Autosedačka 9 - 18 kg. Značková alebo obyčajná?

susik77
15. bře 2008

Poradte...znackova, al. obycajna? Ake mate skusenosti?

shela
15. bře 2008

susik..my mame pier cardine ale len do 13 kg.. podla mna je dobra..od narodenia nasej malej cestujeme kazdy druhy mesiac zo Svedska na Slovensko..co je okolo 1200km a mala je v nej spokojna..je to klasicke vajicko..ale uz o chvilku musime menit lebo mala uz ma cez 10kg 😔

janyba
16. bře 2008

urcite polohovatelna , ked ma byt pohodlna na dlhe trasy (- pokial aj dieta zaspi , tak ak ju ma naklonenu , nepada mu hlavicka dopredu) = myslim ze obycajne sedacky to polohovanie nemaju ,takze vyber je jasny 😉

androna
16. bře 2008

zuzka najviac je doporucovana romer alebo maxicosi.my mame romer king ts plus

trixi
16. bře 2008

Ja mam pre maleho zdedenu autosedacku Romer, polohovatelnu, po synovcovi. Je pohodlna pre dieta a aj bezpecna. Bola vsak drahsia.

markiza
16. bře 2008

Romer King TS plus, neda sa jej nic vytknut 😵

tilly
16. bře 2008

romer king, STM primus, maxi cosi (tuším tobi)

mischell7
16. bře 2008

Ahojte maminky my máme 5 mes. synčeka a váži 8 kíl a vajíčko ktoré máme je mu malé, hoci tam uvádzajú váhu do 13 kíl...Preto uvažujeme nad kúpou 9-18 kg ale nevieme aká by bola dobrá a cenovo výhodná...
V tej väčšej už musí asi pevne sedieť sám a to on ešte nesedí...tak neviem

androna
16. bře 2008

mischell ale to vsetky 9-18kg su ze dietatko musi uz sediet.v tvojom pripade by si asi mala uvazovat o nejakej 0-18kg.a ako mu je mala?my sme mali v 5mes 8,8kg a do 9mes sme vo vajicku vydrzali.

paolin
16. bře 2008

nas maly jezdil ve "vajicku", dokud mu nazacala precuhovat hlavicka. pak jsme mu poridli Romer. jednoznacne kvuli bezpecnosti-zpusob uchyceni. ma dve polohy a je v ni spokojeny.

susik77
autor
16. bře 2008

baby, dik 😉 presne tie dve som uvazovala-maxi cosy tobi a ten romer king. ten romer je tusim lacnejsi, asi pojdemdo toho 😉

mischell7
16. bře 2008

androna my sme kúpili v poľsku vajíčko a teraz ke´d pozerám je oveľa menšie ako ostatné,tak preto

janeses
16. bře 2008

My máme autosedačku Brevi a jsme moc spokojení, jde dát krásně do lehu a je mooooc pohodlná, na dlouhé cesty super....pa 🙂

sylvar
16. bře 2008

a se značkou CAM zkušenost nemáte?

sylvar
16. bře 2008

nebo Neonato

romana
16. bře 2008

holky, co mate romer, muzu se zeptat, jak ji upevnujete? koukali jsme na duo plus a pisou tam cosi o isofixu, podle tech nemeckych webovek to na nase auto nejde (nova fabia combi). kdyz to pripevnime normalne pasem, bude to porad stejne bezpecne, nevite? diky, r.

susik77
autor
16. bře 2008

romana: dik za dotaz, my sme teraz kupili ford focus kombi, tiez nie som si ista, ci to nepotreb. ten isofix...ako to zistim?

lullka30
16. bře 2008

Susik, aj my máme vyhliadnutú maxi cosi tobi 🙂
Sylvárek, ja mám momentálne požičanú od kamošky neonato (0-18kg) ešte ju používame v proti smere jízdy, lebo Natal nesedí a zdá sa mi, že je tam moc v sede, nedá sa to až tak dobre polohovať

nevesta
16. bře 2008

Ak mate auto na iso fix, tak su tam take kovove oka, do ktorych to zapadne... Ak to nemate, je uplne zbytocne kupovat to s tym, zbytocne sa predrazi... kupte si ten isty model bez isofix, bude o 3000 lacnejsie 😉 Konkretne ten Romer King, ja ho tiez idem kupit 🙂

androna
16. bře 2008

romer bez isofixu sa upevnuje krasne a jednoducho pasami

bubatko
16. bře 2008

pridavam sa k maxi cosi tobi - sice nechodime na velmi dlhe cesty, tak max sme isli 5 hodin, ale je (alebo aspon bola ked sme my kupovali 🙂 ) najviac polohovatelna zo vsetkych, co som mala moznost "okukat" ostatne su viac-menej len trosku polohovatelne a mohla by babatku padat hlavicka dopredu, hlavne ked pribrzdis na semaforoch 😀

paolin
16. bře 2008

romano, isofix je urcite bezpecnejsi, nez pasy. je to ted nejbezpecnejsi uchyceni sedacky.

zuz11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ingrid78
16. bře 2008

Ahojte, odkedy sme kupili novu sedacku, tak mala v nej ani nepipne, je hrozne spokojna. Casto cestujeme trasu BA-KE a mala v nej prespi cely cas, co vo vajci bolo nemyslitelne. Takze vrelo odporucam Romer king plus.

romana
17. bře 2008

susik, na tomhle odkazu si vyberes typ sedacky, kterou chces (romer), a uplne dole je seznam aut od ruznych vyrobcu a vzdycky je u konkretniho vozu oznaceno, zda isofix podporuje nebo ne
http://www.britax-roemer.de/downloads.php?lang=...
jinak moc diky za vsechny rady.

susik77
autor
17. bře 2008

romana, dik 😉 ja si skor myslim, ze isofix nemame v aute a chcela som vediet, kt. autosedacku z romerov mozem pouzit bez toho?myslim, ze ten romer king mozem, ze?

romana
17. bře 2008

jojo, taky uz jsem se na nej koukala 🙂

tamia
17. bře 2008
syrael
17. bře 2008

Tak my teda mporidili Roemerku a jsme s ni zatim spokojeni. Taky pravidelne podnikame streky Cechy - Morava a bobajsovi se v ni asi celkem libi. Navic je to vitez testu bezpecnosti za nekolik poslednich let, takze se takova investice urco vyplati...

susik77
autor
17. bře 2008

tamia: vyzera dobre, ale pripda mi to moc velke vahove rozpatie 😕

nasticka
17. bře 2008

my jsme koupili maxi-cosi tobi a je super! vyborne polohovani, super nastavovani vysky pasu pro dite, dobre vypolstrovana. ma dobre vysledky v testech...a mala je v ni spokojena, jezdime docela dost a i daleko, a jak sednem do auta, tak nas andlek usne - coz svedci o tom, ze sedacka je ji pohodlna, vydrzi v aute spat i 4 hodiny vkuse