂

andelka
10. lis 2021

@jana_zofie ta naše stala něco přes 3 tis v dubnu 2020 a teď jsem se dívala a stojí skoro 6 tis.
Jinak syn už od 2 a něco jezdí po směru, teď mu je 2 a třičtvrtě.

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz