• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka 9kg+, poraďte značku

30. listopadu 2012 
Holky potřebuji poradit po novém roce budeme kupovat autosedačku,asi bych chtěla 9-18kg..ale nevím jakou značku,proto se obracím na Vás,jakou značku,a jakou ne a proč?nevyznám se v tom.Moc děkuji
30. lis 2012 v 09:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Romer King Plus (9-18kg). Vychází mezi nejlepšími v různých testech a hodně maminek je s ní spokojeno :slight_smile:
Ještě jsem uvažovala o Maxi Cosi Tobi, ale přijde mi užší a naše malá zrovna není žádný drobek, takže tu jsme zavrhli
30. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na první dítě jsme měli Chicco Key, celkově dobrá, ale mínus za potah - silon, takže tu nebrat. Prodali jsme jí a druhému dítku jsme pořídili Römer a 1* a dcera teď má také Römer ale už tu velkou a také bezva. Ještě si maminky chválí Maxi-Cosi.
30. lis 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme maxi cosi tobi, je super, z jiných bych možná zkusila romer, ale my máme vzadu tři sedačky, tak jsme potřebovali, aby se vešli a romer je malinko širší než maxi cosi
30. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Maxi Cosi Priori, sedla nám víc jak Tobi. Je polohovací a pro dítko co ještě hodně spí a jezdíte víc je ideální. Malej jí má rád doted, jelikož stále splňujeme hmotnost a doted si ji i rád ve skoro 5 letech dá napolohovat večer nebo po obědě na spaní. Testy má také dobré, podle toho jsem vybírala.
30. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme Cybex Isis Fix, je to sedačka od 9kg do 36kg .... je super malej je v ní spokojenej, ale má pultík a ne každý mimčo ho snese.
V té skupině 9-18 kg se jmenuje myslím Cybex Solution a prošla i testováním ADAC. :wink:
30. lis 2012 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve skupině 9-18kg bych volila Cybex Juno fix. Máme sice Cybex Pallas fix a naprostá spokojenost,je 9-36kg. Pro druhé budeme určitě volit Juno fix. Hlavně bych šla nejdříve vyzkoušet s dítkem,nemusí mu pultík sednout.
30. lis 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek