Autosedačka 9-18 kg s Isofixem. Máte zkušenost?

ajuska1981
1. dub 2012

Ahoj holky a kluci,
¨moc prosím jaké máte zkušenosti se sedačkami 9-18 kg s isofixem. Vybírám novou pro syna, z vajíčka už nám vyrostl.
Moc děkuji všem za cenné rady.

diviska
1. dub 2012

@ajuska1981 já mám ještě vajíčko, ale už jsem si sehnala maxi cosi 9 - 18 četla jsem na tuhle značku super recenze.

mamkamarketa
1. dub 2012

nejlepsi crash tesy ( i cenove prijatelne) jsou autosedacky cybex

ajuska1981
autor
1. dub 2012

@mamkamarketa a máš ji? používáš? zdá se mi divné, že nemá ten 5 bodový pás...

mamkamarketa
1. dub 2012

@ajuska1981 bohuzel ne. ted mame 9-18 chicco-uz nikdy vice, cybex budeme kupovat,ale 15-36

ludmilad
1. dub 2012

My máme Römera sice bez Isofixu, dělají ale i s Isofixem a Römery jsou jedny z nejlepších.

ajuska1981
autor
1. dub 2012

@ludmilad a jsou ty opěrky stabilní? Jak dlouho ji máte? V obchodě se mi zdálo, že ten polystyren je hodně měký....

marketnieuw
1. dub 2012

@ajuska1981 mame Romer Duo plus... ale musim rict, ze mi trochu chybi operky hlavicky ... kdyz mala usne, tak ma hlavicku trosku "zlomenou" ... takze vozime polstarek kolem krcku

ludmilad
2. dub 2012

@ajuska1981 Máme Römer King Plus, používáme ji přes 3/4 roku, mně přijdou opěrky v pohodě. King Plus je v tomhle lepší, že ty opěrky kolem hlavy jsou blíž než u Duo Plus, ale ten má zase Isofix.....

mamavany
4. dub 2012

Ahoj, taky máme Romera v kategorii 9-18kg, malá má dva roky a asi 14kg, ale je dlouhá, takže už přemýšlím o nové sedačce, prvně jsem chtěla v kateg. 15-36kg, ale bylo mi tu řečeno, že je lepší ještě s 5-bodovými pásy, když jí jsou teprve dva roky, tak mám vyhlídnutou tu v kateg.9-36kg od Baby Pointu http://www.zirafa-shop.cz/detail/detske-autosed... máte z vás, některá od této značky? mě se líbí, že se dá pak použít jen podsedák.