Autosedačka 9kg+, poraďte značku

Holky potřebuji poradit po novém roce budeme kupovat autosedačku,asi bych chtěla 9-18kg..ale nevím jakou značku,proto se obracím na Vás,jakou značku,a jakou ne a proč?nevyznám se v tom.Moc děkuji
cuci25
30. lis 2012
My máme Romer King Plus (9-18kg). Vychází mezi nejlepšími v různých testech a hodně maminek je s ní spokojeno 🙂
Ještě jsem uvažovala o Maxi Cosi Tobi, ale přijde mi užší a naše malá zrovna není žádný drobek, takže tu jsme zavrhli
medvidek
30. lis 2012
Na první dítě jsme měli Chicco Key, celkově dobrá, ale mínus za potah - silon, takže tu nebrat. Prodali jsme jí a druhému dítku jsme pořídili Römer a 1* a dcera teď má také Römer ale už tu velkou a také bezva. Ještě si maminky chválí Maxi-Cosi.
blahova_andrea
30. lis 2012
my máme maxi cosi tobi, je super, z jiných bych možná zkusila romer, ale my máme vzadu tři sedačky, tak jsme potřebovali, aby se vešli a romer je malinko širší než maxi cosi
kikimaruska
30. lis 2012
Máme Maxi Cosi Priori, sedla nám víc jak Tobi. Je polohovací a pro dítko co ještě hodně spí a jezdíte víc je ideální. Malej jí má rád doted, jelikož stále splňujeme hmotnost a doted si ji i rád ve skoro 5 letech dá napolohovat večer nebo po obědě na spaní. Testy má také dobré, podle toho jsem vybírala.
effka84
30. lis 2012
máme Cybex Isis Fix, je to sedačka od 9kg do 36kg .... je super malej je v ní spokojenej, ale má pultík a ne každý mimčo ho snese.
V té skupině 9-18 kg se jmenuje myslím Cybex Solution a prošla i testováním ADAC. 😉
alunka001
30. lis 2012
Ve skupině 9-18kg bych volila Cybex Juno fix. Máme sice Cybex Pallas fix a naprostá spokojenost,je 9-36kg. Pro druhé budeme určitě volit Juno fix. Hlavně bych šla nejdříve vyzkoušet s dítkem,nemusí mu pultík sednout.

Začni psát odpověď...

Odešli